Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 53
    Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by nickyjamx11 View Post
    gelmesi gereken gelir sen kafana takma 7/24 forumda paramun konusu acan yada yorum atan 3-5 kişiden birisin belliki hırslanmıssınız birde sizinlemi ugrasalım cok iyi niyetli insanlara benzetemedim kusura bakma dostum gizli diyarlardayız biz
    Zaten bunca yorumu sadece paramun konularında yaptım haklısın
    Ben şansımı denedim report ettikçe oyun içi bakılacaktır diyip bırakılıyor artık report etmekle uğraşmıyorum
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Quote Originally Posted by nostaji88 View Post
    Hangi server da oynuyorsun? Dc pre alıp para kasma derdindesin. Getireyim 2warrior kutu alamayınca kaçacak yer ararsınız. Ayrıca uzun zamandır oyuna TL cash ve premium harcamıyorum. Bir gün adaletli olursa oyun, verdikleri emeğin karşılığını bizde verebiliriz.
    yaparsın sen çok fenasın tehlikeli adamsın reis yalnız dikkat et kaybettigin vaktin ve mana potun olucak kutu alsan dahi 2 wariorla alamıycan ks büyüyücek orada bir yerden sonra kutu alsanda zarar yazıyor zararına günlerce duruyorsun iki tarafada - yazıyor onu bil o yüzden burada bitirim ayaklarına hiç gerek yok sana iyi forumlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Zaten bunca yorumu sadece paramun konularında yaptım haklısın
    Ben şansımı denedim report ettikçe oyun içi bakılacaktır diyip bırakılıyor artık report etmekle uğraşmıyorum
    yok tabiki sadece bu konuya değil ama biraz heveslisin gibi benim sadece demek istediğim elbetteki sepette cürük yumurtalar vardır bunu genelleyince legal olanlar bozuluyor bu taraf cevap hakkı doğuyor o yüzden şimdi ravenı kospla bp ile dönen adamda vardır mageyle elle dönen adamda sen şimdi yeter artık bu raven kesenler hepsi hileci dersen magede cıkar derki kardeşim siz ne yaşıyorsunuz ya vesaire vesaire empati yapmak lazım düşünsene bi kac aydır dönüyorsun her gun dıyosun 15 20 22 bus atıyo bu slot demek 20 tane atıyo falan adam geliyor diyo 50 bus bılmem ne yok paralar havada ucusuyo ne dersin sen şimdi

Senior Member
    2dk youtube den baktım. Paramun macro yazarak. Ama bunlarında kardeşleri R vuruyordur heralde. 15 video ekledim kabul etmedi forum 3 tane ekleyebiliyorum

Senior Member
    Benim yorumları siliyorlar Başarılar yorumları silen moderatör arkadaş

Senior Member
    Ne zararım olacak? Premium almıyorum. skilleri ayarlayıp 70 ataker vs. yapıp bir elime mp rec takar gelirim. 24saat dayanamam kardeşimde yok R vuracak Elle 10saat gelir rahatsız ederim. Çöp charlar ile zaten kutu alamazsın. Server söyle sadece nick ver

Senior Member
    Benim yorumları siliyorlar Başarılar yorumları silen moderatör arkadaş
    reis bu videoların ücünede baktım ne zamanın videoları olduguna bakmadan cıktımda kimin ne yaptığını bilmiyorum ben kendi yaptığımdan sorumluyum böyle bi takılma şeklim yok ama onu bil

Senior Member
    Ne zararım olacak? Premium almıyorum. skilleri ayarlayıp 70 ataker vs. yapıp bir elime mp rec takar gelirim. 24saat dayanamam kardeşimde yok R vuracak Elle 10saat gelir rahatsız ederim. Çöp charlar ile zaten kutu alamazsın. Server söyle sadece nick ver
    işte onu diyorum elle gelir 10 saat rahatsız edersin 11. saat yoksun gerek yok yormayalım birbirimizi çarımda çöp falan değil onu bil

Junior Member
    Bu sorunların çözümü aslında çok basit. Genie açıldıgı anda skill bar kilitlense ve hiç bir işlem yapılmasına izin vermese hem bu şaibeli kasanlar gerekli cezayı alacak hemde video aldıgında anında işlem görecekler genienin gerçek yüzü ortaya çıktıgında

Senior Member
    Quote Originally Posted by nickyjamx11 View Post
    işte onu diyorum elle gelir 10 saat rahatsız edersin 11. saat yoksun gerek yok yormayalım birbirimizi çarımda çöp falan değil onu bil
    Her gün gelirim ben merak etme. Madem yetkililer el atmıyor biz bıktırcaz sizleri