Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Free2Play, oyuna ücretsiz kayıt yapabilmek ve girebilmektir. Knight Online'da bunun ikisini de yapabildiğiniz için oyun ücretsiz kategorisindedir. Şu an için sunucular arasında en popüler ve en kalabalık sunucu Altar'dır, öyle ki sunucu limitlerinin sonuna ulaşıldığında Premium sahibi oyuncular bile oyuna giriş yapabilmek için çoğu zaman süre beklemektedirler. Hiç para ödemek istemiyorsanız diğer sunucuları tercih edebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri ücretsiz bir servistir. Bilet attığınızda N-Point'iniz eksilmez ya da sizden ekstra bir ücret talep edilmez. Sadece suistimallerin önüne geçebilmek için hesabınızda en az 1 N-point bulunması gerekiyor.

Trade özelliğini açtırmak oyuncunun kendi inisitiyafindedir. Bu özelliği hiç açmadan da bu oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.
    Hocam sirasiyla cevapliyayim istersen:

oyuna ücretsiz kayıt yapabilmek ve girebilmektir

(oyuna ucretsiz kayit yaptirip, 14 saat sira bekleyip, oyuna girememek free 2 play degildir)

Şu an için sunucular arasında en popüler ve en kalabalık sunucu Altar'dır, öyle ki sunucu limitlerinin sonuna ulaşıldığında Premium sahibi oyuncular bile oyuna giriş yapabilmek için çoğu zaman süre beklemektedirler.

(premium alirken oyuna 7/24 access olarak satiliyor, sira beklemek bu kriterin gecersiz oldugu anlamina gelmiyor mu? Oyun yillardir oyuncu kaybediyor, bu da olculu olarak server kapasitesinin kasitli olarak azaltildigi anlamina gelmiyor mu?

Müşteri hizmetleri ücretsiz bir servistir. (<- Bence bunun cevabini kendiniz vermissiniz) Sadece suistimallerin önüne geçebilmek için hesabınızda en az 1 N-point bulunması gerekiyor.

Trade özelliğini açtırmak oyuncunun kendi inisitiyafindedir. Bu özelliği hiç açmadan da bu oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

(Sizce trade ozelligi olmadan knight online oynanabilir mi?)

Senior Member
    Trade actırmazsanız 60 lwl de alt f4 cekersınız .Hele birde bu hafta steam ko ya gelen gorev guncellemesınden sonra dırek oyun delete edersınız

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by akkoo02 View Post
    Hocam sirasiyla cevapliyayim istersen:

oyuna ücretsiz kayıt yapabilmek ve girebilmektir

(oyuna ucretsiz kayit yaptirip, 14 saat sira bekleyip, oyuna girememek free 2 play degildir)

Şu an için sunucular arasında en popüler ve en kalabalık sunucu Altar'dır, öyle ki sunucu limitlerinin sonuna ulaşıldığında Premium sahibi oyuncular bile oyuna giriş yapabilmek için çoğu zaman süre beklemektedirler.

(premium alirken oyuna 7/24 access olarak satiliyor, sira beklemek bu kriterin gecersiz oldugu anlamina gelmiyor mu? Oyun yillardir oyuncu kaybediyor, bu da olculu olarak server kapasitesinin kasitli olarak azaltildigi anlamina gelmiyor mu?

Müşteri hizmetleri ücretsiz bir servistir. (<- Bence bunun cevabini kendiniz vermissiniz) Sadece suistimallerin önüne geçebilmek için hesabınızda en az 1 N-point bulunması gerekiyor.

(Sizce trade ozelligi olmadan knight online oynanabilir mi?)
    Size bunun cevabını herkes vermiş zaten, Altar olmuyorsa Diez olur, Ares olur, Gordion olur, Olympia olur, Sirius olur, Vega olur, bunlar başka bir oyun mu? Bu sunuculara istediğiniz her saatte girebiliyorsanız siz Knight Online free2play midir yerine Altar'a neden ücretsiz giremiyorum diye konu açmanız gerekirdi.

Pandemi sonrası her oyunda olduğu gibi Knight Online'da da oyuncu sayısı artmıştır. Bunu anlamanın en kolay yolu eski sunuculardaki JR'ye girenlerin sayısına bakmaktır. Ben Ares sunucusunda oynuyorum, bunu pazara baktığımda bile anlayabiliyorum. Bir dönem sadece Magic Anvil etrafı dolu diğer yerler boşken pandemi sonrasında neredeyse Moradon'un her bölgesi doludur. Girdiğimiz savaşlarda, pk bölgelerinin doluluğunda zaten bu normal bir kullanıcı için oyuncu sayısının azalmadığının göstergesidir.

Sunucu kapasiteleri düşürülmemektedir, düşünebiliyor musunuz bir oyununuz var ve siz daha çok oyuncu girmesi yerine sunucu kapasitelerini düşünüyorsunuz. Ne kadar mantıksızca değil mi? Öyle ki Free2play oyuncuyu bırak Pay2Win oyuncunuzu bile almıyorsunuz Buna kargalar bile güler. Her sunucunun kapasitesi vardır, tüm sunucularda bu limit üst seviyede tutulur. Altar'da bu limit bir tık daha fazladır. Bu limitin daha da üstüne çıktığınızda oyun oynanabilirlik özelliklerinde sorunlar oluşmaktadır.

Altar'a ek sunucu açılması için oyunculardan son zamanlarda talepler geliyor ve bu durum üstünde şu an için çalışılmaktadır.

Portal anasayfasına bakarsanız, free2play oyuncular için not düşülmüştür.

(Non-Premium Users may have to wait in the queue due to Premium User Capacity)
    (Premiumlu oyuncu kapasitesinden dolayı, Premiumsuz oyuncular sırada bekleyebilir)

Ayrıca; 7/24 erişim hakkında yazılan notu da gözden kaçırmışsınız.

* Bütün Premium Servisleri satın alış/aktivasyon tarihinden itibaren sadece 1 ay için geçerlidir. Sunucularımız tam kapasiteye eriştiği zaman ayrıcalıklı oyun erişiminin kullanılamaz olacağını dikkate alınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Premiumlu oyuncular sıra bekliyor ve şikayet etmiyor premiumsuz oyunculara bak

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sunucu kapasiteleri düşürülmemektedir, düşünebiliyor musunuz bir oyununuz var ve siz daha çok oyuncu girmesi yerine sunucu kapasitelerini düşünüyorsunuz. Ne kadar mantıksızca değil mi? Öyle ki Free2play oyuncuyu bırak Pay2Win oyuncunuzu bile almıyorsunuz Buna kargalar bile güler. Her sunucunun kapasitesi vardır, tüm sunucularda bu limit üst seviyede tutulur. Altar'da bu limit bir tık daha fazladır. Bu limitin daha da üstüne çıktığınızda oyun oynanabilirlik özelliklerinde sorunlar oluşmaktadır.

(Non-Premium Users may have to wait in the queue due to Premium User Capacity)
    (Premiumlu oyuncu kapasitesinden dolayı, Premiumsuz oyuncular sırada bekleyebilir)
    Bir oyun dusunebiliyor musunuz, ciktigi gunden itibaren her gun daha da kotuye giden? Ayrica bir oyun dusunebiliyor musunuz ki oynayanlar ne istiyorsa yapilmayan, her patch her oyuncunun, acaba bunlar hangi kafa ile bu guncellemeyi yapti dedirten? Ve son olarak bir oyun dusunun, 2004te, yuzbinlerce oyuncu ile oynanan, premiumsuz oyuna girilebilen, oyunun ozelliklerinde sorunlar olusturmayan ama ne hikmetse 16 yil sonra, bunlarin hicbirini 16 yilik teknoloji farki ile basaramayan.

Premium'un aciklamasinda, PUS'ta ne yaziyor diye bakmanizi da tavsiye ederim.
    Last edited by ScORp_LiON; 11-29-2020 at 03:03 PM.

Senior Member
    Valla size dayanılmaz kimse burda bu oyunu oynayın diye zorlamıyor kimse premium peri kanat alıcaksınız diye zorlamıyor bunları oyuncular kendi zevki için alıyor bi oyun sizi bukadar mutsuz stresli sinir yapıyorsa oynamayın ben her ay full pus alıyorum günde max 2 saat oynaya biliyorum mesela günde 2 saat oynicam diye full pus almam gerekmiyor ama zevk alıyorum abi ay da 3.4 gb den fazlada kasamıyorum yine mutluyum bu oyunu mutlu olmak icin oynicaksiniz yoksa boyle kafayi sıyırırsınız

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AUDAZZZ View Post
    Valla size dayanılmaz kimse burda bu oyunu oynayın diye zorlamıyor kimse premium peri kanat alıcaksınız diye zorlamıyor bunları oyuncular kendi zevki için alıyor bi oyun sizi bukadar mutsuz stresli sinir yapıyorsa oynamayın ben her ay full pus alıyorum günde max 2 saat oynaya biliyorum mesela günde 2 saat oynicam diye full pus almam gerekmiyor ama zevk alıyorum abi ay da 3.4 gb den fazlada kasamıyorum yine mutluyum bu oyunu mutlu olmak icin oynicaksiniz yoksa boyle kafayi sıyırırsınız
    Biz ne diyoruz sen ne diyorsun kardes ya... Sen full pus cekip gunde max 2 saat oynuyorsan zaten, parasi olan ama nasil harcayacagini bilmeyen . Sen zevkini al, kardesim. Burda biz birsey tartisiyoruz ama senin anlayabilecegin turden mevzular degil o yuzden hic uzatmadan burda sonlandiriyorum senle iletisimimi.
    Last edited by DonJose; 11-29-2020 at 02:10 PM.

Senior Member
    Altar'a premiumsuz girmeye çalışmanın sebebi FREE to WIN için mi?

Eğer amaç PLAY ise Vega'da oynarsın premiumsuz giriyormuş. Hem etkinlik var x2 Gem alıyorsun.

Başka bir oyun daha oynuyorum. Oyunu oynamak için aylık para ödüyorsun. Bu server boşmuş ya diye bir durumda yok.
    Last edited by BlackMbaku; 11-29-2020 at 06:14 PM.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    KO'yu diğer oynadığım oyunlarla kaşılaştırıcak olursa gerçekten de f2p, tanım gereği değil gerçekten bu şekilde.
    consume & adapt

Junior Member
    Yukarıdaki scorp lion arkadaşımızın dediği gibi kısacası . Paran varsa oynarsınız arkadaşlar . O yüzden oynamiyoruz