Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: cr sonuç?

Junior Member

cr sonuç?

gece 2 gibi baktım duruyordu ben hariç 1 görüntülenme ile, şimdi baktım yok konu arşive taşındıysa gören bir yetkili sonucu söyleyebilir mi?

Kesinlikle katılıyorum size aynısı banada oluyor

Junior Member
    ödül felan istemiyorum cevabını söyleyin yeter

Senior Member
    Gerçekten yazık ya. Oyuncu emek veriyor bir rapor oluşturuyor, ama konular yorum dahi yapılmadan arşive kaldırılıyor. Bir bilgi vermek bu kadar zor mu ?

Junior Member
    Report ettiğim kişi bir yayıncıydı büyük ihtimalle o yüzden silindi konu

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Şikayet ettiğiniz kişilerin yayıncı olması o kişinin ceza almayacağı anlamına gelmez. Ortada bir kural ihlali ya da illegal aktivite olması yayıncı olmasını hiç bir koşulda etkilemez. Daha da açıklık getirecek olursak Moderator arkadaşlarımız da oyunu oynayan kişiler, onlar için de kural ihlali bir durum da olsa bulunduğu konumu etkilemeden gerekli cezai işleme tabii tutulur.

Raporunuza gerekli bilgilendirme yapılmış ve belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmıştır. Herhangi bir bölüm yetkilisine mesaj atarak veya CR bölümüne tekrar bir konu açarak son açtığınız konu hakkında yardım talep edebilirsiniz. Genel bölümlerden CR bölümü için herhangi bir destek alamazsınız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Selam,

Şikayet ettiğiniz kişilerin yayıncı olması o kişinin ceza almayacağı anlamına gelmez. Ortada bir kural ihlali ya da illegal aktivite olması yayıncı olmasını hiç bir koşulda etkilemez. Daha da açıklık getirecek olursak Moderator arkadaşlarımız da oyunu oynayan kişiler, onlar için de kural ihlali bir durum da olsa bulunduğu konumu etkilemeden gerekli cezai işleme tabii tutulur.

Raporunuza gerekli bilgilendirme yapılmış ve belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmıştır. Herhangi bir bölüm yetkilisine mesaj atarak veya CR bölümüne tekrar bir konu açarak son açtığınız konu hakkında yardım tlalep edebilirsiniz. Genel bölümlerden CR bölümü için herhangi bir destek alamazsınız.
    CR bölümüne konu açıp konuları daha da yoğunlaştırıp sonuçların daha geç olmasını istemediğim için buraya açtım, keşke bu yazının sonuna bahsettiğiniz kişi ban yemiştir diye bildirseydiniz.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Selam,

Raporunuza gerekli bilgilendirme yapılmış ve belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmıştır. Herhangi bir bölüm yetkilisine mesaj atarak veya CR bölümüne tekrar bir konu açarak son açtığınız konu hakkında yardım talep edebilirsiniz. Genel bölümlerden CR bölümü için herhangi bir destek alamazsınız.
    2 gün önce sabah jr sinde slotları yatıran okçuyu video almaya çalıştım tam olarak görüntüyü yakalayamadım fakat zaten shouttan yazdıklarıyla bile slotu yatırdıgı belli oluyordu. Size bir imparatorlugun çöküşünü gösteriyorum.... yazmıştı orasını geçtim hadi %100 bir şekilde kanıt sunamadık diye ban atılmadı diyelim adam pm den onu reportlayacagimi söyledigimde ana bacı küfür etti küfür etmenin bir cezası yokmudur ? ozaman bundan sonra bizde insanların anasına bacısına sövelim cr açtıgım konu moderator tarafından uyugun bulunursa cezalandırılacaktır yazmıştı yalnış hatırlamıyorsam cevap gece verilmişti sabah juraid girdim reportladıgım adam hala oyundaydı cr yi kontrol edeyim dedim konu şuan açık deil kapatılmış veya taşınmış bu saatten sonra herkeze ana bacı sövelim zaten cezalandırılmıyor diye düşünüyorum

Senior Member stuttgart1992's Avatar
    Nickname
    Kerologue
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Yer yer 116 saat beklemişliğim oldu şu anda olduğu gibi

Yaptığım Şikayetlerden biri arkadaşların dediği gibi Silinmiş dün akşam yaptığım.. birine gm cevap vermiş işlem yapılacaktır diye. silinen şikayetimde boş bir alanda fram yaparken adamın orda durma kastırmam sana tarzında davranışları vardı ve yanıma bırakmıştı charını suç veya değil bilmiyorum ama bu olay suç teşkil etmiyor dene bilirdi. keşke öyle olsaydı