Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Jr Ft Bdw hakkında öneri

Bazı oyunlarda görüyorum arena veya etkinlik alanları gibi yerlerde pot npclerinde satılan potlar 1 coinsden satılıyor. Bu özelliğin knight onlineye de getirilmesi bence iyi olur diye düşünmekteyim. Sonucta pk atılıyor ve bazı karakterler çok fazla hp mp pot kullanıyor bazı arkadaşlar pot almayı unutuyor. İnsanlar pot sıkıntısı yaşamazsa pk alanında daha rahat şekilde savaşabilir böyle bir öneride bulunmak istedim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Oh jr ft girip oyundan çıkanlar için nimet pot masrafları vardı sadece o da olmaz artık

Senior Member RealJomey's Avatar
    gemi kutuyu unutup millet sadece pot mana depolamaya girer .
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Junior Member
    Nickname
    Insignis
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeAreTheBest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RealJomey View Post
    gemi kutuyu unutup millet sadece pot mana depolamaya girer .
    JR 35 dakika ise potlar da alındıktan sonra 35 dakika üstünde dursun, süreli olsun kısaca. Ya da harita kısıtlaması getirilsin. Zor mu?

Senior Member
    bdwde son sanye tıklayıp rakipsiz win alanlar var ama jrde çekmiyor mesela önce bunu düzeltsinler.

Senior Member RealJomey's Avatar
    Quote Originally Posted by Dicrossus View Post
    JR 35 dakika ise potlar da alındıktan sonra 35 dakika üstünde dursun, süreli olsun kısaca. Ya da harita kısıtlaması getirilsin. Zor mu?
    Getirilmesi zor ama getirilmez diye düşünüyorum. oyundan gb çıkışı olsun diye pusdan 5000lik pot ve manaları bile kaldırıp npc ye eklediler noah karşılığında. pot ve manaya giden noahlar oyundan gb çıkışına büyük oranda katkı sağlıyor . Sence pusdan 5000lik pot ve manaları kaldıran oyun yönetimi bu dediğini hayata geçirirmi ? Zor değil yapılması bunun hatta gayet de basit .Ama işin bu kısmını düşünüp sen karar ver .Yoksa jrde mana ve potların 1 coins olması ya da normale göre daha düşük coins miktarlarına satılması benim işime gelir. Jr de mesela ortalama 200 mana harcıyorum bu da demek oluyorki ortalama min. 1m coins yapıyor.Yani jr kaybettiğimde aldığım black gem benim sadece pot mana parama eş. Böyle birşeyin gelmesini benim kadar istemiyorsundur ama gelmesi hiç de mantıklı değil.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!