Results 1 to 4 of 4

Thread: Hesabım Hk.

Junior Member

Hesabım Hk.

Yurt disindan oynuyorum, güncellemeyi bir türlü indiremedim. Formlardan google dns ve vpn konularini buldum. dns ile olmadi ama vpn ile hallettim.

Sabah girdigimde hapisdeydim. İlk hapise girişim ve oyunda illagal olan hic bir seye bulasmadim. Sorunum neden hapise gidigimi bilmiyorum, bu konu hakkinda bir yetkiliden yardım rica ediyorum. Çünkü ilk hapise girisim ve nedenini bilmedigimden aynı hatayı tekrarlıyabilirim, malum 3. kez olunca sinirsiz ban oluyor.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Müşteri hizmetlerine bilet göndererek hesabınızın durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. https://support.nttgame.com/ Ko ban / Jail / Unblock

Junior Member
    Anlıyorum peki su soruma cevap verebilirmisiniz. Hic bir illagaliteye bulasmadigimdan bu gune kadar, ya google dns yuzunden yada vpn yuzunden dustum.

Güncellemeyi indirememem nttgame kaynakli.
    Cozum olarak google dns ve vpn ile denemek bu formda, nttgame yetkilisinin onerisi.
    Hal boyleyken nasil oluyorda hapise giriyorum, hadi bunlar illagal bir durumsa neden resmi forumda, yetkili birisi bu oneriyi yapabiliyor.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Dns değiştirdiğiniz için ceza almazsınız. Oyuna girişlerde herkese açık ip'leri olan ''ücretsiz'' vpnler kullanılmasını asla tavsiye etmiyoruz.