Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Yeni sw krowaz ?

Merhaba Arkdaşlar Yeni sw acılalı 2.5 sene olucak Krowaz gelmedi oyunu bırakmıstım yeniden başlıcam Krowaz ile ilgili bilgi varmı acaba ?

Yazmayı Unutmusum Sw öneriniz var mı yeni swlerden hangisine başlanır sizce ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Şu an için bu yönde bir bilgi yok, çalışmalar olacağı zaman resmi yollarla duyurusu yapılacaktır.

Senior Member
    krowaz,bf, utc vs. gibi şeyler oyuna ilgi azalınca gelecektir. sunucuların sıra saymasından da yola çıkılabileceği gibi daha çooook bekleriz

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Defalarca belirttiğimiz gibi. Yeni sunucularda krowaz , bf , csw , utc vs gibi etkinlikleri istemiyoruz.
    Bize kalsa , jr ve mythriller de gelmemeliydi.
    Biz oyunu eskiye yakın ve mantıksız itemler olmadığı için oynuyoruz.
    krowaz geldiği gün sen sanıyor musun her yer oyuncu olacak.
    Bir cogumuz oyunu bırakacak.
    He krowaz istiyorsan , 6 tane serverda mevcut neden orada oyuna başlamıyorsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    Defalarca belirttiğimiz gibi. Yeni sunucularda krowaz , bf , csw , utc vs gibi etkinlikleri istemiyoruz.
    Bize kalsa , jr ve mythriller de gelmemeliydi.
    Biz oyunu eskiye yakın ve mantıksız itemler olmadığı için oynuyoruz.
    krowaz geldiği gün sen sanıyor musun her yer oyuncu olacak.
    Bir cogumuz oyunu bırakacak.
    He krowaz istiyorsan , 6 tane serverda mevcut neden orada oyuna başlamıyorsun
    Biz kim dostum ? Knight online dan sorumlu devlet bakanı mısın yoksa Eslant partisi genel başkanı mısın anlayamadım 50 kişinin sesi bile olsan bu oyunda 50 kişi oynamıyor genel olarak oyun içerisinde etkin oynayan çoğu ekip bf krowaz csw gibi etkinlikleri dört gözle beklediğini düşünüyorum .

Senior Member
    Quote Originally Posted by emr_vCNf5Mrn View Post
    Biz kim dostum ? Knight online dan sorumlu devlet bakanı mısın yoksa Eslant partisi genel başkanı mısın anlayamadım 50 kişinin sesi bile olsan bu oyunda 50 kişi oynamıyor genel olarak oyun içerisinde etkin oynayan çoğu ekip bf krowaz csw gibi etkinlikleri dört gözle beklediğini düşünüyorum .
    Asıl sen kim dostum?

Sirius için konuşursam ''oyunu oynayan'' ve kalabalık olan clanlardan kimi tanıyorsam krowaz istemiyor. Krowaz isteyen eski sunuculara gidebilir. Oyunun en iyi dönemine yakın olan bir sistemi herkes seviyor.

Unique item depolayan 50 kişi hariç kimse bunları dört gözle beklemiyor. Sen onlardan mısın?

Senior Member RealJomey's Avatar
    Şahsen ben yeni serverlar için krowaz-bf-utc gibi etkinliklerin uzun süre daha gelmemesi taraftarıyım. Umarım da gelmez.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Adama bi füze atmadığınız kaldı Csw ve bifrost gelse güzel olur diğerlerini istemem bende.

Bugün gelecek olan güncellemede büyük yenilikler geleceğini düşünüyorum. Özellikle yeni server oyuncularını daha fazla oyuna bağlı tutacak şeyler geleceğini düşünüyorum..
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed