Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Modlar ve GMler bilgi almak istiyorum.

Monster stonelarda diğer joblarla karşılaştirmayacagim bu sefer mageleri. Sadece şunu sormak gerekiyor full 3 ice magemle full MP set ile 3200 vuruyorum moblarda old frlerle 4500 demekkki frler 3 olsa 7k vuracagim herhalde bilmiyorum tabi ne kadar vurcagini. Czdeki ewlerin resistlerini dusurebiliyorsunuz. Peki monster stonelari 15 dakkada kesen biz lr ve glacier magelere yazık değil mi o kadar hayvan gibi takımız var . Yani diğer joblari geçtim artık Fr ve ice resistlerini dengeleyin bari Fr ler kadar vuralim.herkes 5 dakkada kesip çıkıyor saatte 12 tane biz saatte 4 ms kesiyoruz gerçekten çok faydalı bir Dungeondan faydalanamiyorum.

Aynı şey paramun içinde geçerli ama bu önemsiz dışarda exp kasilacak bir sürü slot var eyvallah.

Ama sırf monster stonelar için peri alan bana ve lr &ice magelere bir iyilik yapın lütfen basit bişey olduğunu düşünüyorum gerçekten 1 saatlik işi 4 saatte yapıyorum gün içinde bu çok midemi bulandırıyor.

Altar - Memati saygılarımı sunarım.

Senior Member
    Evet cevap gelmedi?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Monster Stonedeki yaratıkların resistance değerlerinin düşürülmesi konusunda gm ekibi olumlu bakarsa gelişme olabilir. Konunuzu ekibe ileteceğim.
    Last edited by GamesDepot; 06-20-2019 at 10:20 AM.

Senior Member
    Çok teşekkür ederim kardeşim

Senior Member
    Death stroke bir gelişme var mı bu konuyla alakalı

Senior Member
    Bir gelişme olucak mi bu konuyla alakali

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by eraymemati5555 View Post
    Bir gelişme olucak mi bu konuyla alakali
    Merhaba,
    Konu hakkında sorduğumda şu an ki sistemin devam edeceği düzenlemeye uygun bulunmadığı söylenmiştir.

Banned
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Konu hakkında sorduğumda şu an ki sistemin devam edeceği düzenlemeye uygun bulunmadığı söylenmiştir.
    Death_Stroke 10 gun cz guest kesip 1 tane silah almanın fazla olduğuınu 7 tasa 1 elbisenin fazla oldugunu 1kac kez konu acarak belirttim yetkililere iletirmisiniz?