Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Senior Member

Akşam akşam destan 1 e premiumlu gene sira bekletti

S.A . az önce 5 dk sıra bekledim d1 e girmek için dc premiujm var. ve oyunun gene kapasitesiyle oynanmış gibi .. premiumlu adamıda bekletecekseniz premşiumne işe yarıyor . bugün 5 sıra . yarın 50 sıra olursa iş büyür . yetkili arkadaşlara çağrım kapasiteyi çoğaltın millete oyun gene zehir olmasın ...

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Premium giriş önceliği sağlamaktadır ancak sunucu da aşırı yoğunluk olduğu zamanlar sıraya almaktadır. Sunucu limitleri aynıdır ihtiyaç olması durumunda gerekli işlemler yapılmaktadır.

Senior Member
    S.a oyun gerÇekten Çekİlmez olmus slotlar dolu destan 1 deĞİl destan 2 de dolu . Dc premİum var ama az Önce 5 dk bekledİm jr ye yetİŞemedİm .d1 e gİremedİm.40 sira saydirdi 25 siraya gelİnce jr satİ geÇtİ. Bu bİze satilan premŞumlar oyuna bİzİ sokamayacaksa ne İŞe yariyor . Ya kapasİteyİ ÇoĞaltin yada destan 3 aÇin fazla İnsna oraya gİrsİn neden herkes 2 servere sikiŞmiŞ kalmiŞ ya ...170 kÜsÜr tl verİyoruz premİuma neden bİr oyuna gİrmek bu kadar zor . Farm slotlairni azaltmiŞsiniz . Olan farm slotlarinda mİllet kavga edİp duruyor .. Mİlletİ bİrbİrİne dÜŞÜrmÜŞ oyun yetkİlİleİr kendİleİr kazanmaya devam edİyor oyunmu bu ezİyetmİ . Herkes parasiyla rezİl oluyor . Canavarlarin gerİ kaÇmasi hala devam edİyor .mesafe hala daracik. Oyunda Çok fazla haksizlik var yetkİlİlerİn bunu ÇÖzmelerİ lazim . Öncelİkle dolup taŞan kapasİteye bİr ÇÖzÜm bulmalari lazim ..ummaktan baŞka Çaremİz yok yoksa sonunda birakip gİddecez . Umuyorum yetkİlİler bu konuda bİrŞeyler yaparlar .....

Senior Member
    S.A BUGÜN YENİ PATCH GELMİŞ VE DURUM BU . BBİZ TEPKİMİZİ KOYDUKÇA DAHADA KAPASİTEYİ DARALTIYORLAR .OYUNCULARIN BÖYLE PAYLAŞIMLARI DESTEKLEMELERİ LAIZM Bİ BİZMİ SIRA BEKLİYORUZ?

Senior Member
    Hala destan 1 e sira beklİtyoruz 21.00 dan İtİbaren . Tepkİsİ olan yokmu . Koyun gİbİ susup sira mi bekleyeceksİnİz destan oyunculari .. Yazik valla ... AldiĞimiz premİumlar boŞa vallaha haram zikkim olsun ne dİyelİm . Hem para aliyorsunuz hemde sira bekletİn oyuna gİrerken ... Enayİ olmusuz hala oynuyoruz .destan disindakİ serverlerde mİlİtary camp 1 camp 2 var destanda yok .. Asil o olay kalabalik serverde olmali b uda tabİ para kazananlarin İŞİne gelmİyor .. Yazik valla..

Senior Member
    Destan 1 dekİ pazarcilarin ÇoĞu premİumsuz oyundna cikmiyorlar dÜŞmÜyorlarda ... Premİumlularda oyuna gİremŞİyor sira beklİyor .. Oyun yetkİlİleİrne seslenİyorum pazari ya d2 ye yapin yada destan 3 acip pazari oraya kurdurun . BÖyle oyun olmuypor kapasİte dolu aĞzi aĞzina server dolu ..sİz ÇÖzÜm bulmalisiniz buna . Madem bu oyundan para kazaniyorsunuz . Para kazandiran oyuncularinda Şİstekleİrne sirt cevİrmeyeceksİnİz . Sİzİn gÖrevİnİz bu . Bu premİumlu sira bekleme olayina ÇÖzÜm bulmaliisnizzz..

Ayıptır , ayıp para veriyoruz ; Zamanımızı harcıyoruz , hala sıra bekliyoruz ... gunde 2 saat oyuna girecez ; 30 dk sı sıra beklerken mi gececek ? yada az bekleyip d2 de eziklerle mi takılacaz .. Duzeltilmesse , bi daha pre almayacak cok kisi var ...

Ulan diyoruz ki işten gelmişiz 2 saat pk atalım onunda 1 saati sıra bekliyoruz.Yazık günah.3 - 5 kişi fazla premium alsın diye premiumlulara bile eziyet oluyorsunuz.
    Git söyle onlara,gemiler battığında,acımaz denizin canı.

Suraya bak 1.5 saat pk aticagim 120 kisi sira bekliyorum yazik...

Senior Member
    Destana acİl ÇÖzÜm bulunmali d2 ye bİle 160 sira sayiyor akŞamlar d1 premİumla gİrİlmİyor . Paramizla rezİl oluyoruz yokmu ÇÖzÜm bulacak yetkİlİ??????