Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Senior Member angelrock's Avatar

Exclamation Çift Göbek Deliği Olan Kız Okçu Hk.

Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Paylaştığım resimdeki karakter rogue mytril giymekte ve görmüş olduğunuz gibi sette parça eksik ve seti henüz eksiksiz hale getiremediğimden dolayı karakterin çift göbek deliği bulunmakta olup, bu şekilde gezmek zorundayım. Karakterin zırhlı hali ile zırhsız hali arasında ayrıca ciddi bir görsel fark oluşmaktadır.. Açıkçası 2020 yılında bu tarz görsel hataları görmekten aşırı derecede rahatsızlık hissettiğim için bu konu bağlığını açma ihtiyacı hissettim ve sizlerin desteklerini bekliyorum. Herkese iyi oyunlar, iyi çalışmalar.

Last edited by angelrock; 06-07-2020 at 11:08 AM.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Keşke tek derdimiz böyle olsa ne güzel

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Oyunda o kadar çok sorun var ki... bu devede kulak bile değil.

Quote Originally Posted by dfhdfhfhdfh View Post
    Keşke tek derdimiz böyle olsa ne güzel
    Yorumunuz için teşekkürler. 2013 yılından beri resmi forum üyesiyim. Ayrıca 2005 yılında ilk Areste oyuna başladım. Bir çok ciddi derdi olan oyuncuların konularına gerek resmi platfromda gerek oyun içinde yardımcı olmaya veya konularını desteklemeye çalıştım. O yüzden bazı küçük ve sevimli konuları buraya açarken çekince duymuyorum.

Bug bildirimi----> Nttgame -----> Bug düzeltilmiştir. Artık 3 göbek deliği var. ( son güncellemede buglu jr 'daha buglu ?' hale geldi)

Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    Oyunda o kadar çok sorun var ki... bu devede kulak bile değil.
    Yorumunuz için teşekkürler. Haklı olabilirsiniz arkadaşlar bilgim dahilinde olan diğer konuları da elimden geldiğince yorum yaparak desteklemek isterim.

Quote Originally Posted by AdamSm1thBeyler View Post
    Bug bildirimi----> Nttgame -----> Bug düzeltilmiştir. Artık 3 göbek deliği var. ( son güncellemede buglu jr 'daha buglu ?' hale geldi)
    Yüzüme tebessüm verdi yorum 3 göbek delikli olmuş olsaydı güncelleme sonrası heralde sesli gülerdim.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    kel karus mageden sonra herşey normal geliyor bro yıl 2020 lakin oyun hala bozuk

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Yorumunuz için teşekkürler. Haklı olabilirsiniz arkadaşlar bilgim dahilinde olan diğer konuları da elimden geldiğince yorum yaparak desteklemek isterim.
    Rica ederim önemli değil. Oyun çıkalı kaç sene olmuş halen 1 ton bug var ve çözmeye de uğraşmıyorlar, sitemimiz bunadır. Yapılan güncellemelere bir bak, hep içi boş şeyler hiçbir bug düzeltmesi yok, makro pedal engellemesi yok koxp engellemesi yok. Daha az önce farm yaparken koxperler slota geldi ks attılar ne alacaklarsa alıp gittiler. Şimdi bunu video çeksem; youtube uploadı var, cr atıp incelenmesi var, oyun içi belki incelenecek belki de incelenmeyecek ban yiyecek ya da yemeyecek, geçen sürede ne oldu ? Adam itemleri, kastığını sattı başka char açtı kasmaya devam ediyor. Sözüm bu kadardır.

Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    kel karus mageden sonra herşey normal geliyor bro yıl 2020 lakin oyun hala bozuk
    Yorumunuz için teşekkürler. Kel magede dediğiniz gibi mevcut görsel hatalardan bir tanesi umarım gelecek olan bir güncelleme ile hepsi toptan düzelir.