Page 85 of 290 FirstFirst ... 3575838485868795135185 ... LastLast
Results 841 to 850 of 2894
    Senior Member
    meraktan öleceğiz

Member
    Nickname
    Zad/AnthonyCade
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Haber okuyordum google adsense reklamida vermişler beyler iyice heyecanlandirdilar ya

https://i.hizliresim.com/k9vOmv.png
    Last edited by AnthonyCadeManes; 01-07-2019 at 01:19 PM.

Junior Member
    şu yeni server gelmicekcileri anlamıyorum zorla gelin diyen yok size kalın serverinzda bu israr neden arkadaşım
    oyundakileri ilgilendiren birşey olsa gidip metroya ilan vermezlerdi demeki dişardan oyuncu ccekmeye ugrasıyorlar aklı başındada kimse gelip mevcut bir servera 0dan başlamaz yok piyasayi alt ust ediyorsunuz yok şoyle yok boyle oyunda tl diye birşey yok bunu anlamanız gerekiyor sizin kredi çekip yaptıgınız karakterler kimsenin umrunda degil bunu anlamanız gerekiyor ilk

Junior Member
    yeni sw gelmicek diyenler yatırım yapmış adamlar, gb düşecek düşmesede sw de adam sayısı aşırı azalacak. gb satamıcaklar en sonund kendileride paşa paşa geçecek yeni sw ye

Quote Originally Posted by bal_VE58a7Ld View Post
    yeni sw gelmicek diyenler yatırım yapmış adamlar, gb düşecek düşmesede sw de adam sayısı aşırı azalacak. gb satamıcaklar en sonund kendileride paşa paşa geçecek yeni sw ye
    Emin ol ares ve diez etkilenmiyecek nadir serverlardır ezelden beri aynı düzen devam ediyor :d server boşalacak olsa altına acılan onlarca server da boşalırdı . Yeni server ı bende cok merak edıyorum ama pre olmadıgı ıcın gıremem oyuzden ares e devam başlayanlara hayırlı olur inş

Senior Member
    Quote Originally Posted by bal_VE58a7Ld View Post
    Katılıyorum.

Oyundan para kazanma isteği nasıl bir çaresizliktir. Yazık hiç mi yeteneğiniz yok. Bu kadar boş adam olmayın. Ha kolay olsa içim yanmayacak akşama kadar amele gibi sürekli pc başında harala gürele takılmak ne demek. Çık limon sat daha iyi. Bu vasıfsız adamlar yüzünden görevleri bile yapamaz hale geldik. Adama diyorum "al şu parayı kaybol buradan" diye dalga geçiyorum sanıyor attığım tradeyi bile açmıyor. Keşke pazar sistemi kalksa. Oyuncu sayısı 10'da 1'e düşse. En azından kafamız rahat olur.

Quote Originally Posted by imsezo View Post
    Haklısın elbette yenilik iyidir ama o yenilikler sürekli oyuna gb ve item sokuyorsa güzellikleri yok eder. Ondan sonra çoğu kişi bu oyunu ticarethane olarak görmeye ve kullanmaya devam eder. Sc masraflarımızı oradan çıkarıyoruz diyenler de olacaktır lafım onlara değil, lafım esas ‘Farmer’ adı altında GB kasıp GB sitelerine satanlara! Oyunu mahvederlerdi sayarken pazarcıları da unutmayalım tabiki. Bu konuda da birşeyler yapılması gerekiyor. Artık günlük takas sınırı mı koyarlar ne yaparlar bilemiyorum ama adamlar acil item alınır satılır diye diye ticarethaneyi baya abarttılar. Yani sözün özü çok yenilik de her zaman iyi değildir
    yenılıkten kastım ıtem eklemek degıl zaten ya map ler moob lar değişsin artık eslantın cz nın ayak basmadık yerı kalmadı.Eskiden Dante_ Troll slotunda video atınca ula bura nere böyle adam nereye gitmiş derdik o heyecan lazım yine bize cz de artık hangi kordinatta kim öldü hemen anlıyoruz

Junior Member
    Bu işin artık lamı cimi kalmamış gibi görünüyor bu reklam stratejisi 16 ocakta yeniliklerin ve server(lar) ın isminin duyurulması takip eden 2gün içinde de açılmasına işaretten başka bişey değil. 18 Ocak Cuma randevunuzu iptal edin. Serverlar erkenden ölmesin diye direkt açıklama yapmak istememişler ama son 3 gün duyurduklarında da hedefledikleri kitleye ulaşamıyorlar adamlarda haklı 15gün önceden yayıldılar işte bu sefer bırakın şu 15 gün önceden yeni sw duyurulmaz muhabbetini anlamayacak bir şey yok kafası çalışana.

Senior Member
    Quote Originally Posted by hanabi33 View Post
    Bu işin artık lamı cimi kalmamış gibi görünüyor bu reklam stratejisi 16 ocakta yeniliklerin ve server(lar) ın isminin duyurulması takip eden 2gün içinde de açılmasına işaretten başka bişey değil. 18 Ocak Cuma randevunuzu iptal edin. Serverlar erkenden ölmesin diye direkt açıklama yapmak istememişler ama son 3 gün duyurduklarında da hedefledikleri kitleye ulaşamıyorlar adamlarda haklı 15gün önceden yayıldılar işte bu sefer bırakın şu 15 gün önceden yeni sw duyurulmaz muhabbetini anlamayacak bir şey yok kafası çalışana.
    Sadece yeni sw muhabbeti olsa direk der adam yeni server var şu tarihte açılacak şu şu özellikler olacak diye. Kesin "yuh oğlum bu ne" diyeceğimiz bir şey gelecek.

Korsan sunucularının önünü kesmek,eski ve şuan ki oyuncu kitlesinin geçmişe yönelik duyduğu özleme bi son vermek adına eski versıyonlu bir server geleceği görusundeyım.
    Last edited by GamesDepot; 01-07-2019 at 02:23 PM.