Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Jr hakkında

Senior Member IFrancoise's Avatar

Angry Jr hakkında

Jr ile ilgili teklifim var. İstek öneri kısmı olmadığı için buraya yazıyorum.İlk 15 dk içinde 3 Dk afk olanı direk hapise atan sistem olsun.Partiyi beğenmediği için isteyerek çıkanlara da katlanarak artan etkinliğe girme cezası gelirse iyi olur.ARTIK BIKTIK.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Jr Afk kalanlara hapis cezası mantıklı fakat çıkan kişilere bir ceza uygulaması ağır olur bence. Bazen oyun bug hatası verip kapanıyor bazen internet gidiyor vs.
    Last edited by DXDODOXD; 12-18-2020 at 12:19 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DXDODOXD View Post
    Afk kalanlara hapis cezası mantıklı fakat çıkan kişilere bir ceza uygulaması ağır olur bence. Bazen oyun bug hatası verip kapanıyor bazen internet gidiyor vs.
    Evet bu tarz kopmalar vb. durumlar yasaniyor. Bunun onune de 1 hafta icerisinde 3 defa cikma ya da ilk 10 cikista 12'ser saat ceza daha sonraki 5 cikista 24 saat vb. Bir uygulama getirilerek internet kopmasi vb. durumlarda magduriyet en aza indirilebilir. Duzenli olarak pt'den cikan oyuncular da cezalandirilmis olur.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Afkya hapis cezası çok iyi olurdu Ama partyi beğenmezsem çıkarım bunun neden bi cezası olsun ki ? Elinde mp rec pike ve hackerla jrye giren 80 lvl warriora ya da toplu 960 heali macroya bırakıp diğer charlarına bakan adama gem kazandırmak benim işim değil. Hatta herkes benim gibi yaparsa daha iyi olur açgözlülerin bazıları black gemi beğenmeyip o mesleği bırakabilir.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Afk kalanları zaten video olarak forum cr ye bildirirseniz gerekli işlemi yaparlar ama chaostaki gibi 2 dk afk kalındığında etkinlikten atma durumunu kesinlikle suistimal edeceklerini düşünüyorum, en azında bir kere skille basıp dururlar yada bir yere tıklar beklerler gene gibi. Bu açıdan şu an için video kaydı almak en mantıklısı tabi daha mantıklı ve akılcı çözümler gelmesi daha iyi olacaktır.

Senior Member
    Nickname
    RETRIDA
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Afk kalanları zaten video olarak forum cr ye bildirirseniz gerekli işlemi yaparlar ama chaostaki gibi 2 dk afk kalındığında etkinlikten atma durumunu kesinlikle suistimal edeceklerini düşünüyorum, en azında bir kere skille basıp dururlar yada bir yere tıklar beklerler gene gibi. Bu açıdan şu an için video kaydı almak en mantıklısı tabi daha mantıklı ve akılcı çözümler gelmesi daha iyi olacaktır.
    Evet, üşenmeyip video alsınlar su ana kadar report edip ceza almayan olmadı

Junior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Afkya hapis cezası çok iyi olurdu Ama partyi beğenmezsem çıkarım bunun neden bi cezası olsun ki ? Elinde mp rec pike ve hackerla jrye giren 80 lvl warriora ya da toplu 960 heali macroya bırakıp diğer charlarına bakan adama gem kazandırmak benim işim değil. Hatta herkes benim gibi yaparsa daha iyi olur açgözlülerin bazıları black gemi beğenmeyip o mesleği bırakabilir.
    Bunun su nedenden dolayi cezasi olmali. Senin disinda 7 kisinin daha katildigi bir etkinlikte bilerek diger 7 kisiyi magdur ediyorsun.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ReinforceXX View Post
    Bunun su nedenden dolayi cezasi olmali. Senin disinda 7 kisinin daha katildigi bir etkinlikte bilerek diger 7 kisiyi magdur ediyorsun.
    Öyle durumlarda diğer insanlar da alt f4 çekip beni mağdur edebilir. Bu umrumda olmaz.

Amacım zaten o afk kasıcılara kazandırmamak. İtemi olmayanların videosunu bile almıyorum artık bakıyorum 3 5 itemi varsa videosunu alıp atıyorum. Video çekip at 3 gün ban yesin bu çözüm değil adam zaten oyun oynamıyor 3 gün banlansa neyden geri kalır ? Premiumu yok 24 saat char eslantta ağacın altında oturuyor, itemi yok, oyunda afk şekilde milletin üstünden geçinip günde 2-4 silver gem alıp cebine çekmenin peşinde. Bu adamı 3gün değil 1 ay banlasan ne değişir ?

Ayrıca bunların sayısı azımsanacak gibi değil. 1 ay öncesine kadar priest oynuyordum. Emin ol 30 günlük süre içinde girdiğim jrnin 25inde tek priest benim diğeri ya charı drop mesafesine getirip öylece bırakıyor ya da macroya ayarlamış 960 heali 2 heal 1 mana şeklinde takılıyor... Dediğim gibi herkes benim gibi yapıp gördüğü zaman oyundan çıksa bu adamlar kalmaz ortalıkta.
    Last edited by xMakhWelo; 12-11-2020 at 04:37 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    JR FT pazar kurmak için min 100 k np sınırı gelsin herşey düzelir ne afg adam gelir ne ezik pk atabilen oyuncular olur ilerleyen zamanlar da np sınırı artırılır böylece sıkıntıda çıkmaz

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ReinforceXX View Post
    Bak örnek 11.12.2020 sabah jrsi. Partyde 1 tane sadece yanına getirdiğimiz moblara dalabilen macroya bırakmış mp rec silah takmış warrior, 1 tane kenarda duran hiç atack yapmayan old stafflı mage ve 1 tane de yamuk bowlu ve troll chitinli (troll shell bile yapmaya üşenmiş) afk adam vardı...

Şimdi sen bu herifler 3 5 kazansın diye alt f4 çekmeyeceğim, mana harcayacağım, emek vereceğim ve sinir olacağım bunu mu söylüyorsun yani ?

Ve yönetim inatla anlamıyor "kardeşim bu adamların videosunu alıp sana banlatsam bu adamlar ne kaybediyor ?" Zaten çok bir şey yaptığınız da söylenemez geçenlerde attığım videodaki adam denk geliyor bir de bugün partye ve yine afk, raporu oluşturalı 5 gün olmuş hala rapor bekliyor CR bölümünde !! Çok düşünceli yöneticilersiniz ama şu illegalleri düşündüğünüz kadar keşke oyun oynayan insanları da düşünseniz.
    Last edited by xMakhWelo; 12-11-2020 at 04:38 AM.