Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    ilk 100 girenler incelenmeli bence de doğru olur mutlaka sıkıntı kişiler vardır ama süre cok abartılacak süre değil önemli olan bu süreyi 70 lvl karakter +0 +1 takılarlamı yapıyor o önemli.Daha 81 lvl int priest halimle 9.45 yapıyorum ben son gün girenlerin nickine baktım hepsi 83 reb karakterler. war pre ile str priye çevirip arkadasının +3 lerini +9 wrinomunu alp full sc ile yapılabilir skorlar gibi geliyor bana

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Genelde koxper olayı drakide mage clasında oluyor 4 kutu almayı hedefliyordum 2 kutu ile kapattık bu ayı bunada şükür artık.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Thumbs up

Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Genelde koxper olayı drakide mage clasında oluyor 4 kutu almayı hedefliyordum 2 kutu ile kapattık bu ayı bunada şükür artık.
    Chaos Koxper Tablosunu Her Gün Görüyoruz, Oyuna Girebilirsek Draki Koxper Tablosuna Bakacağım, Milli Gelenek İnşaat İzleme Gibi Tabloyu İzleyeceğim.

Senior Member Mockingjay54's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Translate Olarak Macro Kullanıyorum Panpa TPT Değil Kimse Donanım Macrosunu Anlayamaz Demiş.
    Merhaba sen şu moderatör olmak için yalakalık yapmak adına frmtrdeki konuları crye raporlayan arkadaş değilmisin ?

Banned
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Draki'nin kaldırılması bi çözüm olamaz. Draki'ye verdiği exp ve armor için giren fazla sayıda oyuncu mevcut ki zaten var olanı düzeltmek yerine kapatma stratejisi bu oyunun güzelliğini öldüren bi şey. Bunun gibi bir sürü şeyden vazgeçildi hep bugüne kadar.
    Koxperlar draki exp kasıyorlar gözükmeden. Exp sistemi biraz değiştirilir olur biter tabi bu 70+ seviyelere yapılmalı ya da göreve explerinde arttırılabilir koxper hemen kasamasın diye. Draki 80+ yaptınmı tamamdır bunu istemeyen adam bu işten kazanç sağlıyordur.

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Daha öncede belirtmiştim şayet buradaki para eden materyaller kaldırılırsa kontrolü zor bir bölgenin suistimal derdi de ortadan kalkar.

Özellikle WB - Green Kutu - Draki Boxlar adeta ağızlarının suyunu akıtıyor.

Draki kutularının ismini değiştirip her jobun en çok leader point kasan 50 adamına ay son ödül olarak göndersinler kutuları. PK atan adamın SC parasına bir nebze katkıda bulunulmuş olunur.

WB drobu drakiden tamamen kaldırılıp CZ'de farklı bir yaratığa daha eklenmeli.

Green Chest görevi de sadece exp verecek şekilde yeniden düzenlenirse sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum.
    arkadaş hile yapan adamın cezasını biz neden çekeceğiz ? ne kadar manasız bir talep bu böyle

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mockingjay54 View Post
    selamlar bahsi geçen 1.sıradaki hesap benim hesabımdır. Ayrıca son gün değil bugün girilerek yapılmış bir skordur.

Geçen ayın ortalaması 6:53'tür. Eğer beyninizi çalıştırabilirseniz siz de bu skorları yapabilirsiniz. Oyun yöneticileri karakterimi her türlü incelemeye tabi tutabilir.

Attığım videoları inceleyerek ne kadar legal ne kadar illegal bir oyuncu olduğumu anlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCzJ..._as=subscriber

Buradan da geçmiş yayınlarımı izliyip aynı hesapla oynadığımı görebilirsin.

https://www.twitch.tv/heavenskhan54/videos
    dostum beyin çalıştırılacak bir durum yok ne yaparsan yap 6:34 te legal yollarla bitmez , son bosslara tek mi atıyorsun da 6 dakikada bitiriyorsun, bariz illegalsin , 10 dk. altında bitiren herkes şüphelidir.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Benim merak ettiğim 5 dk da bitiren varmı 05:36 gördüm.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba sen şu moderatör olmak için yalakalık yapmak adına frmtrdeki konuları crye raporlayan arkadaş değilmisin ?
    Bunun translate de bi halt karıştırdığım bariz belli yazılanlara cevap verecek bir şey yok bari millete laf atayım manasız manasız.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Her Kanal Açan Legal Olsaydı, Ayrıca Bunu Bir Video Çekip Kanala VS Koyman Kanıtlamaz, Video Çekerken Kim Hile Açar? Gordion Macro Cenneti Olmasına Rağmen 10'DK Altında Olan Yok, Takibindeyim İllegaleri İnlerine Tıkmaya Devam Ediyoruz, Artık Report Etmesekte O Kabileyetsizlerin Her An Enlelerindeyiz, Kendinden Eminsen Sıkıntı Yok.

Quote Originally Posted by xXExce1lentXx View Post
    Bunun translate de bi halt karıştırdığım bariz belli yazılanlara cevap verecek bir şey yok bari millete laf atayım manasız manasız.

Senin Ne Dediğini Türkçe Translate Bile Anlamadı Ama Bu Kadar Savunmaya Geçmen Bir Şeylerden Tedirgin Olmandan Heralde Hesabın İncelenirse Diye mi Korkuyorsun.
    Last edited by ISpeedycort; 01-01-2019 at 05:46 PM.