Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43
    Senior Member

Exclamation MGame üzerinde nasıl baskı kurabiliriz?

Merhbalar benim gibi bu oyunu severek oynayan dostlar,

Dün Levo'nun konuk olduğu yayında bir kez daha anlamış oldum ki gelecek güncellemeler, yapılacak iyileştirmeler konusunda NTTGame çalışanlarının eli kolu bağlı gibi görünüyor. Bu durum beni cidden çok üzüyor, severek oynadığımız şu oyundaki minik buglardan büyük buglara kadar düzeltirmek için can çekişiyoruz daima. Peki neden?

1-) Nttgame Mgame'e yeterince baskı yapamıyor mu acaba veya problemleri çözme noktasında yeterli özveriyi göstermiyor mu?

2-) Nttgame bizlerin kendilerine ilettiği her problemi büyük bir titizlikle inceleyip kaale alıp Mgame'e iletiyor ama Mgame işleri yokuşa mı sürüyor?

3-) Nttgame'de Mgame'de öyle büyük bir problem olmadıkça güncellemeyle uğraşmak istemiyor mu?

Her 3 olasılıkta da bizlere ve Nttgame'e çok işler düşüyor. Sayın yetkililerden nacizane ricam gerekiyorsa koreye sefere çıkalım lakin artık cidden bizimle ve severek oynadığımız şu oyunla gerektiği kadar ilgilenilip özen gösterilsin. Gelirlerinin büyük kısmını biz Türklerin oluşturduğu bu oyunda bu kadar çok talep varken, bildirilmiş yani inşallah bildirilmiş problemi çözmek varken işi yokuşa sürmeleri bizleri her boş geçen güncelleme ile daha da oyundan uzaklaştırmaktadır.

Siz NTTGame'in değerli çalışanlarından ricamız, bildirdiğimiz ve kaale aldığınız problemleri bizimle de paylaşıp Mgame'e sadece iletmek değil gerekli baskıyı kurmanız yönünde. Ve benim gibi oyunculardan ricam, eksik gördüğünüz veya hata farkettiğiniz noktaları Nttgame'e bildirmekten geri durmayıp oynadığımız bu oyunun daha iyi noktalara gelmesinde el birliği ile yardımcı olmamız.

Saygılarımla

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    öyle bir şirket düşün ki , kendileri bile nereden onlara ulaşılır bilmiyorlar. Cidden çok amatör bir şirketler.
    Diyeceksin nasıl bilmiyorlar kardeşim , adamların sosyal medyası yok arkadaş

twitter hesabı : https://twitter.com/mgame_corp , en son 2010 da twit atmışlar

instagram ve facebook hesapları da maalesef yok.

iletişim için bu link var , en aşağı da da adres , bana mail gönder tarzı seçenek var . buyur gir anlarsan yolla

al bunları da vereyim sana belki güvercin ile mektup yazarsın

İLETİŞİM - MGAME CORP
    7F, Ace-highend kulesi 3cha, 371-50, Gasan-dong, Geumcheon-gu
    371-50, Gasan-dong
    Seul 153-023
    Güney Kore
    Şirketi arayın
    Faks +82 2789 0050
    http://www.mgamecorp.com

YASAL BİLGİLER - MGAME CORP
    Doğa Merkez ofis
    Kuruluş yılı 1999
    Aktivite
    Kompass sınıflandırmasına bakın
    Kayıt No 114-81-93597
    Çalışan yok (adres) 1000-4999 Çalışan
    Çalışan yok 1000-4999 Çalışan
    Kompass Kimliği ? KR013331

Telefon numarası
    +82 2 16440900

+1000 işçi çalıştıran bir firmanın böyle olması cidden gülünç bir durum

burada da mail bilgileri var

https://forum.nttgame.com/forum/show...ve-S%C3%BCreci

https://www.google.com/maps?ll=37.47...98579446873085

şirketin haritada ki yeri
    pasaportun varsa buyur git kardo

inşallah bilgileri paylaşmak illegal değildir , google da çıkıyor zaten
    Last edited by Efser15x; 01-31-2020 at 06:54 AM.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Pasif kalıyorlar her gelen Pachı almak gibi...
    Misal şöyle söyleyeyim; 2008 lerde Japko ya girerdik. O vakitler Knight Mykolda idi yanılmıyorsam, Sonrasında GamerFirste geçti. Her neyse taa o vakitlerde Japko da kıyamet gibi acayip itemler vardı. Sarango/Gunjir gibi itemler. Japkoda oynayan 30 kişi varsa 20si Türk idi. O dönemki açıktan faydalanıp girmiştik. Biz taa o zamanlar başlamıştık tepkiye bu itemleri sakın getirmeyin diye; Getirmedilerde zaten.
    Şuan MGamenin horuzu ötüyor. O dönemler dinleyen yoktu onları. Sanırım MGamede el değişti. Çünkü o dönemki yamalar da bariz bir kalite vardı. Daha yeni Bifanos görevi yaptım lanet getirdim. Draki dersen Rezillik. Luring Pachi 5 para etmez. UTC desen saçma sapan yapıda, Neye vuruyorsun, Sana kim vuruyor hiç belli değil. Koğuş misali Toplu yat Kalk söz konusu. Şu drakinin 3. katında şişman bir bos var/ ondan sonra Şeytan var/Phonix/ Pidama/ Boroya benzeyen köpekler falan Knighta şu saçmalıkları eklemeye insan utanır. Hindistanlıların kamyon süsü gibi

Öncedende şöyle bişey vardı. Bir bug olurdu 24 saat oyun gider. Charlar askıda kalır 1 hafta düşmez. Maradon sağ Bankada 1 ay askıda kalan char vardı görüyorduk. Sahibi forumda feryat ediyordu. Skil Barı bug olan charlar vardı. At o charı artık işe yaramaz oluyordu Destek Ekibi dahi düzeltemiyordu.

Bize Frankenstein Lazım onun kafasını onun kolunu hesabı GM yapmalıyız onu
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    öyle bir şirket düşün ki , kendileri bile nereden onlara ulaşılır bilmiyorlar. Cidden çok amatör bir şirketler.
    Diyeceksin nasıl bilmiyorlar kardeşim , adamların sosyal medyası yok arkadaş

twitter hesabı : https://twitter.com/mgame_corp , en son 2010 da twit atmışlar

instagram ve facebook hesapları da maalesef yok.

iletişim için bu link var , en aşağı da da adres , bana mail gönder tarzı seçenek var . buyur gir anlarsan yolla

al bunları da vereyim sana belki güvercin ile mektup yazarsın

İLETİŞİM - MGAME CORP
    7F, Ace-highend kulesi 3cha, 371-50, Gasan-dong, Geumcheon-gu
    371-50, Gasan-dong
    Seul 153-023
    Güney Kore
    Şirketi arayın
    Faks +82 2789 0050
    http://www.mgamecorp.com

YASAL BİLGİLER - MGAME CORP
    Doğa Merkez ofis
    Kuruluş yılı 1999
    Aktivite
    Kompass sınıflandırmasına bakın
    Kayıt No 114-81-93597
    Çalışan yok (adres) 1000-4999 Çalışan
    Çalışan yok 1000-4999 Çalışan
    Kompass Kimliği ? KR013331

Telefon numarası
    +82 2 16440900

+1000 işçi çalıştıran bir firmanın böyle olması cidden gülünç bir durum

burada da mail bilgileri var

https://forum.nttgame.com/forum/show...ve-S%C3%BCreci

https://www.google.com/maps?ll=37.47...98579446873085

şirketin haritada ki yeri
    pasaportun varsa buyur git kardo

inşallah bilgileri paylaşmak illegal değildir , google da çıkıyor zaten
    Yayınlardan birinde gmlerden biri mgame'e mail atmanız faydasız orda dağıtıcımız var problemleri onlara söyleyin onlar bize iletir şeklinde cevap alırsınız demişti. Benim merak ettiğim hususlar yukarıda belirttiklerim. Yetkililerden biri cevap verebilirse daha etkili olur. Dediğim gibi en azından dikkate alınan oyuncular tarafından bildirimleri söyleseler bile nttgame bizi ciddiye alıyor diye düşünebilecegiz. Hata listesine bildirim yaptım, discordda iki gün feryat figan uğraştım ki gamesdepot sağolsun teşekkür ediyorum kendisine o dönüş yaptı en azından. Yetkililerden ricamız bildirdiğiniz hatalar konusunda bizlere de bilgi vermeniz ve bu hata bildirimlerinde, güncelleme taleplerinde daha baskıcı olmanız. Protesto etmemiz gerekiyorsa söylesinler onu da yapalım, ama oyuncudan uzak durmasınlar

Senior Member Vrij's Avatar
    Slm, Efser15x gidip basacak şirketi galiba bayagı herşeyi hazırlamış. Görevimiz tehlike titizliğiyle ))

Dünkü sohbet tamamını izlemedim belirteyim, ama bana daha çok sevgili Khenartla sohbet gibi geldi
    Şikayetim yok, tam tersi, bence daha dolu oldu bir şirket yetkilisinin agzından sorunları duymak yayıncının hayat hikayesinden daha cok beni ilgilendiriyor, tşk ettik. Hatta bir ara tamamını dinlemeyi düşünüyorum.

mgame eskiden de böyleydi, aynı kadro hala görevde mi, şirket geleneği mi olmuş artık, noah diyor peygamber demiyor. Aynı hamam aynı tas devam.
    daha önce yazmıştım, kxperler 3lü5li seri skilini icat edince, büyük tantanayla çözüm diye sundukları, cooldown getirmek olmuştu.
    Yani adam oyunun hilecilerinin kendi dosyalarını kullnmadıgını bilmiyor, ya böyle bir cehaletin mazereti olabilr mi?
    olamaz, mgame de oluyor.
    Ama oyunu yazan kadro yada kişi noah şirketinden o/onlar, onlar başka, bayagı bir derin mitoloji, ezoterizm, siyonizm ne varsa katmışlar. öyle mgame işi değil yani. magame satmasalar iyimiş

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hocam adamlarda bizim ''Çalışıyorsa kurcalama.'' mantığı var. Oyun bozuk mozuk ama çalışıyor zira sürüyle npoint çekiyor millet ve oynuyor.
    Nasılsa paralar geliyor, adamlar neden ek mesai yapsınlar ki. Burda adamlara da hak vermiyor değilim şahsen.
    Şöyle 1-2 ay sürecek toplu bir npoint almama boykotu olsa bir ihtimal sesimizi duyurabiliriz ama bizim insanımızda o sabır ve kalite yok ne yazık ki.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    NttGame ile MGame arasındaki Ticari hukuku bilmem ama olması gereken ortada bir limit vardır bundan Kar payı alıyorlardır . İşin bu boyutunda ise Neden Dolar Kuru üzerinden Kc satmak yerine Tl ile satsınlar . Bu doğrultuda da Suçlu bence Mgame değil NTTgame olduğunu düşünmekteyim .
    Hatta Mgame'nin bu kanal üzerinde ( USKO ) herhangi bir takibi olmadığını düşünüyorum . Takip etseler NTTgame ile anlaşmalarını gözden geçireceklerini düşünüyorum .

Senior Member
    Mgame binası önünde protesto başlatalım.
    Pankartları ben hazırlarım.
    Mgame Şaşırma Sabrımızı Taşırma.
    Farmer deyip geçme gün gelir lazım olur.
    Oraya geliriz hepinizi

Junior Member
    Beyler size taktiği söylüyorum,

https://www.youtube.com/watch?v=7D2WjGedUwA

adamların tüm videoların altına gidip şunları yazalım;

"UPDATE USKO"
    "BRING UPDATES FROM KOKO"
    "WE WANT UPDATE PATCH"
    "WE WANT BUG FIX"

Hadi yapalım bu işi beyler hadi hadi hadi!

Banned
    Her gün telefonla arayalım gerekirse birkaç oyuncu Kore gider parası neyse toplarız.