View Poll Results: Fragmentler Non Trade olsunmu ? olmasınmı ?

Voters
273. You may not vote on this poll
  • EVET

216 79.12%
  • HAYIR

57 20.88%
Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 147

Exclamation Fragmentler Non Trade Olsun farm amacı item olsun

Fragmentler Non Trade Olsun farm amacı item olsun .... aylardır belli başlı clanların isimleri gecirilerek oyunun ASIL AMACI sadece paraya yoneltmesi hepimizi derinden etkilemekte artık farm yap item koy pk at yerine item koy kredisini öde sonra taksitleri yatır donemine geçmiştir. her ne kadar biz bu sw pk için geldik diyenler varsada oyunu izleyen görenlerin kafasında her zaman bu farm 'ı TL olarak düşünülmektedir. Oyunumuza el atma sırası geldiğini düşünüyorum sizlerin burda vereceğiniz oylar çok önemli bundan yıllar önce trenleri engellemek için konu açmıştım siz forumu takip eden oyuncular ve bizleri dinleyen nttgame ekibi sayesinde level sınırlaması getirilmişti ve trenlerin önüne geçilmişti.

burdan'da resme bakabilirsiniz

şimdi dileğimiz şudur' ki fragmentler non trade olsun para değil item konuşalım.

eğer cümle hatalarım varsa affola.

SAMAR !
    Last edited by gld_NkaMuDmv; 12-26-2019 at 08:07 AM.

Junior Member
    İnşallah en kısa sürede bu konu ile ilgili bir çalışma yapılır

çok güzel düşünce lakin bu sefer içinden çıkanlar tek elde olacağı için onların fiyatından kazanacaklar

Quote Originally Posted by hea_srhnCjvd View Post
    çok güzel düşünce lakin bu sefer içinden çıkanlar tek elde olacağı için onların fiyatından kazanacaklar
    emin ol %50 düşüş olacaktır.

Junior Member
    bence yaratıklar bowla atroos riote gibi random atılabilir böylece bahçıvan arkadasların biraz yüzünü görmüş oluruz hemde pk canlanır

Junior Member
    Şamar dostum bu caban inşallah sonuç verir ancak bence sorunu direk kökünden kazimak gerekir kanserli hücre gibi bahçe farmi direk onunla ilgili bir çözüm bulunmalı Vega altar canlı örnek yeni server olmalarına rağmen serverda istenilen hareketlilik yok bunun asıl nedeni işi gücü sadece ordan para kasıp siteye satmak olan ekipler ve bunu meslek edindikleri için kimse adamlara dokunmuyor.Basa cikamicaklarini biliyor. Gm ekibi bunu görüyor ama siz halledin diyor malesef oynayan ekibin gücü yetmiyor daha rekabetçi bir oyun yaratmak gerektiğini düşünüyorum günümüz dünyasında bile güçlü zayıf ezmesin diye kuruluşlar var.Bahçe droplari ya makul seviye inmeli yada random bowl etrafına atmalı yoksa her yeni server yok olmaya gidecek inşallah bir guncelleme gelir herkes rahatlar

Senior Member hebeleyn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Konuyla alakasız ama CZ'ye giriş seviyesi neden arttırılmıştı zamanında?

Senior Member
    Quote Originally Posted by theRedeemer View Post
    Konuyla alakasız ama CZ'ye giriş seviyesi neden arttırılmıştı zamanında?
    50 level tren mageler 30 saniye de felo kesiyorlardı

Quote Originally Posted by dehabb12 View Post
    bence yaratıklar bowla atroos riote gibi random atılabilir böylece bahçıvan arkadasların biraz yüzünü görmüş oluruz hemde pk canlanır
    Tradeye kapanabilir veya bu yorumda arkadaşın dediği gibi cz’ye random atılsa harika olacak.
    Sonuna kadar katılıyorum..

Quote Originally Posted by YakanAdam11 View Post
    Şamar dostum bu caban inşallah sonuç verir ancak bence sorunu direk kökünden kazimak gerekir kanserli hücre gibi bahçe farmi direk onunla ilgili bir çözüm bulunmalı Vega altar canlı örnek yeni server olmalarına rağmen serverda istenilen hareketlilik yok bunun asıl nedeni işi gücü sadece ordan para kasıp siteye satmak olan ekipler ve bunu meslek edindikleri için kimse adamlara dokunmuyor.Basa cikamicaklarini biliyor. Gm ekibi bunu görüyor ama siz halledin diyor malesef oynayan ekibin gücü yetmiyor daha rekabetçi bir oyun yaratmak gerektiğini düşünüyorum günümüz dünyasında bile güçlü zayıf ezmesin diye kuruluşlar var.Bahçe droplari ya makul seviye inmeli yada random bowl etrafına atmalı yoksa her yeni server yok olmaya gidecek inşallah bir guncelleme gelir herkes rahatlar
    inş yakın zamanda adım atılır