Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 105
    Junior Member

Angry Hiç bilmediğim oyuna neden para yatirarak başlayayim.

Ben internet cafe işletmecisiyim çalışıyorum eskisi gibi kafede knight oynayan kalmadı tabide ara ara yeni başlamak isteyenler oluyor ve yardımcı oluyorum kayıt burdan olucan burası forum oyun içerisinde sıkıntı yaşadığın insanları şurdan reportlayabilirsin tarsında dün sabah 4 5 kisi kafeye gelip oynamak için oyun arıyorlardı bende knight online' metin2 lol bu tarz oyunları önerdim yaş aralığı 27 28 olabilir. Daha önce knight oynamamıslar neyse accleri oluşturduk herşey güzel adamlara oyunun mantığını anlatıyorum işte pazar pk savaşlar etkinlikler tek tek hızlı özet geçiyorum görev npclerini gösteriyorum bunları yapıcaksın falan adam 2 saat sonra biz bu pazarı nasıl açarız diye yanıma geldi para yatırman gerekiyor dedim adamın tepkisini söylüyorum Hiç bilmediğim bir oyuna neden para yatırayım dedi bana adam çok haklı ben birşey demiyorum su dakikadan sonra koxper yok söylede böylede yorum yapmayın hiç koxpu engelleyemiyorsa bu nttnin sorunu oyuncular olarak zaten yeterince nttye yardım ediyoruz bildigin adamların sigortasız işçileri gibiyiz kusura bakmayın bende bırakıyorum oyunu itemleri yakar geçerim iyi forumlar.

Junior Member
    16 Ocak güncellemesi için metrolara asılan reklam afişleri zaten kaybettikleri veya hiç denememiş oyuncu kitlesine ulaşmak için.

Junior Member
    Quote Originally Posted by senozbroz View Post
    16 Ocak güncellemesi için metrolara asılan reklam afişleri zaten kaybettikleri veya hiç denememiş oyuncu kitlesine ulaşmak için.
    Valla istedikleri kadar afişlesinler istedikleri reklamı yaptırsınlar adamlar daha hiç bilmediği bir oyuna neden para yatırarak başlasınki oyunu ücretli sat 10 tlden trade zart zurt açık olsun abi sen oyun içinde insanları yok ics yok otp yok anasın hörekesi neden uğraştırıyosun ki ben daha 1 kere otp kurmadım soyulmadımda birisi beni hacklemedide senelerdir oynuyorum boş iş yapıyorlar sadece allah carpsın sıra bekliyorum destana itemleri satıp yol alıcam bi dünya oyun var.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    adam haklı. bismillah demeye 5cash isteniyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by BnbPars_ View Post
    adam haklı. bismillah demeye 5cash isteniyor
    bahane abi ya oyunu insanlara giriş yaptırmadan sat pubg gibi içeride sürekli ona 5 keş buna 3 keş isteme yeminle cok sıkıldım ntt geldiğinden beri hiyararşi oluştu oyunun içinde Pay2win oldu oyun iyice youtube video izliyorum yok 500bin tllik çarla vs attım Yok domenicco gm charında vs atıyor la adamın makro olduğunu bütün usko alemi biliyor adamı konuk alıyorlar twicht'e bakıyorum yayıncılar falan canlandırmaya çalısıyor levo thaldirin falan öyle olcak işler değil sen önce oyunun içindeki problemleri cöz önce . Allah carpsın şu durum türkiyenin özeti gibi NTTGAME' Knight Onlinenin Recep Tayyip Erdoğan'ı

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Jusch3dd View Post
    bahane abi ya oyunu insanlara giriş yaptırmadan sat pubg gibi içeride sürekli ona 5 keş buna 3 keş isteme yeminle cok sıkıldım ntt geldiğinden beri hiyararşi oluştu oyunun içinde Pay2win oldu oyun iyice youtube video izliyorum yok 500bin tllik çarla vs attım Yok domenicco gm charında vs atıyor la adamın makro olduğunu bütün usko alemi biliyor adamı konuk alıyorlar twicht'e bakıyorum yayıncılar falan canlandırmaya çalısıyor levo thaldirin falan öyle olcak işler değil sen önce oyunun içindeki problemleri cöz önce . Allah carpsın şu durum türkiyenin özeti gibi NTTGAME' Knight Onlinenin Recep Tayyip Erdoğan'ı
    siyasete bulaştırmayaydın iyiydi. konunun dışına çıakrsan kapanır konu. güzel bir konuya değindiğini belirttim.
    ayak bastı parası kesiyorlar işte. ben tam bilmemekle birlikte internet kafede premiumsuz 2 kişiden fazla kişi girebiliyor mu ki.?

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hocam oyunu oynamak için Trade açman gerekmiyor ki. Oyunda zaten ilerledikçe görevler sana yeterli gelecek itemleri veriyor.
    Trade açmak sadece işini kolaylaştırıyor.
    Onun dışında son mesajında makro ile ilgili söylediklerine katılıyorum. Gittiler makro ile caka satıp küfreden adamı yayına aldılar.
    Yayında makrosuz bir halt yiyemeyince, 1 ay utancından yayın açamadı.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BnbPars_ View Post
    siyasete bulaştırmayaydın iyiydi. konunun dışına çıakrsan kapanır konu. güzel bir konuya değindiğini belirttim.
    ayak bastı parası kesiyorlar işte. ben tam bilmemekle birlikte internet kafede premiumsuz 2 kişiden fazla kişi girebiliyor mu ki.?
    4 ayrı internet kullandıgımız icin cok sorun olmuyor girmek isteyenlere ip cıkıslarını ayarlıyorum giriyorlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Hocam oyunu oynamak için Trade açman gerekmiyor ki. Oyunda zaten ilerledikçe görevler sana yeterli gelecek itemleri veriyor.
    Trade açmak sadece işini kolaylaştırıyor.
    Onun dışında son mesajında makro ile ilgili söylediklerine katılıyorum. Gittiler makro ile caka satıp küfreden adamı yayına aldılar.
    Yayında makrosuz bir halt yiyemeyince, 1 ay utancından yayın açamadı.
    valla dostum herkes kendine yakışanı yapıyor işte milletin anasına avradına yayınlarında söven adamı baş tacı edip millete pazarlıyorlar , kardeşim sen bu oyuna yeni başladığında 60 levele kadar premiumsuz max üzerinde 4 5 m para birikir görevleri yapsanda okcu warrior gibi karakterler oynadığında mana sorunu diye birşey var bende 70'e kadar premiumsuz kaç kere oynadım oyunu ama yeni başlayan bi adam pot kullanımı 3 5 senelik oyuncuyla eş değerde mi bi süre sonra oyunun verdiği pot vs vs bittiğinde üzerinde para bile kalmıyor benim başıma cokkez geldi bu durum birinden yardım istemeye kalksan herkes verir 1 2 m sorun olmuyor ama trade açık değil nasıl alıcan arkadaşından zartından zurtundan itemdir oyun ici noahdır birde burdan düşün

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Ben bu trade meselesine bu denli hararetli karşı çıkanların temiz insanlar olmadığını düşünüyorum. Tek bir kez 0.07 kuruş ödeyerek ticareti aktif hale getiriyorsun ve yıllarca kullanabiliyorsun.