Page 89 of 290 FirstFirst ... 3979878889909199139189 ... LastLast
Results 881 to 890 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by SEiJUROO View Post
    Merhabalar herkese reklamlar üzerine foruma girmiş bulunmaktayım.. uzun süredir sıfırdan ve kalıcı olarak başlangıç için bende NEW SERVER bekleyenlerdenim..
    Forumun genelini okumadım karşıt-zır görüşler illaki olucaktır. ama şu algıyı kırdıklarından artık kesinlikle eminim; oyunu neden bıraktım 6 ayda bir new sw açılıyor emeklerimiz boşa gidiyor diyip bırakmıştım zamanında ve en büyük pişmanlığım oldu bu benim çünkü 2 senedir new sw malesef ki yok.. bunun üstüne başlamayı denemedim mi? tabikide denedim ama gerçekten tl yatırmadan item dizmek sadece hayal kurmak bu benim için böyle sonuçlandı. 0 dan bir heyacan + rekabet için umarım new server gelir diyerek iyi forumlar diliyorum..
    Dostum yanlış anlamada şu yazın iğrenç geliyor gözüme. New server demek yerine yeni server yada yeni sunucu demek dilimizin yozlaşma hızını düşürecektir. Şimdi biri çıkıp demesiin diye şunuda ekliyeyim. Bazı kelimeleri ingilizce alıştıgımız için kullanmak normal gelir ( item , drop , online gibi) ama bu o tarz bir şey değil

Junior Member
    bana tercüman oldun

Junior Member
    arkadaşlar istanbul metro duraklarında knight online world reklamları varmış doğrumu?Doğru ise bu ne demek oluyor .Knight online el mi değiştiriyor?Neden knight online bu kadar reklam yapıyor?
    Daha önce hiç böyle reklam verdiklerini görmemiştim.

Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    Dostum yanlış anlamada şu yazın iğrenç geliyor gözüme. New server demek yerine yeni server yada yeni sunucu demek dilimizin yozlaşma hızını düşürecektir. Şimdi biri çıkıp demesiin diye şunuda ekliyeyim. Bazı kelimeleri ingilizce alıştıgımız için kullanmak normal gelir ( item , drop , online gibi) ama bu o tarz bir şey değil
    Kardeşim haklısın ama birisine laf söylerken önce kendine bir bak sonra söyle derler ya seninki de o hesap olmuş biraz. 3 tane yazım yanlışın var Ha buna takılan olur mu? Olmaz. Neden? Forum çünkü burası takılma böyle küçük şeylere güzel güzel muhabbet ediyoruz şurda

Senior Member
    Quote Originally Posted by imsezo View Post
    Kardeşim haklısın ama birisine laf söylerken önce kendine bir bak sonra söyle derler ya seninki de o hesap olmuş biraz. 3 tane yazım yanlışın var Ha buna takılan olur mu? Olmaz. Neden? Forum çünkü burası takılma böyle küçük şeylere güzel güzel muhabbet ediyoruz şurda
    Yahu yazım yanlışın ıcın sana kımsede laf soyleyemez ha keza new server dendıgı ıcınde laf soyleyemez ancak yazım yanlışı ile benım bahsettıgım konu arasında daglar kadar fark var. senın takıldıgın konuya dikkat etmeye kalkarsan 1.sınıftan başlamalısın o işlere. ancak ingilizce kelimeleri türkçe içinde bu kadar bariz kullanmak hatalı oldugunu dıle getırıyorum. ille benim yanlışımı bul bana cevap ver meselesi deil sadece söyledıgımı dikkate al yeter benm ıcın yoksa muhabbetımız tabıkı guzel ve oyle kalacak asla kurdugu cumlelerın dusunce yapısına karısmam karışamamda zaten

Bence etkinlikten düşen domates soğan patates kalıcı olacak hatta Swift potuna benzeyen salatalık çıkaracaklar oda sw vercek herkes ezikte olsa full sc pk atıp oyunun tadını alacak. Ne kadar beklentini yüksek tutarsan o kadar hayal kırıklığı yaşarsın. İyi forumlar dilerim

Senior Member PanthinoL's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    Hayırlısı olsun... onca zamandan sonra

Junior Member
    Çok uzun yıllar sonra reklamları görünce geldim eskiden Maneste BP oynardım belki tanıyanlar çıkar tabi eski maneste Şimdi arkadaşlar bu olay beni bile buraya çektiğine göre özellikle şu yeni server gelmez diyen insanlara anlam vermek zor ! Bunu yapanların amacı benim gibi eskiden oyamış şuanda'da takip eden ama oynamayan insanları oyuna çekmek yeni oyuncu kitlesi oluşturmaktır.Hiç bir kurum yada kuruluş kendi içerisinde ki insanlara birşey anlatmak için sokaklara reklam vermez.Bunu yapabilmeleri içinde oyunda ki absürt premium parasını azaltmaları oyunu TL'ye uyarlamarı ve yeni bir veya daha fazla MAX CAP 80 Server Açmalarının dışında hiçbir güncelleme yenilik eski kitleyi oyuna başlatamaz bunu kendileride en az benim gibiler gibi biliyor ve şuanda yapmaya çalıştıklarının neredeyse %99'unu başardılar yapmaları gereken tek şey ayın 16'sında bir yayın açıp yukarıda yazdıklarımı onaylar şeyler söylemeleri ve tarih vermeleri.

Okuduğunuz için teşekkür ederim iyi akşamlar.

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tsubasa33q View Post
    aga isim vermiyim bazı pvpler war tek server tek camp oyunda 15000 kişi oluyor bu nasıl oluyor koskoca knighttan dahamı altyapıları sağlam. tek sunucu ve tek camp olması rekabeti artırır servera gb girmesini itemlerin girmesini azaltır. bütün slotlar heryer dolu olur istediğimiz canlılık bu değilmi.
    Alt yapı meselesi dediğin gibi işte ben alt yapıya güvenemediğim için 8 e kadar yolu var bu işin nedeni lagı engellemek camplardaki bossları kaldırırlar item girişi azalır onlar ayarlanırda işte şu lag meselesi ilk 1 hafta kanser ediyo insanı

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Yeni server gelecek olursa bende başlarım heyecanlandım bak. 32 gbnin biraz üstü yakıp bırakmıştım daha yeni.

ABONE OLUN AZ İŞİMİZ GÖRÜLSÜN