Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 62
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xunspokenx View Post
    valla biz de sizin bu yorumlarınızdan sıkıldık. sokma kardeşim içeri sende akıllı oyna, dümdüz oynama sana ,3k-4k vurması için yanına gelmesi lazım. meşgul etmeyin bu saçma sapan konuyla forumu artık. bir siz bir de yeni sw ciler gına geldi sizden
    Ya dostum anlamak mı istemiyorsun küçülme keki,görünmezlik potu, asas var nasıl sokmayacaksın. Ayrıca skillin alanı çok geniş öyle dediğin gibi yanına gelmesine gerek yok.Kollarını açarak koşuyorlar saniyede hepsini vuruyorlar.Bu saçma skille çözüm bulunmadığı taktirde pk sadece +10 carlar atar.

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Ya dostum anlamak mı istemiyorsun küçülme keki,görünmezlik potu, asas var nasıl sokmayacaksın. Ayrıca skillin alanı çok geniş öyle dediğin gibi yanına gelmesine gerek yok.Kollarını açarak koşuyorlar saniyede hepsini vuruyorlar.Bu saçma skille çözüm bulunmadığı taktirde pk sadece +10 carlar atar.
    bahsettiğin eşyaları kullanan warrior pek rastlamadım daha çok asaslar kullanır onları zaten asas ta içinize girerse çok rahat tekleyip çıkar sizi ama konumuz asas değil. görünmezlik potu basan warrior pek denk geldiğim bir durum değil hakeza küçülme topu da aynı şekilde, warrior dediğin açık açık koşar üstüne. ayrıca anlamak istemeyen sizsiniz bu skill nerflenmeyeceği açıklandı. herhangi birşey değiştirilmeyecek warriorda. bu duruma uygun şekilde oynamayı çözemenizi öneriyorum sadece.

Member nadrshoter's Avatar
    Nickname
    Anextiomarus
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WaNTeDs
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Bahsettiğiniz durum biraz sayıyla ve önyargıyla bağlantılı. Evet, Warrior sınıfına ait ilgili skill gerçekten yapıya ters. Daha doğrusu biz öyle düşünüyoruz fakat yapımcı firmamız aynı fikirde değil. Bunun dışında ise eğer sunucularda Mage sınıfı ağırlıkta olsa kalabalıktan kolay kolay Mage partilerin içine doğru gelemezler. Kısacası, oyuncular ile aynı fikirdeyiz fakat bu konu hakkında herhangi bir düzenleme olmayacağını söyledik.
    Yarın turnuva olacak mı?
    http://www.knightonlineturnuva.com/ baktığımız zaman yarın maç var ama clan war sw si açık değil.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Bu tarz server mafyaları için yeni server isteniyor ya zaten, yeni server da herkesle aynı anda 0 dan başliyacaksın.
    İŞte bu kafaya bitiyorum yahu ben

Sıfırdan başlıyorsunuz, sonra organize olmuş 2 part berserker geliyor heryere konuyor, zorlanırsa arkasına mage party getiriyor servera diz çöktürüyor.

Neden ?

Yahu bu iş artık meslek olmuş meslek. Çok tanıdık geçim kaynağı knight online olmuş, hayatını bifrost saatlerine göre planlamış, alarma bfye uyanan, dış kro slotlarını saat saat paylaşmış-parsellemiş clanları-kişileri.

Ben yanıyorumda yeni serverda bu şekilde oynayan kişilerle rekabet edeceğine inanan; sıradan oyunculara, çalışan, günde 2 3 saat oyuna giren kişilere yanıyorum.

Yeni serverdada farklı olmayacak arkadaşım bunu anlamıyorsunuz ki.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    MMORPG türü bir oyunda solo oyuncu olmak gerçekten zordur. Yeni gelen günlük görevler ile Mithril Armor setinizi dizebilir ve diğerlerine yetişmeye çalışabilirsiniz. Bu bir ekip oyunu olduğu için bir noktadan sonra ister istemez clana girmelisiniz. İstemediğiniz taktirde ise yapabilecek başka bir çözüm bulunmuyor.
    Kaç tane mmorpg incelediniz bilmiyorum fakat kazın ayağı öyle değil.

Pekçok mmorpg de "clan" olmadan, bireysel olarak "eşleşme" dediğimiz yöntemle zindanlardan farm yapıp max itemlere ulaşılabiliyor.

Level meselesi zaten pekçok oyunda 1 oyuncu ile muhattap bile olmadan son seviyeye ulaşabiliyorsunuz.

Haftalık görevi yaptığınızda ise size süpriz drop şansı veren kutular dahi verilen ücretsiz mmorpgler var.

Arkadaş anlamıyorum 5 tane mage aynı anda alan kullanıp sayfa attığında , bir çok kişiyi aynı anda indirdiklerinde sorun yok 5 warrior içine girip aynı anda yere vurunca sorun oluyor. E sende boş durma bu duruma karşı taktik geliştir, ezbere oynama. Warriorları içine sokmamak için gelen prieste dikkat et gerekiyorsa alanı aç biraz. Geride bir mage bırakıp tp kullan, ne bileyim işte öyle dümdüz oynama. Tor yediysen priestin hemen cure kaldırsın. Ama siz istiyorsunuz ki biz mage pati gezelim hem de warrior gibi içeri girmemize gerek kalmadan uzaktan uzaktan alanlayarak indirelim herkesi toplu toplu, basit oynayalım, kafamızı yormayalım, çok np kazanalım. Olmaz öyle , kafanızı kullanın oyun daha zevkli hale gelsin.
    magede 14k hp ve oyundaki en yüksek defans mı var arkadaşım ?

taktik geliştirmiş bak hele bak
    Last edited by Thapseus; 12-22-2018 at 10:36 PM.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Kaç tane mmorpg incelediniz bilmiyorum fakat kazın ayağı öyle değil.

Pekçok mmorpg de "clan" olmadan, bireysel olarak "eşleşme" dediğimiz yöntemle zindanlardan farm yapıp max itemlere ulaşılabiliyor.

Level meselesi zaten pekçok oyunda 1 oyuncu ile muhattap bile olmadan son seviyeye ulaşabiliyorsunuz.

Haftalık görevi yaptığınızda ise size süpriz drop şansı veren kutular dahi verilen ücretsiz mmorpgler var.

magede 14k hp ve oyundaki en yüksek defans mı var arkadaşım ?

taktik geliştirmiş bak hele bak
    ne oldu çok mu komiğine gitti bilmiş arkadaşım. bak hele falan. kendi ağzınla söylüyorsun mage denilen karakterde yüksek defans ve yüksek hp yok bu sebeple ki warrior gibi bir karakterden çok yemesi doğal bir durum. mage karakter açanlar zaten gelenden geçenden tek yiyebileceğini bilerek açmıyor mu? 14k hp ve en yüksek defans yok ama alanlarını belli bir mesafeden atıyorlar , eskiden ; bilmem o kadar eskimisin orasını bilmiyorum ama ''nova town''lar olurdu bütün ırkı yatırırdı bi tane warriorun da çıkıp ya bu mageleri nerfleyin dediğini hatırlamıyorum. yani kısaca mızmızlanmaya luzüm yok tek yemek istemiyorsan defansif bir karakter açacaksın eğer mage açıyorsan ki günümüzde çoğunlukla farm için açıyorsundur. cz de mage parti göreniniz mi var? alayı farm da ya da gelmiş forumda. girsinler 3 pt 4 pt cz ye bak bakalım warriorlar bişey yapabiliyor mu?

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    bahsettiğin eşyaları kullanan warrior pek rastlamadım daha çok asaslar kullanır onları zaten asas ta içinize girerse çok rahat tekleyip çıkar sizi ama konumuz asas değil. görünmezlik potu basan warrior pek denk geldiğim bir durum değil hakeza küçülme topu da aynı şekilde, warrior dediğin açık açık koşar üstüne. ayrıca anlamak istemeyen sizsiniz bu skill nerflenmeyeceği açıklandı. herhangi birşey değiştirilmeyecek warriorda. bu duruma uygun şekilde oynamayı çözemenizi öneriyorum sadece.
    Sen nasıl bir warrior ptde oynuyorsun çok merak ediyorum yine saçmalamışsın.Küçülme topunu da priest basıyor görünmezi de basıp descent attırıyor.Veya içimize asas sokup descent attırıyor buna nasıl çözüm üreteceğiz.Durumun yanlış olduğunu yönetimde biliyor sadece yapımcı kabul etmiyor.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    ne oldu çok mu komiğine gitti bilmiş arkadaşım. bak hele falan. kendi ağzınla söylüyorsun mage denilen karakterde yüksek defans ve yüksek hp yok bu sebeple ki warrior gibi bir karakterden çok yemesi doğal bir durum. mage karakter açanlar zaten gelenden geçenden tek yiyebileceğini bilerek açmıyor mu? 14k hp ve en yüksek defans yok ama alanlarını belli bir mesafeden atıyorlar , eskiden ; bilmem o kadar eskimisin orasını bilmiyorum ama ''nova town''lar olurdu bütün ırkı yatırırdı bi tane warriorun da çıkıp ya bu mageleri nerfleyin dediğini hatırlamıyorum. yani kısaca mızmızlanmaya luzüm yok tek yemek istemiyorsan defansif bir karakter açacaksın eğer mage açıyorsan ki günümüzde çoğunlukla farm için açıyorsundur. cz de mage parti göreniniz mi var? alayı farm da ya da gelmiş forumda. girsinler 3 pt 4 pt cz ye bak bakalım warriorlar bişey yapabiliyor mu?
    Yahu descent olmasa zaten adamlr mesafenin avantajını kullanacaklar, fakat descent olduğu için aradaki mesafeninde esprisi olmuyor artık,

warior harici başka bir joba girin karşınızda warior olsun bukadar insanın ne demek istediğini anlayacaksınız.

Adamlar okadar aciz düşüyorki 2 parti olmadan towndan çıkmıyorlar.

Ben mage değil rogue oyuncusuyum ve yukarıda gminde belirttiği gibi bu des ol vur yere muhabbetinin oyundaki dengeyi bozduğunu düşünüyorum. Binlerce kişide, wariordan başka job oynayan herkeste bunu böyle düşünüyor.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Yahu descent olmasa zaten adamlr mesafenin avantajını kullanacaklar, fakat descent olduğu için aradaki mesafeninde esprisi olmuyor artık,

warior harici başka bir joba girin karşınızda warior olsun bukadar insanın ne demek istediğini anlayacaksınız.

Adamlar okadar aciz düşüyorki 2 parti olmadan towndan çıkmıyorlar.

Ben mage değil rogue oyuncusuyum ve yukarıda gminde belirttiği gibi bu des ol vur yere muhabbetinin oyundaki dengeyi bozduğunu düşünüyorum. Binlerce kişide, wariordan başka job oynayan herkeste bunu böyle düşünüyor.
    şu anda bp oynuyorum yani warrior harici bir karakter. descent konusuna katılıyorum aslında descent olmasa daha dengeli olabilir. descent atıldığında direk içinde bitiyor ama bunun için önce priestin içinize girmesi gerekir, direk üstüne descent atamaz mevcut durum için konuşuyorum priestin içine girmesine karşı bir önlem geliştirmeye çalışabilir oyuncular. neticede şu anda descent denilen birşey var.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Sen nasıl bir warrior ptde oynuyorsun çok merak ediyorum yine saçmalamışsın.Küçülme topunu da priest basıyor görünmezi de basıp descent attırıyor.Veya içimize asas sokup descent attırıyor buna nasıl çözüm üreteceğiz.Durumun yanlış olduğunu yönetimde biliyor sadece yapımcı kabul etmiyor.
    arkadaşım siz kendiniz gibi düşünmeyen herkesee saçmalamışsın diye mi yaklaşıyorsunuz sana destek verip senin ağzınla konuşursak mı mantıklı konuşmuş oluruz? madem öyle özelden bana yaz yazmamı istediklerini onları paylaşayım. ben warrior için söyledim küçülme topu ve görünmezliği evet priest yapabilir doğrudur ama oyunun içinde olan legal bir durum sonuçta. o da taktik olarak bunu kullanıyor. belki descent skili olmasa daha dengeli olabilir ama oyun pvp den ibaret değil sadece warriorlar yere vurma skillerini sadece karşı ırka kullanmıyor. karakterini upgrade yapabilmek için mob keserken de kullanabiliyor, bir nevi farm kolaylığı sağlıyor ki warrior yere vurma skili olmasa pot parası yüzünden farm yapamaz. sonuçta koreliler oyunu biz türkler sitelerden gb çekelim char dizelim diye yapmadı, orjinal koreko da gb satışı yok herkes farm ile karakter diziyor