Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

Dark Knight Materyaller Hayırlı Olsun...

Başlıkta da Dedıgım Gıbı Dark Knıght Materyaller Server a Hayırlı Ugurlu Olsun... Yalnız Unique Accessory Boxdan +1 Takıların Dusmesı Entresan....Ilk Kutu Bana Cıktı Sanırsam... kırdırdıgım gıbı de +1...Bu Isın de Cılkı Cıkabılır...
    Last edited by MaximTsigalko; 10-15-2015 at 03:57 AM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Afedersiniz Sayın @SeRiaLKiLLa Bu Takı Kırdırma Isınden Cıkan Unıque Item Kutularından Eskı Dragon Box Gıbı +1 Unıque Itemler mı Cıkacak??? (Örn: Iron Belt+1 , Iron Necklace +1 Gıbı)

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Quote Originally Posted by MaximTsigalko View Post
    Afedersiniz Sayın @SeRiaLKiLLa Bu Takı Kırdırma Isınden Cıkan Unıque Item Kutularından Eskı Dragon Box Gıbı +1 Unıque Itemler mı Cıkacak??? (Örn: Iron Belt+1 , Iron Necklace +1 Gıbı)
    Konu hakkında bilgim yok gün içerisinde öğrenmeye çalışacağım.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by SeRiaLKiLLa View Post
    Konu hakkında bilgim yok gün içerisinde öğrenmeye çalışacağım.
    Tamam Tesekkur Edıyorum...Yanlıs Anlasılmasın.. 2 Tıp Kutu Var... Hangısı Dusmustu Hatırlamıyorum... Fakat 1 Tane Kutu Dustu Ve Kırdırdıgım Gıbı Iron Belt+1 Yanlıs Anlasılmasın...Kımseyı Galeyana Getırmek Icın Anlatmıyorum... Ben de Dahıl Bır Cok Oyuncunun Dragon Boxlarda kı +1 lerden Sıkayetcı Olurken Bu Olmasına Ragmen Item Bana Cıkmasına Ragmen Sessız Kalamazdım... Tesekkurler Tekrar...

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Afedersınız Sayın @Maglorex Sizin Bilginiz Varmıdır Acaba?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Ya Konu Hakkında Bilgi Sahibi Olan Olabilecek Olmak İsteyen Bir Tane Moderatör Şu Başlığı Görmedi mi???

Senior Member MuserrefKrikova's Avatar
    Nickname
    Agness (exp aşamasında)
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    GoodEye
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Şu takı işine bir açıklama gelse iyi olucak. Hala neler çıktığını bilmiyorum . forgotten Accessory Box droplarını yazar mısınız artık ?

İyi oyunlar.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by MuserrefKrikova View Post
    Merhaba,

Şu takı işine bir açıklama gelse iyi olucak. Hala neler çıktığını bilmiyorum . forgotten Accessory Box droplarını yazar mısınız artık ?

İyi oyunlar.
    kesinlikle haklısın... cunku dıyorum sabahtan berı 3 sayfaya yakın takı kırdırdım...1 tane seed of destruction 1 tane kutu ve full spell stoen powder attı... kutuyu kırdırdım o da ıron belt +1... yalan soyleyecek degılız...

Senior Member MuserrefKrikova's Avatar
    Nickname
    Agness (exp aşamasında)
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    GoodEye
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MaximTsigalko View Post
    kesinlikle haklısın... cunku dıyorum sabahtan berı 3 sayfaya yakın takı kırdırdım...1 tane seed of destruction 1 tane kutu ve full spell stoen powder attı... kutuyu kırdırdım o da ıron belt +1... yalan soyleyecek degılız...
    Estağfurullah size yalan diyorsunuz demedim, sadece neler çıkıyor kutudan onu merak ettim. Takı kutusundan old takı mı - uniqe takımı - iron set mi? neler çıkıyor bilmek lazım .

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by MuserrefKrikova View Post
    Estağfurullah size yalan diyorsunuz demedim, sadece neler çıkıyor kutudan onu merak ettim. Takı kutusundan old takı mı - uniqe takımı - iron set mi? neler çıkıyor bilmek lazım .
    Ben Yazıyı Yanlıs Okumadıysam Eger 2 Tip Kutu Var... 1 Accs. Box bir de unıque accs. box kutusu drobu var... bana dusen kutu hangısıydı hatırlamıyorum... faka ustumde para verıp alınmıs ne baska bırsey vardı ne de kutu... hatta old men den donust dırek kutucu da kırdırdım...ondan da ıron belt+1 cıktı... benım bu baslıgı acmamın sebebı dragon boxlardan cıkan +1 droplara bende karsıydım...ve sımdı bu kutuladan +1 droplar cıkması hıc mantıklı olmaz... aman bana cıktı ne olursa olsun dıyemem... o kadar sure +1 droplara karsı olup bugun lafımdan donemem...bu bana gore degı...

Tags for this Thread