Page 99 of 290 FirstFirst ... 4989979899100101109149199 ... LastLast
Results 981 to 990 of 2894
    Junior Member
    yeni sw yolda beyler az kaldı...

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    https://www.nttgame.com/knight/tr/ sitesinde server doluluk listesin de Ares yok haydaa

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Beklentilerimi güncelliyorum kesinlikle YENİ SERVER GELMİCEK.
    1-Delos Abyss güncellemesi
    2-Arayüz Güncellemesi
    3-PK PUS itemlerinde indirim
    4-CZ&EMC&LFC Grafik güncellemeleri (Doku&Yapı)
    5-Yeni craft sistemleri
    6-CZ yaratık güncellemeleri,Adream Grafik ve Map küçültmesi
    7-Yeni Maradon
    8-Yeni Kale savaşı entegresi (Testi yapılmıştı dövme vermişlerdi o savaş)
    9-Lunar War savaşı haritasının küçülmesi ve doku güncellemeleri
    >EN DÜŞÜK İHTİMALLERİM
    1-Pus'un TL ye dönmesi veya Dolar kurunun 3'e sabitlenmesi
    2-Oyun haklarının tamamen NTT tarafından alınması
    3-Yeni server gelmesi bunu neden beklemediğim ise sitenin adının knightonline''WORLD'' olması burdan USKO ya yeni server gelmez 3xxx güncellemesi gelecek büyük ihtimal
    İyide hocam bu dediklerin için o kadar reklam verirlermiydi beklenti o kadar büyüdü yeni server bile az kalır yani yeni server yüzde yüz gelicek yanına büyük güncellemeler gelicektir bence

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    yeni server bu güncellemeler test edildikten sonra gelir 1-2 ayı daha var

Senior Member
    Bu postu rez alin unutmayin
    2adet sunucu gelicek 1inde krowoz bf utc dark knight speciel staflar herşey olucak 83 reb5 zombi etkinliği yeni cz droplari
    digerinde ise 80 level siniri bu saydiklarim olmicak böyle yaparsalar para babalari üstte toplanir görüceksiniz böyle birşey gelicek veya 1steam 1usko
    VE SON OLARAK UNUTMAYIN HANGİ ŞİRKET GÜNCELLEME İÇİN BİR DÜNYA O KADAR AFİŞLERE PARA HARCAR KAZANCI OLMASI LAZIM hiç bir eski oyuncuyu eski sunuculara çekemessin adamlar milyarmı yatırcak bu o kadar barizki yeni sunucu oldu görüceksiniz

Junior Member
    Selamlar arkadaşlar, benim fikrim şu yönde şimdi Knight Online piyasa da olan en eski MMORPG oyunlardan. Şimdi daha önce de bu oyun yeni server açtı ve bunda geri sayım gibi bir gereksinim duymadı, birkaç gün önceden söyledi ona göre şekil alan aldı. Düşünün siz bir şirketsiniz ve bilinirliğinizi artırmak istiyorsunuz, bunu oyun içi duyurular, gerek sosyal medya hesapları ve forum sitesi üzerinden yapabilir değil mi? Eğer Metro ve otobüs duraklarına 16.01.2019 diye bir afiş asıp kimseye detay vermeden geri sayım açıyorsan bu bence birkaç değişiklik içeren büyük bir olay değil. Bana kalırsa Knight Online tarihinin en kapsamlı yenilemesi gelecek, bu kadar reklam masrafına girmelerinin sebebi bana kalırsa ulaşamadıkları kitlelere ulaşmak, sonuçta metro yu sadece eski Knight Online oyuncuları kullanmıyor. Daha önce duyup ama çeşitli sebeplerden başlamayan, daha önce şu an ki yenilikler geldiği için oyunu belirli bir döneminde içi kanaya kanaya bırakan kişiler, kısacası toplumun her kesiminden dikkat çekmek istiyorlar. Ve sen oraya afişlerinde detay vermeden sadece ismin ve tarih yazıyor. Bence bu gelecek olan yenilik öyle bir yenilik olacak ki, içerisinde yeni server da olacak ama grafik güncellemeleri, oyuna ekleme - çıkarmalar, bu zamana kadar çözmedikleri sıkıntıların giderilmiş hali vesaire, yoksa neden sorunlu hala problemler yaşarken bu kadar reklam masrafına girip yeni bir kitleyi çekmeye çalışsınlar ki? Benim düşüncem server + çok büyük ciddi kapsamlı bir güncelleme olacağı yönünde.

Head Hunter ownely's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Selamlar, biz eski knight oyuncularıydık sonra * ye geçtik, * kitlesini bile buraya getirseler yeter. Çok güzel reklam oldu baya yüksek tutuyoruz çevremiz olarakta. NTTgame istediğini başarmış gibi duruyor bence. Forumun tek Headhunter ı olarak beklemedeyim ben de

Yukarıda biri şey yazmış eskiler gelse bile yeni knighttaki güncellemeleri bilmezler tutunması zor olur diye, bence haklı. Bu bir güncelleme olsa sadece sizlerin duyacağı şekilde olurdu. NTTgame herkesin görmesini sağlamaya çalışmasını mantıklı buldum. Raptor sharddan başka bir şey bilmeyiz, sevindirici bi haber alacağım yönündeyim bizler de sizlere katılalım ) bekleyelim bakalım 1 hafta
    Last edited by Khenarth; 01-08-2019 at 02:40 PM.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Hala yeni server gelmeyecek deniyor

O reklamlar 100TL verilmiyor arkadaşlar.

Yeni server gelir demek.

Yeni server gelecek ama farklı bir güncellemede bekliyorum eski serverlar için.
    JustInTime

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Bir çok yenilikle birlikte yeni serverinde akabinde açılacağını düşünüyorum mevcut pus fiyatlarındada güzel bir iyileştirme yapılırsa tadından yenmez ki bununda yapılacağı kanısındayım gerçekten fiyatlar Tr bazında çok yüksek. Beklenti büyük inşallah bu büyük beklentiler boşa çıkmaz

Senior Member
    GM'ler bu başlığı okuyup gülüyordur eminim. Afişler, reklamlar falan derken beklenti oluştu doğal olarak ancak ben büyük bir yenilik beklemiyorum muhtemelen CZ haritasında bazı değişiklikler olacak ki zaten bunu açıklamışlardı ve "Knightonlineworld.com" sitesi aktif olacak.
    Kısacası yeni sunucu veya çok çok büyük yenilikler, yeni client beklemiyorum ama olursa güzel olur.