Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Angry İşgalci Kurian Peşimde Koşarken Video Alırsam Yaptırım Uygulanır Mı Acil

Sa Kruiana Ne Yazsam Cevap Vermiyor Pazarına Ks Atmadığımı Belirttim ve Gördüğü Halde Takip Ediyor Ks Atıyor Üstelik Üstüme Pazar Kuruyor Rahatsızlık Veriyor
    Şuanda Ben Nereye O Oraya Video Cezai İşleme Yönelik Araştırılır Mı Acil Cevap
    Last edited by HeRoCoMeBaCK55; 12-06-2018 at 06:51 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Ks olarak adlandırılan kill steal'in yaptırımı yoktur. Spottaki moblar kimseye ait değildir. Bu nedenle herkes istediği yerde istediği şekilde hareket edebilir.

Eğer hakaret, tehditvari konuşmalar meydana gelirse Cheat Reports bölümüne kanıtlarınızla birlikte raporlama yapabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Ks olarak adlandırılan kill steal'in yaptırımı yoktur. Spottaki moblar kimseye ait değildir. Bu nedenle herkes istediği yerde istediği şekilde hareket edebilir.

Eğer hakaret, tehditvari konuşmalar meydana gelirse Cheat Reports bölümüne kanıtlarınızla birlikte raporlama yapabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı
    Bahsi Geçen Konu Pazar Ks si Üste Pazar Kurma Takip Rahatsız Etme
    Eksik Anlatım İçin K.b mayın editledim

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Ks diye belirtilince ben spota ks atmaktan bahsediyorsunuz sandım. Düzelttiğiniz için teşekkür ederim.

Eğer ciddi manada birisinin sizi rahatsız ettiğine veya engellediğine inanıyorsanız kanıtlarınızla beraber Cheat Reports kısmına rapor açmanız gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Ks diye belirtilince ben spota ks atmaktan bahsediyorsunuz sandım. Düzelttiğiniz için teşekkür ederim.

Eğer ciddi manada birisinin sizi rahatsız ettiğine veya engellediğine inanıyorsanız kanıtlarınızla beraber Cheat Reports kısmına rapor açmanız gerekiyor.
    çok net bi video aldım inş gerekli cezayı alır eğerki haklı bulunursam ban süresi 3 günlük mü uygunsuz hareketten yoksa insiyatife göre sınırsız da olabilir mi

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Ban Politikasının en altına şu mesaj yer almaktadır.

"Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir."

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Başlık güldürdü beni

Kurianların görsel durumu hem pk alanlarında hemde pazar alanlarında görülüyorki sorun olmaktan çıkmıyor.Pk alanlarında transfom skili bozulunca karakteri geriye atması , karşı ırktada duruyor olarak göstermesi onların avantajına olmakla , pazardada cüsse boyutunu kullanarak diğer oyunculara büyük sıkıntıklar doğurmaktadır.Görselliğine ve karakterin genel sorunlarına çözüm bulunması gerekiyor.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Konu Kurian Bug Değil Kurianın Boş Bir Karakter Olduğu.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Boş karakter diyenleri her gün yere gömüyor üstüne mezar taşı atıyoruz.Konuyla yakından uzaktan alakası olmayan yorumları ancak boş karakterler değil , o karakterin oyuna ve forumlara yansıyan gölgelerinin , boşa yer kaplayan şahıslarin klavyeleri yapar.Pembe dizi izleyerek ömrünü dar bir pencerede yaşayan insanların dolu hayatları olmaz.

Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Konu Kurian Bug Değil Kurianın Boş Bir Karakter Olduğu.
    sen dolu karakterınle oynamaya devam et bız memnunuz. Ama senı hıc bır konuda ağlarken görmim bunlar kıtlıyor yok def kırıyor dıyee.