Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Hapis

Post Hapis

Dün akşam işten geldim karakterimi oyuna sokup yemek yemeye gittim dc olmuştu döndüğümde oyuna girdim ve hapiste buldum. Macro mosue ve klavye yok illegal yazılım koxp vs. kullanmadım gerçi herkes aynısını söyler ama gerçekten kullanmıyorum Bilgisayarıda ne görmüş olabilir sistem yardımıcı olurmusunuz? Ayrıca biletimi gönderdim sadece yardım amaçlı soruyorum ne olmuş olabilir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Bende aynı konudan muzdaribim maraton bırakıp çıktım ertesi gün hapis ticket attım makro dediler

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Lakin tickette tarih saat yer belirtin dedim sadece makro diyor şimdi bir ticket daha atıp kanıt isteyeceğim bakalım

Dün akşam olduğu için ticketa cevap alamadım. Merak ediyorum gelecek cevabı 51 level priest townda oturuyordum.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

Aşağıdan Ban Politikasına bakarak , oyun içi suç ve cezalarına kolaylıkla erişebilirsiniz.

Ban Politikası

# Destek sistemi hafta sonu hizmet verememektedir, bunu da göz önünde bulundurmayı unutmayınız. Bu süreçte ek bir bilet göndermek veya bileti güncellemekte gelecek olan yanıt süresini uzatacaktır.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Boss Lure diye saçma sapan bir ban çeşidi var.Başka oyuncuları rahatsız ediyormuş.Adam Koxp ile tarama yaparak buluyor.Bırakayım boss u mu kessin.Chaos ve eslant boss taramaya çözüm bulamadınız ya helal olsun.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Birde video ile cr bildirimi yapmak var.Neden ben oyun oynamak yerine hileci peşinde koşuyorum.İlgilenin arkadaş oyunla, yetersiz ise kadronuz tamamlayın.Mgame mi ilgilenecek bu işlemle ??

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by XCERCA View Post
    Boss Lure diye saçma sapan bir ban çeşidi var.Başka oyuncuları rahatsız ediyormuş.Adam Koxp ile tarama yaparak buluyor.Bırakayım boss u mu kessin.Chaos ve eslant boss taramaya çözüm bulamadınız ya helal olsun.
    Quote Originally Posted by XCERCA View Post
    Birde video ile cr bildirimi yapmak var.Neden ben oyun oynamak yerine hileci peşinde koşuyorum.İlgilenin arkadaş oyunla, yetersiz ise kadronuz tamamlayın.Mgame mi ilgilenecek bu işlemle ??
    Eğer seni rapor edenler hileci olsaydı onlar da ceza alırlardı. Demek ki değillermiş. Rekabet harici boss lure yapmak yasaktır, kesebilecek sağlam bir partin varsa istediğin kadar lure ya da re-spawn yapabilirsin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Bildiğim kadarıyla party'de bulunan illegal karakterler de bizleri etkiliyor, hiç bir illegaliteye bulaşmadığını düşünüyorsan belki de bu durumdan dolayı karakterin ceza almış olabilir dostum .

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Eğer seni rapor edenler hileci olsaydı onlar da ceza alırlardı. Demek ki değillermiş. Rekabet harici boss lure yapmak yasaktır, kesebilecek sağlam bir partin varsa istediğin kadar lure ya da re-spawn yapabilirsin.
    Sence report eden hileci olupta yapar mı bunu?Boss tespit etmek amacıyla 60 üstü çarlar eslantta afk kalıyor.Sizin dikkatiniz çekmiyor olabilir, her chaos ta bulunan koxplar gibi.Bu taramaları tespit etmek ciddi zaman ister , kaldı ki oyunda ne zaman görev yapmaya kalksam slotlarda illaki k0xp var.Özellikle şu son 4 aydır.Malesef ki legal oyuncularda ceza alıyor.Saçma şekilde bunu kabul edin.

Şuan oyuna girip baksam Uruk tron makro dolu ,haunga war. kxp ,eslant hepsi değil ama belli slotlar , grell genelde kxp

Report edipte sonuç alamadıklarım oldu.Altı üstü bir oyun oynacağız.Sizce benim işim mi bu sizin işiniz mi ?

Üzülürek söylüyorum , şu son zamanlarda gold bar a yönelik gelen güncellemeler iyice oyundan soğuttu.