Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Bir knight online atasözü der ki:

"+4'e geçtiyse korkma trinasız 8'e devam et yiğidim."

Senior Member
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Cumhurbaşkanıda gelse fikrimi değiştireceğimi düşünmüyorum, belki görmüşsünüzdür açtığım konuyu 100 ib ,raptor ii 'nin +7 olamasıyla alakalıydı . Eskiden dies'de oynuyordum servere sokmadığım +9 kalmadı wb'sinden chd sine windforcesinden fulitolüne . Şimdi ise Siriusta oynuyorum tek başıma kasıyorum belki yeri geldi 1 ayda 70-80 m kastım ve bundan 10 dakika önce zar zor aldığım ee +4'den 5'e geçerken yandı . Siriusa galiba mart ayında başladım toplamda 100'ü geçkin ii, raptor, ib 20-30'a yaklaşık ee 'ki bunların 1 tanesi +6'dan 7 ye yandı gerisi +3'den 4'e yandı 3 adet hell breaker +3'den 4'e yandı quest bowu +5'e yandı . Server bazlı yada eskiden bu güne bu upgrade oranları ile arada dağlar kadar fark var . Bakın bu saydıklarımdan sonra bende inat ettim oyunun verdiği kimilerinin '' Yamuk bow '' diye nitelendirdiği zengin ile fakiri ayıran itemi kullanıyorum çünkü elime basamıyorum basılmıyor ! Bakın gençler kimse sakın çıkıpta kekoya bak bunları biriktirse satsa char dizerdi vsvs ben bu yolu seçtim ve bu yolunda sonu hayra alamet görünmüyor . Buradan oyundaki itemsiz adamlara laf atanlara sesleniyorum lütfen boşa kendinizi yormayın zaten adam item yapabiliyor olsa JR bow ile girmez ( GB alım satım vs yapan hariç ) .
    Basmak yerine alabilirdin

O kadar sürede hala yamuk bow kullanıyorsan niyetin bellidir.

IB 7 60m falan şu an. Raptor +1 9-10m idi geçen ay. Hell breaker +0 ı 1-1.5 GB
    Bunun yanında BUS paraları

O kadar parayı bulup hala yamuk bowluyum çünkü geçmiyor demek komik.

Ayrıca Bu kadar itemden upgrade yapamıyor olman imkansız. +5 e kadar Yeşil High Class ile mi basıyorsun
    Last edited by BlackMbaku; 06-06-2020 at 12:11 PM.

garibanın yüzü gülür mü bee

Junior Member
    Quest itemimi yakmalıksız dümdüz +6 yaptım 1 linen 7 yakıp 7 bastım yine geçti zaten yakmalık hikaye. Ama upgrade tamamen şans milşet 10 tane guestten 1 tane 7 çıkaramıyor bazen ben tek quest dümdüz 7e geçti mesela

Junior Member
    Ortada bir korelasyon kesinlikle var ama nedir ? bende bunu çözemedim, hemen hemen aynı şeyleri düşünüyoruz, 5 ve 6 sorun değil en büyük sorun 4 de, ondan sonra 7 zaten kolay değil ki hakkıdır. Ama Gerçekten 4 çok büyük sıkıntı elinize 20 tane aynı tür item alın, ne olursa olsun muhtemelen 4 de minimum ihtimalle %50 sini bırakırsınız. Bu bence şans değil, ortada bir mantıksal sistem var. Ama ne ?! şans olsaydı bugune kadar 1 kere değil en az 20/30 kere denerim 20 şerli slotlarda hep aynı durum. Hadi şans 1 kere gülmedim2 kere gülmedi. Bilmem yani 20 itemden 15 ini +4 üstüne geçirdiğimi, hep mi şansızım ?

Asgard ilk açıldığında daha wb npcde satılıyordu neyse alıp alıp basıyordum güzelde geçiyordu +6 ' a kadar para kazandırıyordu yani (oyun içi ) md filanda aynı şekilde ama son 2 yıldır sanki aldığım itemleri görüyormuş gibi ya tam harcadığım paraya denk gelicek şekilde item geçiyor ya da zarar ettiriyor.Zaten bunu gördükden sonra çekildim anvilin yanından.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Basmak yerine alabilirdin

O kadar sürede hala yamuk bow kullanıyorsan niyetin bellidir.

IB 7 60m falan şu an. Raptor +1 9-10m idi geçen ay. Hell breaker +0 ı 1-1.5 GB
    Bunun yanında BUS paraları

O kadar parayı bulup hala yamuk bowluyum çünkü geçmiyor demek komik.

Ayrıca Bu kadar itemden upgrade yapamıyor olman imkansız. +5 e kadar Yeşil High Class ile mi basıyorsun
    Bu kadar insan upgrade konusunda bi sıkıntı var olduğunu savunurken senin cümlemi kırmızıya alman gayet normal fakat okuma konusunda sorunların olduğu aşikar. Fark edememişsin dostum fakat sen ve senin gibi düşünler için oraya ufak bi ayrıntı ekledim. Anlayabilmen için tekrar söylüyorum ben bu yolu seçtim senin niyetimden bahsetmen umrumda dahi değil eğer karakterim de item olacaksa bu yol ile olacak ! Bu bir oyun ve ben bu şekilde oynuyorum senin gibi babanın verdiği bayram harçlığının biriktirip, kendime bisiklet alma taktiği uygulamıyorum. Sen worm'den çıkan coins'e kadar bitiktirir gider pazardan item alırsın ben ise kendim basmayı denerim. Benim gözüm yüksekte değil bu şekilde başarana dek devam (ke) .

Senior Member
    Arkadaşı kınamamak lazım. adam öyle oynamaktan hoşlanıyor.
    Ares sw de bile bu düşüncede çok arkadaş var. Bazı arkadaşlar 3 yıldır elinde yamuk tabir edilen bowla bazıları sadece +4 görev bowuna evrilmiş olarak troll setleriyle birlikte partide asla exp kasmazlar ama hergün yüzlerce kere mitril görevine girerler exp kasmak için. Hiçbir JR yi kaçırmazlar. Daima 80 lvl olurlar. Ayrıca BDW girip kırmızı kutu almakta çok hoşlarına gider. Bayılırlar.
    Size de iyi item basmalar. İnş. bastığınız hep geçsin.
    Last edited by esteban7855; 06-06-2020 at 05:24 PM.

Senior Member Losento's Avatar
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    Arkadaşı kınamamak lazım. adam öyle oynamaktan hoşlanıyor.
    Ares sw de bile bu düşüncede çok arkadaş var. Bazı arkadaşlar 3 yıldır elinde yamuk tabir edilen bowla bazıları sadece +4 görev bowuna evrilmiş olarak troll setleriyle birlikte partide asla exp kasmazlar ama hergün yüzlerce kere mitril görevine girerler exp kasmak için. Hiçbir JR yi kaçırmazlar. Daima 80 lvl olurlar. Ayrıca BDW girip kırmızı kutu almakta çok hoşlarına gider. Bayılırlar.
    Size de iyi item basmalar. İnş. bastığınız hep geçsin.
    bu bahsettiğin oyuncu tipinden çok var oyunda

Senior Member
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Bu kadar insan upgrade konusunda bi sıkıntı var olduğunu savunurken senin cümlemi kırmızıya alman gayet normal fakat okuma konusunda sorunların olduğu aşikar. Fark edememişsin dostum fakat sen ve senin gibi düşünler için oraya ufak bi ayrıntı ekledim. Anlayabilmen için tekrar söylüyorum ben bu yolu seçtim senin niyetimden bahsetmen umrumda dahi değil eğer karakterim de item olacaksa bu yol ile olacak ! Bu bir oyun ve ben bu şekilde oynuyorum senin gibi babanın verdiği bayram harçlığının biriktirip, kendime bisiklet alma taktiği uygulamıyorum. Sen worm'den çıkan coins'e kadar bitiktirir gider pazardan item alırsın ben ise kendim basmayı denerim. Benim gözüm yüksekte değil bu şekilde başarana dek devam (ke) .
    Niyetin belli dedik niye alındın? Umrunda olduğu için cevap veriyorsun. Gerçekler biraz acı, alışman gerek.

Yok item geçmiyormuş o yüzden itemi yokmuş. Bırak bu işleri senden her serverda var hepiniz aynısınız. Her 20m'yi koşa koşa satmaya devam.(ke)
    Bol kazançlar