Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 184
    Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Seidelbaum1890 View Post
    Normalde forumda warriorların bir şeylerden şikayet ettiğini nadiren görmüşündür, genelde mageler çok şikayette bulunurlar. Ama burada konuyu açan arkadaşa destek veriyorum, sadece başlığı okuyup yorum yaparak arkadaşa tepki vermişsiniz. Ne yazdığını okusanız burada da sizi savunduğunu görebilirsiniz. 500 tanesi 15m'den satılan draki blessingi kullandığımızda magenin novaları düzgün hasar çıkaramıyor. Diyor ki party olarak bunu kullandığımızda 4 pt mage dalsa bile ölmüyoruz, kaldırılsın diyor.
    Tebrik ederim yazdıklarımı okuyup tek anlayan kişi sen olmuşsun.

Ben burada magelerin iyiliğine birşey söyledim aslında fakat foruma girip sadece meleeye saldıran bi kafa yapısı olduğu için bazılarında yazdıklarımı okuyup idrak etmeden zırıl zırıl zırlamışlar konunun altına

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RickyMartinx7 View Post
    o zaman şöyle yapalım rogueyi mageyi kuriani priesti kaldıralım oyundan sadece wariorlar olarak kendi aranızda pk atın tormentli parasitli mageye yere vurmasını biliyorsunuz 2 vuruşta mage kesmeyi biliyorsunuz magenin son olarak ekip avantajı kaldı onudamı kaldırsınlar boş yapmışın

edit:kimse size 4 party mageye saldırın demiyor ille saldırmak istiyorsan git sende 4 pt meleee kur

yazdıklarımı okudunmu ? benim 4 party mele kurmama gerek yok ! ben 1 party taş gibi mele çıkartırım üstümede 1000 tane dark blessing alırım cz yi peşimde koştururum 5 party magede gelse bana nowa atsa beni kesemez vurduğu damage 1200 deil 200 vuracak cünki sen ilk önce yazdıklarımı oku idrak et sonra tekrardan yaz.

bu dark blessingin ne bana faydası var ne magelere sadece oyuncuya zarardan başka hiçbirşey değil.

Dark blessing niye geldi ? magelere attack sc getirdiler mageleri meleeler kesemez hale geldi çok çok güclendirdiler ee mgame naptı ? al kardeşim sana dark blesing bas ölümsüz ol paran varsa geç cz yi esir al dedi? bu oyunun ne mage attack sc ye ihtiyacı var ne dark blessing e ihtiyacı var 2 side tamamen para tuzağı 2 side bir an önce kalkmalı kaldırılmalı !

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Onu anlatamazsın. Anlamak istemiyorlar. 3-4 party mage ile geliyorlar diyor. 3-4 warrior party ile o 3-4 mage partynin altını üstüne getirebilirler halbuki. Bu kadar basit.
    kardeş sende yazdıklarımı tekrardan oku benim 4 pt mele cıkmama gerek yok ben 1 pt mele olarak zaten dark blessing basayım 5 pt mage gelse beni kesemez nowaya vuracagı damage 200 cünki

ben diyorumki bu oyunun mage atack sc sinede ihtiyacı yok dark blesingede ihtiyacı yok bu 2side para tuzağı bir an önce kalkması lazım

500 tane dark blessing 15m 1 karakterin 1 pkda harcadığı ölümsüz olmak için harcadığı para 15m güzel temiz vurgun demek bu.

Senior Member
    Bu iki getirilen şey de para tuzağı neden anlamıyorsunuz? Şahsen buna para dayandıramayacağımızı anladığımızda artık biz mageler ile PK atma anlayışımıza son verdik. Onlar Atak SC basıyor; biz de blessingi basıyoz + uyanık mageler de yere vurulacak diye ekstra blessing basıyor. Sonuç; mageler staffa dönüyor, warriorlar tekli skill atmaya.

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    "Class KO -> Warrior" başka bir şey demiyorum
    yazık sana keşke azıcık beynini kullanıp yazdıklarımı okusaydın.

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Bu iki getirilen şey de para tuzağı neden anlamıyorsunuz? Şahsen buna para dayandıramayacağımızı anladığımızda artık biz mageler ile PK atma anlayışımıza son verdik. Onlar Atak SC basıyor; biz de blessingi basıyoz + uyanık mageler de yere vurulacak diye ekstra blessing basıyor. Sonuç; mageler staffa dönüyor, warriorlar tekli skill atmaya.
    aynen öyle kardeşim sen ölmücen diye dark blessing basıyorsun ben hepsini kescem diye dark blesing basıyorum tamamen para tuzağı sen bana cok vuracam diye 90mden attack sc alıyosun ben sana ölmücem damage yemicem diye dark blessing basıyorum bu işin sonu yok bi an önce databaseden dahil herşeyden silinmeli bir an önce kaldırılmalı her 2 side

Senior Member
    Quote Originally Posted by __SaCReTeS__ View Post
    kardeş sende yazdıklarımı tekrardan oku benim 4 pt mele cıkmama gerek yok ben 1 pt mele olarak zaten dark blessing basayım 5 pt mage gelse beni kesemez nowaya vuracagı damage 200 cünki

ben diyorumki bu oyunun mage atack sc sinede ihtiyacı yok dark blesingede ihtiyacı yok bu 2side para tuzağı bir an önce kalkması lazım

500 tane dark blessing 15m 1 karakterin 1 pkda harcadığı ölümsüz olmak için harcadığı para 15m güzel temiz vurgun demek bu.
    Bence sen de yazdıklarını tekrar oku. Siz ciddi misiniz ya? Adamlar coins çıkışı olsun diye npc'ye item ekliyor. Siz de buraya gelip diyorsunuz ki biz bunu devamlı alıyoruz, karşılıklı almaya devam edeceğiz ama kalksa daha iyi olur. Bunu yazdıktan sonra kalkacağını düşünüyorsanız hakikaten büyük olay.
    Diyelim kalktı, bu sefer benim ve arkadaşın yazdığı şey olacak yine 1 party warrior vs 4 party mage mevzuları. Kısır tartışma.
    Bu oyunun mage attack sc'ye ihtiyacı yokmuş bak bak. Sen mi karar veriyorsun buna? Ben de diyorum ki wolf diye bir skill var ve ekiple oynamak gerekir. Attack sc kalksın wolf ile oynayın. Bu oyunda attack sc ye ihtiyaç yok diyelim biz de o zaman?
    Last edited by YsnSbL08; 01-12-2021 at 06:16 PM.

Senior Member
    Bence sen de yazdıklarını tekrar oku. Siz ciddi misiniz ya? Adamlar coins çıkışı olsun diye npc'ye item ekliyor. Siz de buraya gelip diyorsunuz ki biz bunu devamlı alıyoruz, karşılıklı almaya devam edeceğiz ama kalksa daha iyi olur. Bunu yazdıktan sonra kalkacağını düşünüyorsanız hakikaten büyük olay.
    Diyelim kalktı, bu sefer benim ve arkadaşın yazdığı şey olacak yine 1 party warrior vs 4 party mage mevzuları. Kısır tartışma.
    Bu oyunun mage attack sc'ye ihtiyacı yokmuş bak bak. Sen mi karar veriyorsun buna? Ben de diyorum ki wolf diye bir skill var ve ekiple oynamak gerekir. Attack sc kalksın wolf ile oynayın. Bu oyunda attack sc ye ihtiyaç yok diyelim biz de o zaman?
    boşuna yorma kendini, malum partinin kesimi gibi bu warriorlar

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Adamlar coins çıkışı olsun diye npc'ye item ekliyor.
    Coins çıkışı olunca ne oluyor?? Ne kadar meraklısınız abuk subuk şeylere para harcamaya. Yakında pk atmak için bile GB almak gerekecek resmen. Bu kadar saçmalamaya gerek yok yani.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    Coins çıkışı olunca ne oluyor?? Ne kadar meraklısınız abuk subuk şeylere para harcamaya. Yakında pk atmak için bile GB almak gerekecek resmen. Bu kadar saçmalamaya gerek yok yani.
    Benim için fark eden bir şey yok çünkü bahsi geçen npc'den bir paket magic attack harici tek bir şey almadım bugüne kadar. Yazdığım şeyi tekrar oku istersen.