Results 1 to 8 of 8
    Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad

Helal olsun, belediye çalışıyor.

İlk defa yönetimi tebrik etmek için konu açıyorum. Az önce chaosta 1 tane koxper vardı fakat biraz gizliden kullanıyordu. Eventi berbat edecek diye üzülürken 5 dk olmadı banladılar.
    Siriusun bu kadar yoğun olduğu halde banlanmasına şaşırdım. Cidden tebrik ediyorum, inşallah böyle devam eder.

Last edited by 4Changzhi; 09-14-2019 at 08:51 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yeni sunucu Karacasu'nun ismini açık etmesen iyiydi
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Artık zamanı geldi, insanlarda bilmeli xD

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yeni sunucu Karacasu'nun ismini açık etmesen iyiydi
    Fena spoiler verdiniz
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

chaoslarda çoğu banlar Discord report sayesinde atılıyor. İlk başta Discordu bulan kişiye daha sonra o discordda report edene en SON gmlere teşekkür etmen gerek asıl görevler, budur. Bu durumda teşekkür etmeye gerek var mı bilemiyorum ama edelim genede Ben düzenli olarak chaos girerim raporladığım kişinin günlerce chaosa girdiğini bilirim. Chaosta aynı odada bir discord reporter varsa tespit edit ismini yetkililere verirse banlanır yoksa banlanmazlar. Biliyorum çünkü reporter olmadan önce bir koxperin haftalarca chaosa girdiğini ha ben reporter oldum nickini verdim öyle banlandı. Chaos harici rutin kontrol yapılıyor mu bilemiyorum ama chaoslarda report harici adam banlama gibi bir durum pek göremiyorum ben.
    Last edited by HappinesSolutioN; 09-14-2019 at 03:02 PM.

Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HappinesSolutioN View Post
    chaoslarda çoğu banlar Discord report sayesinde atılıyor. İlk başta Discordu bulan kişiye daha sonra o discordda report edene en SON gmlere teşekkür etmen gerek asıl görevler, budur. Bu durumda teşekkür etmeye gerek var mı bilemiyorum ama edelim genede Ben düzenli olarak chaos girerim raporladığım kişinin günlerce chaosa girdiğini bilirim. Chaosta aynı odada bir discord reporter varsa tespit edit ismini yetkililere verirse banlanır yoksa banlanmazlar. Biliyorum çünkü reporter olmadan önce bir koxperin haftalarca chaosa girdiğini ha ben reporter oldum nickini verdim öyle banlandı. Chaos harici rutin kontrol yapılıyor mu bilemiyorum ama chaoslarda report harici adam banlama gibi bir durum pek göremiyorum ben.
    Ben reportlayıpta banlanmadıkları zamanı da bildiğim için teşekkür etme gereksinimi duydum. Şuan çok ilgililer, yiğidi öldür hakkını yeme. Bu arada haklısın önce reportlayana etmem gerekirdi.

tabi ki iyiler şuanda ama şuanda. Ama bu konuda istikrar yok malesef.

Siriusta arkadaşın çara girdim geçen gün, ne var ne yok yoklayayım diye. Aşağıdan seri ban yazısı gördüm.

Vegada 24 saat online- bu sürenin çoğunu da pc basında geçiren birisi olarak ban vs görmüyorum hiç Taramacısından koxperına cirit atıyor ekipler