Page 163 of 182 FirstFirst ... 63113153161162163164165173 ... LastLast
Results 1,621 to 1,630 of 1818
    Senior Member MadneSs's Avatar
    Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad

Koreko'da bütün goblin kesme görevleri 20 tane isterken USKO'da bu görev serisinde ilk görevden sonra sayı 100'e çıkıyor.

Twitch'de bir koreli vardı onu izlerken ki gözlemim.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by MadneSs View Post

Koreko'da bütün goblin kesme görevleri 20 tane isterken USKO'da bu görev serisinde ilk görevden sonra sayı 100'e çıkıyor.

Twitch'de bir koreli vardı onu izlerken ki gözlemim.
    Olabilir bir çok görev sayısı daha düşük listeye ekleyelim bize'de ilerde gelebilir.

27. Sıraya ekledim

Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad

Şuanda bizde de bulunan günlük giriş eventi için, siteye girişle kontrolle vs uğraşıyoruz uskoda. Koreko'da ise bu işleri direkt oyun içinden bizde çalışmayan sol alttaki menü tuşlarından "opens event window" seçeneğinden olarak yapıyorlar.

Kendi fikrimce bunu usko tarafına getirmenin çok zor olduğunu düşünmüyorum.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Aylık Golden Merchant güzelmiş umarım uçuk olmayan fiyatıyla USKO'ya eklenir kısa sürede.

Şuanda bizde de bulunan günlük giriş eventi için, siteye girişle kontrolle vs uğraşıyoruz uskoda. Koreko'da ise bu işleri direkt oyun içinden bizde çalışmayan sol alttaki menü tuşlarından "opens event window" seçeneğinden olarak yapıyorlar.

Kendi fikrimce bunu usko tarafına getirmenin çok zor olduğunu düşünmüyorum.
    Evet sol altta bizde kitli olan event penceresinden giriliyor, Steamde aktif bu özellik

Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Aylık Golden Merchant güzelmiş umarım uçuk olmayan fiyatıyla USKO'ya eklenir kısa sürede.
    Kore fiyatı Menicah Offical List ile aynı fiyat bizde 360 npointti pus üzerinde varken

Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Evet sol altta bizde kitli olan event penceresinden giriliyor, Steamde aktif bu özellik

Kore fiyatı Menicah Offical List ile aynı fiyat bizde 360 npointti pus üzerinde varken

Aslında steam'de de bazı etkinliklere giriyorum. Steamko'da sadece resimde görüleceği gibi bir giriş ekranı var ama sol alttaki buton yine çalışmıyor. Bu özellikte sol alttaki M tuşuna basıp "Welcome Message" tuşuna basınca karşımıza çıkıyor.

Senior Member
    Death bugun ben de izledim bu adami takipteyim npcye tiklayinca npclerim bazilari japonca konusuyor

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ISENGARD
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    karakter silme özelliği çok iyi

Aslında steam'de de bazı etkinliklere giriyorum. Steamko'da sadece resimde görüleceği gibi bir giriş ekranı var ama sol alttaki buton yine çalışmıyor. Bu özellikte sol alttaki M tuşuna basıp "Welcome Message" tuşuna basınca karşımıza çıkıyor.
    Giriş sistemi farklı olabilir ama dediğim gibi steam'de benzeyen bir sistem var bizim için zamanında önermiştim gelmediğine göre mgame daha düşünmüyor veya farklı sorunlar çıkarmaması için getirmiyor olabilir.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    @Death_Stroke KOREKO'da bulunan Exp Seal sistemini bilgin varsa şayet biraz detaylandırman mümkün mü ? Tam olarak sistem nasıl işliyor.