Page 176 of 290 FirstFirst ... 76126166174175176177178186226276 ... LastLast
Results 1,751 to 1,760 of 2894
    Yeni serverda ardream oynayacak ve full pus ile oynayacak arkadaşlar özelden yazabilir.

Senior Member rerersdsd's Avatar
    Nickname
    Çapulcu
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Metrolarda afişler, sitede geri sayım? Bence sadece yeni server için olamaz bunlar. Oyun baştan mı yaratılıyor acaba? Grafikler, ses oyun sistemi vs gibi. İnşallah öyledir.

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Herkesin dilinde yeni sunucu söylentisi var ama sadece bir sunucu için bu kadar reklam ve gizem yaratılmaz köklü değişikliklerin olmasını bekliyorum.
    Diyosun ki bu kadar reklam sadece yeni server için verilmez.Büyük yenilikler ile beraber yeni server gelirse tatmin edici olur

Senior Member
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Evet sana mantıksız gelebilir yeni server çünkü o kadar para yatırdığın serverde itemlerinin piyasası düşmesi senin moralini bozmuş olmalı.Manes serveri için yayıncısından tut playerine kadar sor bakalım o serverde neden artık kimse durmak istemiyor günlük şu char satılmıştır diye konular açılıyor.

Aslında bu sorunun cevabını çok iyi biliyorsunuz fakat söylemek işinize gelmiyor manes'e player çekmek için elinizden geleni yapıyorsunuz bunun için örnekler verebilirim mesela anlaşmalı olduğunuz clanla Cz de pk atıyorsunuz ki server canlı olarak görünsün diye bunu manes serverinde olan herkes çok iyi anladı bile.
    kardeşim ben maneste kendi çapında bi bp priestim la sövmediğin kalmış yeni sw açılırsa bende geçecem beklemedeyim yani ama cidden manes te pk var bazen belli saatlerde kimse olmuyor onun dışında pk var 1-2 sitede bişiler gördüm ama virüslü gibi geldi bana site o yüzden link paylaşmıcam gördüklerimi gelecek olanları söyledim sadece

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkSantiago View Post
    Diyosun ki bu kadar reklam sadece yeni server için verilmez.Büyük yenilikler ile beraber yeni server gelirse tatmin edici olur
    Sadece kişisel tahminim. Ama oyuncu sayısı eskiden oynadığımız sayıya oranla düştüğü bariz gözlendiği için yeni kişilere ulaşılmak zorunda. Sabit bir oyuncu kitlesi ile zaten uzun soluklu daha fazla gidemez. Şuan ben tekrardan oynamak istesem mevcut oyuncularla aynı seviyeye gelmem imkansız eski sunucularda.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by rerersdsd View Post
    Metrolarda afişler, sitede geri sayım? Bence sadece yeni server için olamaz bunlar. Oyun baştan mı yaratılıyor acaba? Grafikler, ses oyun sistemi vs gibi. İnşallah öyledir.
    Eğer öyleyse yeni bilgisayarı boşuna topluyorum demektir
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Oyuna emek verenin üstün olduğu bir oyun olsa keşke. Parayı basıp yılların emekcilerini 2 dk da geçen bir oyun mantığı bitmeli. Adam çalışıyormuş akşam 2 saat oynucakmış emek veremezmiş. Akşam 2 saat emek verse hergün 2-3 aya zaten iyi kötü oynuyabileceği bir karakteri olur. Ama bu adamlara yetmiyor illa en güçlü olacak.

Junior Member
    Abi siz ne anlamaz adamlarsiniz biz diyoruzki 22xx oynayamiyoruz yasimiz gelmis bilmem kaca ben 3 sayfa skille oynayamiyorum kalmisiz 70 lv de 1 sayfa skilde orda 5 6 tane server var zaten hali hazirda oynayin orda siz acsinlar bizlere ayri bir 1299 server bizde orda oynayalim sizi geren ne dir bu konuda anlamadim gitti sonra utc mi kasiyonuz krowazmi kasiyonuz cz de 100 bin tllik carlama oynuyonuz orasi bizi baglamaz sizi alakadar eden bir konuda yok ortada herkez kendi fikrini yaziyor yok yeni server istemiyomus olur sana soracaklardi isteyip istemedigini oyunun amaci guclenip irk savasi yapmak cz de krowaz kasip bos kovaliyonuz pk atan 2 pt var zaten ne anlami kaldi bu oyunun yok pre almiyorlarmisda tek yiyorlarmis yok +5 fb ile geziyormus tek yiyormus abi olan var olmayan var demekki durumu yok ki bu adam oynuyamiyor ben goruyorum zenginin pk sinida 1 saat 1 adami kesemiyonuz pre potlar ibex potlarla oynuyonuz
    Sonucu suraya baglayacam fakir dedigin adam i cz kesiyonuz 3 5 np i bu adamdan kasiyon zaten birakta zevkini cikarsin pre alamayan (adamda) adam olmayanda ustune alinmasin

Uzun zamandır USKO oynamıyordum PVPlerde takılıyordum. Açılacak olan servera başlayıp uzun zaman oynamayı planlıyorum. Umarım gelir bekliyoruz.

Junior Member
    Yıllar sonra belki bir ihtimal başlama hevesi geldi. Deneme amaçlı diezde 2 gün takıldım. Lakin kimse olmayınca tek başına başlamak zor geldi. Yeni server gelse bile iyi clan muhabbeti yoksa yinede sarmayacak gibi. Bakalım son 4 gün