Results 1 to 9 of 9

Torpilli Genie'lerden Biz de İstiyoruz :)

Paramun'da 7/24 kasan Genie altı macroculara pardon genie altı kasan arkadaşlara satışı yapılan ve koşarak vurup bununla kalmayıp R ile de vuran Genie'lerden biz diğer Playerlar olarak yararlanmak istiyoruz. Bu genielerin paketinin 200 Npoint ile yapılmasının uygun olduğu görüşünü taşıyorum. Orada bu torpilli Genie ile kasan arkadaşların hepsi Reb5 oldular. Bizler de yararlanalım bundan da bizde kasalım.

Senior Member
    3 mage genie ile dark mage dönüyor , genie mi koxp mu belli deil

Senior Member enezx's Avatar
    Eskiden 2 party ks'leşir bir kişi genie altına r makro açınca video açılır olaylar olurdu
    Şimdi herkes 2 char +7 murky ile slotu dönüyor herkes memnun

Taktik belli ama buraya yazınca malesef e sizde yapın diye üste çıkıyorlar

Genie açıp skill+rr makro açıyorlar, gm genieyi durdurursa z yapmadığı için atağa devam etmiyor full hizmet saati 1m 1.5m 2m kimden ne koparırlarsa

İşin ilginç yanı aynı adamlar aylardır aynı işi yapıyorlar. Onlarca kişi konu açtı buraya şikayetçi olduklarını söylediler. Eminim ki bir çok kişi de video alıp Reportladılar. Ama hala aynı adamlar 7/24 kasıyorlar. Bu işin altında başka bir iş var muhtemelen. Yasaklı olan bir şeyin bu kadar alenen pervasızca yapılmasının başka açıklaması olamaz. O prty'ler genelde full oluyor. ve günlük yaklaşık getiri de 2 3 gb arasında. En kötü hem de. Varın siz düşünün adamlar ne kadar kazanıyor.

Senior Member
    Pklarda canlı yayınlarda var siz daha niye kendinizi bu kadar üzüyorsunuz.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Şuanda paramundan rahatsız olmadılar o yüzden bişey olacağini sanmiyorum bakın örnek bahçe farmı nasıl bir anda bitti felankor nasıl bir anda zorlaştı 7/24 kontrol ediliyor yazıyorlar ama inandırıcı gelmiyor artık.

Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Şuanda paramundan rahatsız olmadılar o yüzden bişey olacağini sanmiyorum bakın örnek bahçe farmı nasıl bir anda bitti felankor nasıl bir anda zorlaştı 7/24 kontrol ediliyor yazıyorlar ama inandırıcı gelmiyor artık.
    Kontrol edildiği tamamen hikaye. Aylardır aynı durum. 2 dakika gelip birisi baksa anlayacak. Bu işin içinde başka iş var. Yetkili birisi gelip tatmin edici cevap bile yazmıyor. Yazılacak şey. Video alın konu açın yetkili arkadaş değerlendirecek. Bu kalıp söz bizleri tatmin etmiyor bilginize.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Adamlar genie de o kadar seri yakma atıyor ki elle o kadar seri yakma atamıyorsunuz =) Knight Online tamamen İllegal Online olmuş .
    Vega da dün Karakter açtım bir baktım bir sürü insanı banladılar ama maradon ve lüfer tamamen Koxper/makro =) görev yapamadım geri çıktım neden user gelmiyor bu yüzden . Adamlar görev yapmana bile izin vermiyo . Bunları gören bir oyuncu premium çekip oyun mu oynayacak şaka gibi =)

Şuan destan2de 1 asas , 2 warrior ,1 atacker priest ,1 de heal yapan priest paramun dönüyoruz Yyan slotta ise 2 tane chitinli,murkyli warrior paramun dönüyor Biz seri dönemiyoruz 2 paramun duruyor genelde slotta , yan taraf ise 2 atacker ile son gaz devam
    Last edited by UNF0RGIVENNN; 10-18-2020 at 09:59 PM.