Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: Tpt farm pt ban

Tpt farm pt ban

Merhabalar Hesabım bu uyarı ile ban yemiştir. Acaba bunun sebebi nedir ? Hesabımda illegal bir adet bile program bulursanız bu bana razıyım zaten. Ama priest oynuyorum sürekli party giriyorum ister istemez partyimdeki herhangi bir oyuncu illegal bir program kullandı ise bunun suçlusu bizmiyiz ?
    Loglarımı inceleyin lütfen \Nahir bilgisayarımın adı. Ben ne fayda sağlamış isem farkında olmadan sağlanan kesim silinsin ne ise bilgim olmadığı için detaylı bilgi veremiyorum malesef. Party de mi girmeyelim artık ne yapalım onuda anlamadım. yada asas açıp solo oynayacağız sanırım.

Hesabı Pazardan satın aldım eğer hesap illegal kasıldı ise bunda benim suçum nedir. Aldığım gb yi aldığım karakterin bilgilerini sağlayabilirim size. CSS'nin kullanım amacı farklı diyorsunuz ozaman trade kapayın bizde css basıp silelim direk karakteri yada ona göre scroll belirleyin. Ring ile aldığım çardan dolayı ban yemem saçmalık bana göre eğer böyle bir sebebten ban yedi isem.

Bu aralar bir banlar atılıyor ama sebep gerekçe sunmaya geldiğinde kimse konuşmuyor nedense. son zamanlarda bu tür konuların fazlalığı kafa karıştırıyor.

Senior Member
    Karakter alım satımında sorumluluk size ait diyor nttgame geçmiş olsun k0xper karakter almışsın ban yemişsin.
    CSS getirilme amacı hesaplar arası karakter taşınmasında kullanılması.
    Trade edilemez olsun süper fikir acayip süper bir fikir nttgame bunu neden düşünemedi.
    Hesap bilgilerini kaybettiğin bir karakterini yeni bir hesaba CSS aktarabilirsin.
    Geçmiş olsun.
    Last edited by KHD; 05-21-2019 at 03:40 PM.

Quote Originally Posted by KHD View Post
    Karakter alım satımında sorumluluk size ait diyor nttgame geçmiş olsun k0xper karakter almışsın ban yemişsin
    Ozaman karakter satışına izin vermesin ? Yada ring basılan çar trade kapatılsın yada mercant kaptılsın böyle bir açıklama olabilir mi ? hem izin ver böyle bir sisteme hemde alan insan mağdur olsun. böyle bir saçmalık olamaz.

Quote Originally Posted by KHD View Post
    Karakter alım satımında sorumluluk size ait diyor nttgame geçmiş olsun k0xper karakter almışsın ban yemişsin.
    CSS getirilme amacı hesaplar arası karakter taşınmasında kullanılması.
    Trade edilemez olsun süper fikir acayip süper bir fikir nttgame bunu neden düşünemedi.
    Hesap bilgilerini kaybettiğin bir karakterini yeni bir hesaba CSS aktarabilirsin.
    Geçmiş olsun.
    Nerden baksan saçmalık değilmi sizce de ? Oyun içinde şirkete para kazanması amaçlanan bir item var ve bunu kullandığımızda geçmiş ile alakalı hiç bir sorumluluğun olmaması lazım .. Biz paramıza bakarız paramı ver gerisi sana kalmış ...

ban ekranın da ne yazıyor o önemli

account u yeni server damı aldın oda önemli

Eslant boss taramadan ban yemişsindir fazla şeyapma

Quote Originally Posted by happyy View Post
    account u yeni server damı aldın oda önemli
    evet yeni sw de aldım

ban ekranında ne yazıyor orda açıklama yapmışlardır onu bi yazarsan yardımcı olalım