Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 165
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by labombonera18 View Post
    Herkese merhabalar. Bu konuda bende bir fikir beyan edeyim dedim. Bence cz de 1 pt de 2 pri 6 warrior yada 2 pri 6 mage 2 pri 6 asas veya okçu olması yerine 1pt de 2 pri 2 asas 2 mage 2 warrior olma zorunlulugu olsa kimse kimseden şikayetçi olmaz. Yani 6 warrior des olup yere vuramaz 6 mage nova atamaz 6 asas 1 kişiye kitlenip spıke ile teklyemez, yani işin çözümü hiç bi jobun skillerini kısıtlamak degil 1pt de her jobun olması. Yoksa mage toplu gezen warriordan, warrior toplu gezen mageden, asas ve okçu bu iki jobdan. Herkese saygılar iyi günler.
    5 job var 11 tür sınıf var buff debuff asas okçu berserker atacker lr ice fire kurian atack ve devil seçeneği

Partiler 11 kişi olsun
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Arkadaş illa muhalefet olacaksın. Az beynini kullanmayı öğren, ne demek istediğim belli. Bütün joblar bir arada oynarsa bu sorun çözülür. İster 2 buff pri al ister db, ister 2 okçu al ister 1 okçu 1 asas. Yeterki bu joblar aynı pt de olmasın yoksa bu şikayetler bitmeyecek. Yine anlamayacaksın ama ben yine de anlatmış olayım.!!

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Arkadaş illa muhalefet olacaksın. Az beynini kullanmayı öğren, ne demek istediğim belli. Bütün joblar bir arada oynarsa bu sorun çözülür. İster 2 buff pri al ister db, ister 2 okçu al ister 1 okçu 1 asas. Yeterki bu joblar aynı pt de olmasın yoksa bu şikayetler bitmeyecek. Yine anlamayacaksın ama ben yine de anlatmış olayım.!!
    Ben mizah yaptım da işin hakaret etmek sanırım
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

İşim hakaret etmek değil kendi görüşümü belirtmek. Yazdığın yorum da pek mizah amaçlı görünmüyo. Neyse ikili tartışmaya girmeye gerek yok saygılar iyi oyunlar.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Herkese merhabalar. Bu konuda bende bir fikir beyan edeyim dedim. Bence cz de 1 pt de 2 pri 6 warrior yada 2 pri 6 mage 2 pri 6 asas veya okçu olması yerine 1pt de 2 pri 2 asas 2 mage 2 warrior olma zorunlulugu olsa kimse kimseden şikayetçi olmaz. Yani 6 warrior des olup yere vuramaz 6 mage nova atamaz 6 asas 1 kişiye kitlenip spıke ile teklyemez, yani işin çözümü hiç bi jobun skillerini kısıtlamak degil 1pt de her jobun olması. Yoksa mage toplu gezen warriordan, warrior toplu gezen mageden, asas ve okçu bu iki jobdan şikayetçi yada rahatsız olur. Herkese saygılar iyi günler.
    Juraid, bdw gibi CZ'deki partyler de rastgele kurulsun. CZ geçen rastgele bi ptye girsin. Evet tabi kesinlikle mantıklı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Griffonx View Post
    Cevabını vermemişsin sorumun ? Full dediğin gibi itemlere sahip 2 partinin vs. yapması halinde hangisi kazanır dersin? ( Senin bahsettiğin takılarla olan bir vs. den bahsediyorum 2 Parti de eşit )

Cevabı biliyorsun çünkü bariz şekilde bunu okuyan herkes bu soruya Warrior Parti kazanır diyecektir.
    Kolu olan kazanır gidip Gordion da ünlü magelerin full 9-10 warriorları kestiği videolar var aç izle biraz oyun öğren

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Arkadaşlar Konuyu niçin bu kadar Baltalattırdınız veya Baltalattırıyorsunuz...!
    Bu forum sadece 2 kendini bilmez Warrior savunucusundan ibaret değil. Yazdıklarına bakın, Öyle kinlenmişlerki; Lan Oğlum gibi laflar geçmiş arada. Susarak onları susturun, siz cevap verdikçe yazar onlar. Çok ses çıkartırlar.

Peki Tartıştığınız kişi kim..? Pach gelse bile MGAME getirir bu da 1 yıldan fazla sürer..
    Pachın gelme ihtimali sizin Eylem ve Magduriyetinize bağlıdır.
    Genel tartışmaya saçma sapan konu açmış biri, konusuna ragbet olmadığından 2 haftadır, kendi konusuna sadece kendisi yorum atan, sürekli konusunu veya işine gelen konuyu üste taşıyan birine ne anlatmayı umuyorsunuz..? Adam bildiğiniz ezik; Karakter olarak da, Şahsiyet olarak da ezik biri; Bu kişiyemi laf anlatacaksınız. Konu bir anda 10 sayfaya çıkmış... Konuyu bulandırıyorlar. Bu Konu kapansa onların yüzündeki ifadeyi/hazzı Magnumu ısıran kadında dahi göremezsiniz.

Bütün gün burada takılıp, her saat başı yorum atmış biri sizce PK veya BDW gibi yerlere mi giriyor. Hayır
    Bellki asosyal biri, Buraya her attığı yorum onun ruhunu okşuyor. Boş verin şu tür kişilere koz vermeyin. GM bu konuya baksa ilk 5 sayfa güzel gitmiş, 5 den sonrası full tartışma. Karşılıklı tartışmayı gördüğü anda bir daha bu konuya bakmazlar.
    Zoruna mı gitti

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Juraid, bdw gibi CZ'deki partyler de rastgele kurulsun. CZ geçen rastgele bi ptye girsin. Evet tabi kesinlikle mantıklı.
    Beynini kullanamayan bir arkadaş daha. Bak diyorum ki 1 pt de aynı job dan 2 den fazla bulunmasın ki bu şikayetlerde olmasın. Senelerdir boşa demiyorum IQ testi şart diye.!!!

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Beynini kullanamayan bir arkadaş daha. Bak diyorum ki 1 pt de aynı job dan 2 den fazla bulunmasın ki bu şikayetlerde olmasın. Senelerdir boşa demiyorum IQ testi şart diye.!!!
    Dediklerine kesinlikle katılıyorum. Dediğin gibi 2'şer sınıflı pt kurmakla uğraşmasınlar, ptler juraid'deki gibi rastgele kurulsun. Hatta bi adım daha ileri gidilmeli ve ezikleri elemek amacıyla; cz'ye geçebilmek, ptye girebilmek için kraldan onay alınmalı. Kralın onaylamadığı kişiler cz geçememeli ve ptye girememeli. Kralların etkinliği arttırılmış olur.

Kurian'ı job'dan saymayan biri mi IQ'dan bahsediyor ya hu? Sana göre 10 kişi yapsınlar ptleri.
    Last edited by GengaR_AreS; 04-11-2019 at 12:56 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    +++++++++++++++++++++++++

Tags for this Thread