Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Luring cr7 days+jail?

Bugün sg slotunda magemle farm yaparken durduk yere dc yedim ve banlandım.Yandaki genie partiye yaklaşmadan karşı slotta farmımı yapıyordum.Bir kaç hafta önce satirosda farm yapan arkadaşlarımın yanına gittim ve muhabbet ederken tk çekersin çekemessin muhabbeti döndü.Ve yanımızda ks parti vardı.Tabi bende gidip tkyı slota çektim ve bir an aklıma mob çekmenin yasak olduğu geldi ve tkyı geri götürdüm.Slottta ölen kimse olmadı,yeni oyuncu olduğum için diğer ks pt kuran kişilerden özür diledim.
    Sorun şu ki oyun içi 4000cashden fazla harcama yaptım.Slota mob çekip diğer partiyi yatırtmak istesem ,diğer insanlar gibi gider yan hesabımdan giriş yapar slotu yatırırdım.Mantıklı bir insanın bunu yapmasına imkan yok.7.günün sonunda birden hapisden çıkmam için cash çekmem gerekiyor.Madem ceza verilecek en azından oyundan kısa süreli uzaklaştırılma verilsin neden gidip 1000cash çekmek zorundayım.
    Destek biletimi ilettim ama pek birşey çıkıcağını sanmıyorum,sizin bir öneriniz varmıdır.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Geçmiş olsun mıb spawn olduğu alandan kesmek için değil de zevkine hareket ettirilirse bu ban sebebi

Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    Geçmiş olsun mıb spawn olduğu alandan kesmek için değil de zevkine hareket ettirilirse bu ban sebebi
    Gerçekten böyle birşey varsa şaka gibi yani.O kadar kuralcılar madem koxpu bitirmeleri gerekirirdi....1haftaya anca cvp verilir zaten herzamanki gibi ilgilenen yok malesef...

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Benim bir önerim var. Şuan için değil de gelecek için.

Reelde bir arkadaşım yan chardan slota mob çekip banlanmıştı. Aynı süre boyunca asıl hesabının da banlandığını söyledi. Yani boşuna yan char kasıp slota mob çekme. Ne olur ne olmaz. Sana da denk gelebilir

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Luring sistemi çok fazla suistimal edildiği için yakın bir süre önce kurallar değiştirildi ve 7 gün ban + Hapis cezası olarak revize edildi. Eğer itiraaz etmek istiyorsanız destek ekibine bilet atarak yardım isteyebilirsiniz.

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Benim bir önerim var. Şuan için değil de gelecek için.

Reelde bir arkadaşım yan chardan slota mob çekip banlanmıştı. Aynı süre boyunca asıl hesabının da banlandığını söyledi. Yani boşuna yan char kasıp slota mob çekme. Ne olur ne olmaz. Sana da denk gelebilir
    Benim yazdığım yazıyı okumamışsın sanırım.Slota mob çeken ben değilim,bunu işsiz gibi evde 10pc ile farm yapan adamlar.Slot bulamadıkça gidip mob çekiyorlar ve 1dk içinde slota çöküyorlar.Ayrıca 4000küsür cash almışken neden böyle salakça birşey yapayım ne gerek var?

aynı olay bugun banada oldu

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Luring sistemi çok fazla suistimal edildiği için yakın bir süre önce kurallar değiştirildi ve 7 gün ban + Hapis cezası olarak revize edildi. Eğer itiraaz etmek istiyorsanız destek ekibine bilet atarak yardım isteyebilirsiniz.
    teşekkür ederim ama bilete cevap süresi 1haftayı geçer tahmin ediyorum.Herzaman böyleydi.En azından iyi niyet göz önünde bulundurulması ihtimali varmıdır.Hapisten çıkış için cash çekmek gibi bir durumum yok malesef

Senior Member
    Quote Originally Posted by Blackboss2pacss View Post
    Benim yazdığım yazıyı okumamışsın sanırım.Slota mob çeken ben değilim,bunu işsiz gibi evde 10pc ile farm yapan adamlar.Slot bulamadıkça gidip mob çekiyorlar ve 1dk içinde slota çöküyorlar.Ayrıca 4000küsür cash almışken neden böyle salakça birşey yapayım ne gerek var?
    madem hiç bişi yapmadın neden banladın
    o kadar para verdim slot bulamıyorum diyip çekmiş olabilirsin forumda bu tip insanları da gördük
    o kadar harcama yaptım neden koxp açayım diyenleride bunun mantıklı açıklaması koxperlar iyi kazanıyor kaz gelicek yerden tavuk esirgememek oluyordu farm alanları değiştikçe buda değişime uğradı
    bu olayın parayla alakası yok karşıdaki kişinin afq olduğuna güvenip bunlar video almıyolardır diye düşünüp report edilmezsem banda atamazlar kafasıyla yapanlarda oluyor
    hem ban üzerine hapis biraz absürd gibi ama hak ediyonuz yani emek hırsızlarına hak bunlar

Quote Originally Posted by karimli View Post
    madem hiç bişi yapmadın neden banladın
    o kadar para verdim slot bulamıyorum diyip çekmiş olabilirsin forumda bu tip insanları da gördük
    o kadar harcama yaptım neden koxp açayım diyenleride bunun mantıklı açıklaması koxperlar iyi kazanıyor kaz gelicek yerden tavuk esirgememek oluyordu farm alanları değiştikçe buda değişime uğradı
    bu olayın parayla alakası yok karşıdaki kişinin afq olduğuna güvenip bunlar video almıyolardır diye düşünüp report edilmezsem banda atamazlar kafasıyla yapanlarda oluyor
    hem ban üzerine hapis biraz absürd gibi ama hak ediyonuz yani emek hırsızlarına hak bunlar
    Okuduğunu anlamandan problem var sanırım,benim slota mob çektiğim kanısına nereden vardın ve emek hırsızıyım sana göre?Yoksa sende 10pcli işsiz farmer mısın.Parayla alakası yok demişsin ama 250tl küsür para harcayıp koxp kullanmak sana göre mantıklıysa git kenarda öl lütfen.Eleştiri yapıcaksan bir dahaki sefere daha iyi düşün ve yorum yap