Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 59
    Senior Member Logades's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    kaç defa uruk slotunda duran okçuları,mageleri macro ile kastıkları için report ettim 2dk video çektim iyice özenle. genie altı macroyu bırakın adamlar direk geniesiz macro kullanıyor. ama adamlar ertesi gün ve onu takip eden günlerde kasmaya devam ettiler. ceat reports'un bir işe yaradığını düşünmüyorum açıkcası deneyimlerime göre.

Quote Originally Posted by Logades View Post
    kaç defa uruk slotunda duran okçuları,mageleri macro ile kastıkları için report ettim 2dk video çektim iyice özenle. genie altı macroyu bırakın adamlar direk geniesiz macro kullanıyor. ama adamlar ertesi gün ve onu takip eden günlerde kasmaya devam ettiler. ceat reports'un bir işe yaradığını düşünmüyorum açıkcası deneyimlerime göre.
    Kasan kişiler yedek char hazırladıkları için pek etkilenmiyorlarmış, hapise girse 10 dk sonra yeni charla gelecekler muhtemelen.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Bence bu itemleri kırdırmak tekrardan aktif edilsin

Tamam koxperler de kırdırıyor ama en azından herkes erişip kırdırıyor koxperler de cezasını elbet çeker, bu durumda şuan sadece koxperler decolara sahip olmuyor mu?

Hz. Muhammed

Çıkmıyo diyoz deco falan alooooooo anlamıyonuz mu atmıyo decoooo urukların droplarından

Quote Originally Posted by KKOOMMUUTTAANNN View Post
    Çıkmıyo diyoz deco falan alooooooo anlamıyonuz mu atmıyo decoooo urukların droplarından
    Uruklar çok fazla shel atıyor ve kırdırınca deco da atabiliyor
    Nasıl alamıyorsun sen?
    Alamıyor olsalar son 3 sunucuda makrocular slotlara çöker mi Onu geçtim ceza almaya karşı yedekte char bırakırlar mı?

Hz. Muhammed

Junior Member
    Bende bu tarz mageler ile karşılaştım. Kesinlikle saniye saniye ayarlamışlar ve hepsi makro. Sayın yetkililer buna mutlaka dur demeniz gerekiyor.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Delos bölgesinde kasan afk magelerin yeni adresi uruk blade düzenleme gelene kadar böyle idare edin birer tane slot ortasına field boss koyularak çözülebilir

Member
    Nickname
    LeaderPsycho
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    SultanS
    Race
    Karus
    Merak etmeyin öyle bir güncelleme yaparlar ki olan yine biz legal oyunculara olur.

Quote Originally Posted by Yanchars67 View Post
    Merak etmeyin öyle bir güncelleme yaparlar ki olan yine biz legal oyunculara olur.
    Şuan olan zaten legal oyuncuya oluyor.

Hz. Muhammed

Hepinizin en başta anlamadığı bir olay var. Öğrenilmiş çaresizlik size bunu yaptırıyor.
    KOXPERI YADA MAKROCUYU BİZ RAPORLAMAK ZORUNDA DEĞİLİZ.

Biz nttgame den yada mgame den maaş mı alıyoruz? Bunların ücretli çalışanları yok mu? GM ler ne işe yarıyor? Oyunda her yer makro videosunu çekip atıyorum adam izlemiyor bile video 1 görüntülenmede, o da benim izlediğim. GMLer yatarak maaş alacağına çalışsın. Oyuncular niye GMlerin işini yapıyor diye kimse sormadığı sürece bu iş durmaz.