Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40
    Senior Member

Genie fiyatları

Genie ye para yetiştiremiyoruz kardeşim şu fiyatları düzeltin yada bazı slotlara drop ekleyin. yemin ediyorum genieyle 10 saat farm yapıyoruz anca genie parası ve pot parasını çıkartıyoruz!!! tek karımız ms ler oluyor onlardanda bir drop almak için dua ediyoruz onuda alamıyoruz doğru dürüst!!
    Zaten 2 3 tane genieye bırakılacak slot var onlarda millet birbiriyle ksleştiği için para kazanamıyor.

Luferson da Adam 8 char haunga warrior a koyuyor parasını kasıyor, obürüde 8 tane charı Giant goleme bırakıyor parasını kasıyor. Peki 1 veya 2 bilgisayarı olan adam nerede kasacak para ? slot yokkiiiii başkaaa.

CZ diyeceksiniz, Şahsen benim czde para kasmak için bir chara 5000 tl verecek param yok!!olsada yatırıp oynasak, adam 5-20bin tl lik charı dizmiş gitmiş çökmüş tek bus kasılacak slota PEKİ ben nerede kasacam?..

Delos diyeceksiniz, Adamlar mafya gibiler ne ts kastırıyorlar ne magic hammer kastırıyorlar, karışan olunca diğer ırktan anlaştığı clanı çağırıyor.

Onun için ya Genie fiyatlarını düzeltin yada lufersonda boş boş duran(ash knight,dts,garuna,treant,troll,haunga) yaratıklara drop ekleyin.

Bunlar benim görüşlerim ve isyanlarım, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

NOT: BİLİYORUM BURDA YAZDIKLARIMIN HİÇ BİRİ YETKİLİLERİN UMRUNDA OLMAYACAK BELKİDE HİÇ OKUMAYACAKLAR HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK OLMAYACAK AMA YAZMASAYDIM İÇİN RAHAT ETMEZDİ.
    Last edited by inaN3; 11-07-2018 at 05:00 PM.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Genie bence kaldırılmalıdır veya mevcut fiyattan 3-4 kat pahalı olması gerekiyor.expin bir onemi kalmadı

Genie farm yapilmasi icin gelmedi. Exp kasmaya yardimci olsun diye yapildi

Senior Member
    Quote Originally Posted by HappinesSolutioN View Post
    Genie farm yapilmasi icin gelmedi. Exp kasmaya yardimci olsun diye yapildi
    exple alakası yok genie neden getirildi burdaki herkes çok iyi biliyorda neyse konumuz o değil hem genie exp için olsa bile bu fiyatlar cidden sana göre düşükmü uygunmu ???

milletin elle kasabileceği slot kalmadı, önceki yazımdada belirttiğim gibi cz de sağlam tl yatırdığın bir karakterin yoksa 10bin tl yatırmış adam sana farm yaptırtmaz.. delostan zaten bahsettim bir clanı yalamıyorsun oradada farm yaptırtmıyorlar sana.

eslant desen çöp slotlarının drop oranları düştüğü için oradada farm yapamıyorsun.

geriye ne kalıyor genie kalıyor tabiki. bundan 6 7 ay önce genie fiyatları bu kadar yüksek değilken insanlar genie kurup birşeyler kazanıyorlardı, şimdiki şartlarda bu mümkün olmuyor malesef.

Senior Member
    Siz insanları mutlu etmek çok zor ya gerçekten. İnsanlar işlerinden vakit ayıramadıkları için genie çıkardılar siz bunu farma döktünüz ve birde kalkıp burda isyan ediyorsunuz vah vah...

Banned
    Kaldırılmalı çıvıdı artık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hoca_35 View Post
    Siz insanları mutlu etmek çok zor ya gerçekten. İnsanlar işlerinden vakit ayıramadıkları için genie çıkardılar siz bunu farma döktünüz ve birde kalkıp burda isyan ediyorsunuz vah vah...
    genie tabiki bu şartlarda farm için kullanılacak.
    şuanda 83 e kasacağın chara gidecek genie,pot,premium parasıyla Direk ring olarak 1 tane char satın alırsın üzerinede para kalır exp için genie kullanmak bu şartlarda mantıksız.. o yüzden yazmadan önce biraz düşün

neyse bundan sonra cevap yazmayı düşünmüyorum ben bana göre haklı olan birşeyi dile getirdim ki zaten ben burada yazınca bunları değişeceğini ümit ederek yazmadım içimde kalmasın diye yazdım.
    Last edited by inaN3; 11-07-2018 at 08:31 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by inaN3 View Post
    genie tabiki bu şartlarda farm için kullanılacak.
    şuanda 83 e kasacağın chara gidecek genie,pot,premium parasıyla Direk ring olarak 1 tane char satın alırsın üzerinede para kalır exp için genie kullanmak bu şartlarda mantıksız.. o yüzden yazmadan önce biraz düşün

neyse bundan sonra cevap yazmayı düşünmüyorum ben bana göre haklı olan birşeyi dile getirdim ki zaten ben burada yazınca bunları değişeceğini ümit ederek yazmadım içimde kalmasın diye yazdım.
    Kardeş işin falan yok mu senin genie ile para kasmaya çalışıyorsun gitte bi baltaya sap ol burda boş sitem edeceğine allah aşkına

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hoca_35 View Post
    Kardeş işin falan yok mu senin genie ile para kasmaya çalışıyorsun gitte bi baltaya sap ol burda boş sitem edeceğine allah aşkına
    napmamı istersin kardeşim eşşek gibi çalışıp kazandığım 3 5 kuruşu senin gibi gelip charımamı yatırmamı istersin ? belki senin gibi durumum yok ve oyuna para yatıramıyorum ve oyunu oynamak istiyorum? o yüzden adam gibi konuş ve muhattap olma hadi başka kapıya burdan sana polemik çıkmaz...
    Last edited by inaN3; 11-07-2018 at 08:38 PM.

Senior Member
    Şu farm slotlarını kim icat etti 10 sene fark etmedik.Kim bulduysa onu siz anladınız Milletin işi gücü yok 8 pc oyun oynuyor.Aklım almıyor aklım.Gitse part time çalışşa daha fazla kazanacak yeter ya.Ulan ben 1 charla baş edemiyordum oynadığım zamanlarda.Durumum müsait şuan laptop alıp pazar char yapabilirim yapmıyorum onu bile.Nasıl bir işsiz bunlar.