Page 216 of 290 FirstFirst ... 116166206214215216217218226266 ... LastLast
Results 2,151 to 2,160 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by osko View Post

Çok Değil 1 ay önce. yazılan bir yazı..! takip etmediginizi çin bence her şeyi yeni sunucuya baglamaya gerek yok. göz göre göre de sayım yapıp yeni sunucu hayatta gelmez.
    Manes, akara açılmadan önce de söylemişlerdi Yok gelmeyecek diye, “çok değil” 1 hafta öncesinde.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bgrdstn1 View Post
    insanları değil kendini kandırmaya çalışıyo Heaven, schutzstaffel vs. aklına ne kadar eski ekip geliyosa hepsi başlıyo yeni server gelicek diye bu arkadaş da 3 yıl önceki mesajları getirip getirip önümüze koyuyo çok kalmadı 2 gün sonra bunların ellreinde itemleri patlayınca görücem foruma gelip de nasıl böyle yaparsınız itemimin değeri düştü diye ağlıycaklar
    Aynen öyle dostum ağlayıp duruyorlar.

Junior Member

Çok Değil 1 ay önce. yazılan bir yazı..! takip etmediginizi çin bence her şeyi yeni sunucuya baglamaya gerek yok. göz göre göre de sayım yapıp yeni sunucu hayatta gelmez.
    senin sorunun ne anlamadım yeni server istemiyor olabilirsin bunu düzgün bir dille söylersin ve susarsın sen ne kadar eminsen gelmiyeceginden gelecek diye düsünen kiselerde senin kadar emin geliceginden yani polemige gerek 2 gün sonra belli olucak gir oynadıgın servere zevkini cıkar kac gündür burada bir yerlerini yırtıyorsun neden acaba ?? neyden korkuyorsun itemlerin var deger kaybeder diye mi ? bundandır bu korku büyük ihtimal haa benim korkum yok diyorsada boş yapıp millete sataşma oyununa bak burada herkes fikrini söylüyor polemik yaratmaya calisan senin gibi bir kac boş insan var

Senior Member

1 ay çok bu arada. Server çalışmasını kazma kürekle yapılıyor falan mı sanıyorsun anlamadım fakat 1 hafta öncesinden hiç bir şekilde server çalışması yok denildi ve '2' tane server açıldı ardından.

Senior Member
    Quote Originally Posted by goodolddays View Post
    senin sorunun ne anlamadım yeni server istemiyor olabilirsin bunu düzgün bir dille söylersin ve susarsın sen ne kadar eminsen gelmiyeceginden gelecek diye düsünen kiselerde senin kadar emin geliceginden yani polemige gerek 2 gün sonra belli olucak gir oynadıgın servere zevkini cıkar kac gündür burada bir yerlerini yırtıyorsun neden acaba ?? neyden korkuyorsun itemlerin var deger kaybeder diye mi ? bundandır bu korku büyük ihtimal haa benim korkum yok diyorsada boş yapıp millete sataşma oyununa bak burada herkes fikrini söylüyor polemik yaratmaya calisan senin gibi bir kac boş insan var
    fazla üzülmeyin die size gelmiyecegini alıştırıyorum. alışn yani yeni server flan yok. !

Senior Member
    fazla üzülmeyin die size gelmiyecegini alıştırıyorum. alışn yani yeni server flan yok. !
    Ağla aslanımmmmmm

Junior Member
    benim üzüldügüm filan yok gelmiyecek diye üzülenin oldugunuda pek zannetmiyorum elinde itemi deger kaybedecek diye üzülen bir topluluk var senin gibi ben zaten bıraklı 7 yıl olmustu en son 2012 manesde bıraktım bu sayac reklamlar karşıma cıkınca tekrardan belki yeni seyler yeni server gelirse diye takip ediyorum konuyu gelmezsede cok üzülüp kaybedecegim birsey yok bizi düsünme sen kendine oyununa bak

Senior Member
    Quote Originally Posted by goodolddays View Post
    benim üzüldügüm filan yok gelmiyecek diye üzülenin oldugunuda pek zannetmiyorum elinde itemi deger kaybedecek diye üzülen bir topluluk var senin gibi ben zaten bıraklı 7 yıl olmustu en son 2012 manesde bıraktım bu sayac reklamlar karşıma cıkınca tekrardan belki yeni seyler yeni server gelirse diye takip ediyorum konuyu gelmezsede cok üzülüp kaybedecegim birsey yok bizi düsünme sen kendine oyununa bak
    bilmiyorum artık 2 gün sonra yeni server gelmezse buraya gelip. polemik yapmayın ozmn. saygı duy bi 7 yıl daha ara verirsin

Boş yapma ya yeni server falan gelmeyecek bak işine

Ya boş yapma yeni server gelmeyecek