Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member
    Solo mage oyuncusuyum kimse tanidigim yok, 83 lvl charim var 45 ice 80 flame , solo oyuncularin yararina yapilan guncellemelerden bahsedebilir misiniz? Benim ft jr harici oyunda ne yapabilecegim ile ilgili ornekler verirseniz ben de yapmaya çalışacağım. En azindan soyle diyelim gorev shelli old takili bronze preli bir 83 lvl mage draki ft jr harici oyunda ne yapar nasil bir aylik dc presini ( bu etkinlikler dışında) kazanabilir. Bir yol bulursaniz bana ornekleme yapar misiniz. ( draki ft jryi haric tuttum cunku onlarla item almam lazim ki daha güçlü vurayim )

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 33salem33 View Post
    Solo mage oyuncusuyum kimse tanidigim yok, 83 lvl charim var 45 ice 80 flame , solo oyuncularin yararina yapilan guncellemelerden bahsedebilir misiniz? Benim ft jr harici oyunda ne yapabilecegim ile ilgili ornekler verirseniz ben de yapmaya çalışacağım. En azindan soyle diyelim gorev shelli old takili bronze preli bir 83 lvl mage draki ft jr harici oyunda ne yapar nasil bir aylik dc presini ( bu etkinlikler dışında) kazanabilir. Bir yol bulursaniz bana ornekleme yapar misiniz. ( draki ft jryi haric tuttum cunku onlarla item almam lazim ki daha güçlü vurayim )
    Tabii ki. Bosslara damage vurun buna Felankor'da dahil olmak üzere verdiğiniz hasar kadar kutunun size de çıkma ihtimali var. Bowl bölgesinde çıkan mini bossları da kovalayabilirsiniz.

Senior Member
    Iki gün önce diezde yaklaşık 10 kişilik bir tren gördüm bildirdim hesaplara işlem yapıldığı soylendi. Benim iyi niyetli düşüncem son dönemde bir kaç kişi gb fiyatlarının artması ile birşeyler peşinde. Bu sebeple üşenmeyip bildirim yapmamız çok önemli umarım devamı gelmez

İnanın her serverda moradon arenanın ortasına 1 adam koyup sadece banlama komutunu öğretip yetkisini verseniz daha çok adam banlanır. Ben CR ekibinin biletler dışında oyuna girip kontrol yaptıklarına inanmıyorum. Şuan moradonda heryerde illegal kullanan uçarak vuran görmek mümkün.

Ben bu perşembe şu güncellemeyi bekliyorum, onları da bitirecekler

*Görev ödüllerinde değişiklikler yapıldı.
    - Moradon, Luferson ve El Morad haritalarındaki bazı düşük seviye görevlerinin 100,000 Noah ödülü kaldırıldı
    - Treant Hunt görevindeki Weapon ve Armor Scroll ödülleri takas edilemez hale getirildi.
    - Grell Hunt ve Draki kulesindeki Princess görevlerindeki Green Treasure Chest ödülü Dark Mithril olarak değiştirildi.

*Başarım ödüllerinde değişiklikler yapıldı.
    - Seviye 10, 20, 30, 40 ve 50 başarımları, Daughter of Grand Merchant, Guard Leader Patrick ve Chief Hunting I başarımlarındaki Monster Stone ödülü kaldırıldı.
    - Chaos Event 1st place, 2nd place ve 3rd place başarımlarına Monster Stone ödülü eklendi.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ArchAngeL22 View Post
    Yorumumu silmişler. Üzücü... -_- Gerçekleri yazmam hata olmuş anlaşılan.
    İnatla şunu söyleyeceğim; oyunda birkaç yapılanmış clan ve üst düzey yöneticiler, oyun şartlarını kendine göre evirip çeviriyor. Oyun belli başlı warrior ve okçuların kulvarında dönüyor sadece. SW atmak için bir tuşa basmaktan aciz okçular JR'de bile magelere emir yağdırıyor "Boss'ları kes, escape at, şunu yap bunu yap". Forumda yüzlerce kişinin oyladığı anketler, 2-3 yıldır aktif tutulan konular ve talepler var. Bu kadar oyuncu demek ki bu üst düzey kademeler kadar değer etmiyor. Eskiden solo pk, solo farm da atabilirdin, parti ile de yapabilirdin. Şimdi belli clanların üyesi değilsen, belli slotları tutamıyorsan oynamayacaksın. Milyar değil trilyon yatırsan da ne farm ne pk atabilirsin.
    Ayrıca ben kimseye ithamda bulunmuyorum, bütün server'larda bizim gibi orta sınıf oyuncuların şahit oldukları mevzular bunlar.
    Bu yorumum da silinirse bir daha forumda asla ama asla bir fikir sunmayacağım. Forum bile birilerinin slotu gibi olmuş, istemediklerini konuşturmuyorlar. Geldiğimiz noktaya bak, tam bir trajedi...
    Kontrol ettiğimizde herhangi bir yorumunuzun silindiğini göremedik sadece düzenleme yapılmış forum kuralları çerçevesinde.

Quote Originally Posted by kepan View Post
    Ben bu perşembe şu güncellemeyi bekliyorum, onları da bitirecekler

*Görev ödüllerinde değişiklikler yapıldı.
    - Moradon, Luferson ve El Morad haritalarındaki bazı düşük seviye görevlerinin 100,000 Noah ödülü kaldırıldı
    - Treant Hunt görevindeki Weapon ve Armor Scroll ödülleri takas edilemez hale getirildi.
    - Grell Hunt ve Draki kulesindeki Princess görevlerindeki Green Treasure Chest ödülü Dark Mithril olarak değiştirildi.

*Başarım ödüllerinde değişiklikler yapıldı.
    - Seviye 10, 20, 30, 40 ve 50 başarımları, Daughter of Grand Merchant, Guard Leader Patrick ve Chief Hunting I başarımlarındaki Monster Stone ödülü kaldırıldı.
    - Chaos Event 1st place, 2nd place ve 3rd place başarımlarına Monster Stone ödülü eklendi.
    Yani çözüme giden yolda, legal oyuncularda bu durumdan etkilenecek

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Tabii ki. Bosslara damage vurun buna Felankor'da dahil olmak üzere verdiğiniz hasar kadar kutunun size de çıkma ihtimali var. Bowl bölgesinde çıkan mini bossları da kovalayabilirsiniz.
    Hocam dediginiz seyi dun denemeye kalktim, ne bossu hocam 2.5k canla czye in buff alacak zaten yer yok ondan bundan sw iste towndan cikar cikmaz tek ye , bu sololuk olmuyor malesef bowla varamadan 4 kez olup oyundan çıktım bu tamamen sans eseri. Sans ile farm yapip dc pre alamam bu etkinlik değil etkinlik dediginiz her oyuncunun yararina olur. Bu bildiginiz carkifelek, kimde kalirsa bowlu goremedim bile.