Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Lightbulb GENIE nin kaldırılma zamanı gelmiştir

tek başına 16-24 pc ile farm yapıp slotları işgal eden parazitler oyundaki normal oyuncuların oynamasını ve gelişmesini engellemekte

maden nasıl kaldırıldıysa , undy sc kalktıysa , genie ve buy pazar da kalkmalı

kesinlikle o zaman oyun düzelir

genie ile lwl kasıyorum diyenede exp satılsın arkadaş pusda genie parasına denk gelen 10m -100m ex satılsın ya genie farmı bitsin

gmler bir tane okcu açık slotları gezebilir mi uruk hailer uruk bladeler olsun stone golemler tüm genieli partilerin olduğu yerleri bi gezebilir mi genie altı macro dolu neden bişey yapılmıyor? ya Allah aşkına hangi genie ayarı elden hızlı olabilir yapmayın ya elle atak yapıyorum 5 urukdan 1 tanesine vurabiliyorum can sıkıntısından yan charla görev yapayım dedimde bu kadarına neden göz yumuluyor. şuan sirius 4 c1 de uruk hailerdeki kişiler macro değilse ben oyunu bırakıyım ben bişey bilmiyormuşum arkadaş derim ya. ya serbes bırakın bu macroyu bizde kullanalım yada bi günlük denetim yapın şu slotlara ya gm charları ile gözükmüyorsa bi tane okcu açın deneyin ya elden hızlı ayar mı varmış geniede lag yok fps yok ama elden hızlılar maşallah. varsa böyle bi genie ayarı öğretinde bizde bilelim

Junior Member
    Başıma gelenleri anlatayım o halde. korona muhabbeti yüzünden madem evdeyim bayadırda canım çekiyordu diyerek oyunu indirdim. öyle 1vs8 atma derdim yok ufak ufak farm yapayım görev yapayım etkinliklere gireyim yavaştan charımı dizerim dedim ve 1 lvl moradonda doğdum kecon gavolt bilimum werewolf türevleri hatta keilanda bile genieli (bazılarıda geniesiz) adamlar vardı. lüfere geçtiğimde görece daha rahattım ama ordada lamia manticore gibi slotlarda görevleri yapmanın imkanı yoktu. kavga dövüş 60 lvl oldum eslanta geçtim bu arada elime bi ib aldım old takılarımı aldım ama eslant moradondanda beter her slot dolu exp partiler zombi gibi girmek için milletvekili torpili lazım çöp slotlarında nöbetleşe okçular golemlerde 24 saat genieli aynı adamlar. bu halde czye çıkarsam başıma gelecekleri az çok tahmin edebilmeniz adına yahu zaten keyfine oynuyorum yeni serverlar mahşer yeri gibidir gideyim mostralık bir serverda başlayım diyerek charımı ARESte açtım. Yetkili bir abiden öneri bekliyorum ne yapmak lazım bu durumda ? droplar leş gibi elle oynayan adamın emeğine değmiyor ama cz harici droplar kaldırılırsa bu seferde oyuna gerçek parayı sadece pusa harcama taraftarı, emeğiyle char dizmeyi seven oyuncular mağdur olacak. genieye sınır getirilmeli nasıl maden alanına girince press space bar yazıyorsa exp slotlarında da Genie Free Zone benzeri bişey yazabilir.

Senior Member
    nasıl chaos bdv gibi etkinliklere ip sınırlaması var bunu genia yada getirebilirler nasıl preniumsuz 2 karekter girilebiliyosa preniumlu karekter lerede belli bir sınır getirilebilir

Genıecılerden herkez bıkmıs durumda 30 pc alan butun slotlara 3 er char dagıtıyor elle oynayanda mal gıbı bakıyor napacak sankı yazık. ıns ıslem yaparlar.genıe altı makro cogu zaten

Senior Member
    Kalkmaz abiler adam 30 dc pre alıyor. Ama oyundan kazandıgıyla alıyor. Bunu yönetim anlamıyor maalesef. Gerçek oyuncular bırakacak zamanla ve hep farmcı kalacak. Bu seferde gb zamanla ucuzlayacak ve adam kalmayacak sunucuda. Şimdi gb artıyor diye geliyor herkes, düşmeye başlayınca durduramayacaklar.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    mesele genieci farmcılar değil mesele makrocu farmcılar adamın gideri de yok daha da seri vuruyor

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by devi1 View Post
    buy pazar da kalkmalı
    allahta seni güldürsün
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma