Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35

Thread: Exp Düşürme

Senior Member LordVeyda's Avatar

Exp Düşürme

Herkes CZ için oynamıyor. Ardream sevenler de var. O yüzden bu exp düşürme olayının biraz kolaylaşması gerek. Ya exp kilitleme sistemi gelsin, ya da ne bileyim bi takı üretin onu takar takmaz çar ölüp exp düşsün. Durmadan exp event açıyorsunuz bizleri düşünmeden sizin yüzünüzden geçen bayramda 2 level aldım farkına varmadan

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Çok mantıklı olur. Exp gelmesini açma ya da kapatma gibi bir seçenek olabilir.

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    1 mage bulup kolayca düşürebilirsin aslında. Ama dediğin gibi exp açma kapatma gelirse güzel olabilir.

Yine exp event açıldı ya

Senior Member
    En kötü ihtimal kıyıya kenara bi respawn noktası yanına şöyle sağlam damage atan bi mob konsa dm tc titan vs. kendi halimizde yatıp kalksak düşsek leveli ona bile razıyım. Lureden önce raona tw cekerdik ya da ardreamda towna dm felan cekilip düşüyoduk levelimizi. Şimdi en fazla burning çekiyoz onda da sivrizekanın biri gelip mobu kesiyo kanser ediyo

premiumun 2-3 günü rahat exp düşmeye harcanıyor 1 ayda

Senior Member YouL0ST's Avatar
    Nickname
    KingsMAN
    Class
    Warrior
    Clan
    NoClaN
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    exp kasmak isteyen arkadaşlardan özür diliyorum, bu oyunda exp event hariç bir etkinlik yok mu ? her bayramda exp event açılıyor, ben exp kasmak istemiyorum mesela, lütfen artık her bayramda exp event açmayın... bir sürü event yapabilirsiniz... veya lütfen artık exp kapama özelliğini getirin...

Lütfen şu durumdan kurtarın bizi. Exp kilitleme gelsin günde en az 2 saat buna gidiyor :d

Junior Member
    Bir dönem exp seal vardı (diğer knight online sürümlerinde hala var) durduk yere kaldırdılar. İnsanlar lvl düşmek için günde 1 tane patrick harcıyor. ayda 30 patrick 225 cash yapar. 249 cashten aylık exp seal getirseniz şuanki durum yerine siz daha çok kazanırsınız oyuncularda bu beladan kurtulmuş olur. Ardreamda adam kesince exp gelmesiyse tamamen kalkmalı, öyle saçmalık mı olur?

Junior Member
    Tamamen destekliyorum koskoca oyun böyle birşeye çözüm bulamıyorsa rakip oyunlarla nasıl yarışacağını düşünmek zor..