Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Eski bi oyuncuyum güncel bilgilere ve fikirler lazım.

arkadaşlar 1 haftadır yaptıgım izlenim ile para harcayıp ortalama bile olmayan bi çarla pk atmaya gitmem gerekiyor. Bunun bi çözümü yok mu ? illaha araba, ev fiyatına item mi almak lazım ? (bi kaç arkadaş ares ve dies önerdiler direk pk server gibiymiş) inşallah bunun önüne geçilir...
    Last edited by GamesDepot; 01-14-2019 at 03:02 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    para basmak istemiyorsan diğer pk atan oyuncuların itemlerine ulaşmak için 1 yılın üzerinde farm yapabilirsin. Ayrıca kimse sana para ile item al demiyor. Adamın 5 yıllık oynadığı server'a başlıyorsun direk eşit item olmasını bekliyorsun. Dc premium alıp sürekli farm yaparak da çarını dizebilirsin.

pk atacak charı dizdikten sonra aylık pus masrafın 750-1000 tl olacak bunuda hesaba katmalısın

yeni serverda oynarsın

Senior Member
    Quote Originally Posted by Franz1 View Post
    para basmak istemiyorsan diğer pk atan oyuncuların itemlerine ulaşmak için 1 yılın üzerinde farm yapabilirsin. Ayrıca kimse sana para ile item al demiyor. Adamın 5 yıllık oynadığı server'a başlıyorsun direk eşit item olmasını bekliyorsun. Dc premium alıp sürekli farm yaparak da çarını dizebilirsin.
    gayet para bas diyor oyun, 1 yıl farm yapacam dc pre çekecem cz veya arderamde farm yapıyorsam hayatta kalmak için pc başında saatlerce durayım. Ben kimse ile aynı olmayı beklemiyorum sadece biraz olsa nefes alabilmek. Örnek;+9 shelli olan adama karşı 7 yapayım ama pk atabileyim..(eskisi gibi))

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by EgemenGalip View Post
    gayet para bas diyor oyun, 1 yıl farm yapacam dc pre çekecem cz veya arderamde farm yapıyorsam hayatta kalmak için pc başında saatlerce durayım. Ben kimse ile aynı olmayı beklemiyorum sadece biraz olsa nefes alabilmek. Örnek;+9 shelli olan adama karşı 7 yapayım ama pk atabileyim..(eskisi gibi))
    Adam 5 yıldır oynuyor. Her gün düzenli bfsine jrsine girmiş. Saatlerine vermiş. Sen diyorsun ki asgari ücret degerinde itemimle adamın 5 yılda yaptığı itemi yapayım mantıklı mı sence.

He diyorsan ki nefes almak istiyorum oynamak istiyorum, ben para kasma derdim yok zevkimi alır çıkarım. Çok rahat dragon set + quest ms +7 ye basabilirsin. Takılarını da old dizersen nefes alırsın. Tabi bunu solo yapamazsın. Güzel oynayan priestin ve partyin olması lazım. Tabi kimseye de kafa tutamazsın. Sen adama 400 vururken adam sana 1100 vuracak öyle düşün. (Warrior)

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EgemenGalip View Post
    arkadaşlar 1 haftadır yaptıgım izlenim ile para harcayıp ortalama bile olmayan bi çarla pk atmaya gitmem gerekiyor. Bunun bi çözümü yok mu ? illaha araba, ev fiyatına item mi almak lazım ? (bi kaç arkadaş ares ve dies önerdiler direk pk server gibiymiş) inşallah bunun önüne geçilir...
    Ares Diez diyenler yüzünden şimdi arese dieze gelenler arkasına bakmadan kaçıyor. Şuna bi kere emin olun arkadaşlar maneste aldığınız +8 raptor ares veya diezdeki +8 wirinomdan daha iyidir.
    Aynı şekilde maneste aldığınız +8 shell aresde veya diezdeki +7 krowazdan daha iyidir. Planınızı programınızı buna göre yapın.
    Ya bak ben kurian oynuyorum elimdeki item +9 nebiros inan yetmiyor. Warriora filan hiç yetmiyor zaten.
    Takıları söylemek dahi istemiyorum czye çıkanların en kötüsü en boşu bile +2 neck takıyor öbürlerini düşün işte..
    yani dersinki ooo roc+3 burda 5gb imiş çok ucuzz öbür swlerde +0 ı bu para dersin ama areste diezde herkeste +3 var öbür swlerda herkeste +0 bile yok bu açıdan bakman gerekir.
    Last edited by Scoot58; 01-14-2019 at 04:15 AM.