Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 47
    Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Yazıya ve yorumlara katılıyorum. Ben bundan 3-4 ay önce Gordion'da yeni bir char açarak oyuna döndüm ve serverda ortalama bir karakter yapmam bile senelerimi alacak. Farm yapmayı denedim fakat pek verim alamadım. CZ de aoc slotu sürekli dolu ve +9 +10 setli adamlar farm yapıyor. Kaldı ki arkadaşın da dediği gibi CZ de farm yapabilmek için bile 2 sene uğraşmam gerekiyor. Hepsini yaptık diyelim bu sefer de Gordion gibi bir serverda benim pk atabilmem yine imkansız olacak. Çünkü adamlardaki itemler öyle zaman içinde basılabilecek türden değil. +30 setlerden falan bahsediyorum.
    Tabi burada bunu hızlıca yapabilmek için bir yol var; para basıp item almak.. İşte esas sorun da burada başlıyor. Bu oyunu para için oynayanlar ve para basıp kısa yoldan item yapayım diyen insanlar olduğu sürece bu düzen devam eder. İşte bu noktada yetkili arkadaşların devreye girip bu sistemi değiştirmeleri şart..

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Al_Hazred View Post
    Yazıya ve yorumlara katılıyorum. Ben bundan 3-4 ay önce Gordion'da yeni bir char açarak oyuna döndüm ve serverda ortalama bir karakter yapmam bile senelerimi alacak. Farm yapmayı denedim fakat pek verim alamadım. CZ de aoc slotu sürekli dolu ve +9 +10 setli adamlar farm yapıyor. Kaldı ki arkadaşın da dediği gibi CZ de farm yapabilmek için bile 2 sene uğraşmam gerekiyor. Hepsini yaptık diyelim bu sefer de Gordion gibi bir serverda benim pk atabilmem yine imkansız olacak. Çünkü adamlardaki itemler öyle zaman içinde basılabilecek türden değil. +30 setlerden falan bahsediyorum.
    Tabi burada bunu hızlıca yapabilmek için bir yol var; para basıp item almak.. İşte esas sorun da burada başlıyor. Bu oyunu para için oynayanlar ve para basıp kısa yoldan item yapayım diyen insanlar olduğu sürece bu düzen devam eder. İşte bu noktada yetkili arkadaşların devreye girip bu sistemi değiştirmeleri şart..

kardeşim oyuna yeni geliyorsun ve eski server tercih ediyorsun. eski serverda bir rekabete katılabileceğin düşüncesini kim sokuyor ki aklına zaten. gel yeni serverlara, ne işin var gordionlarda

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AbbyKO View Post
    kardeşim oyuna yeni geliyorsun ve eski server tercih ediyorsun. eski serverda bir rekabete katılabileceğin düşüncesini kim sokuyor ki aklına zaten. gel yeni serverlara, ne işin var gordionlarda
    Sorun benim rekabete katılamayıp şikayet etmem gibi algılanmış olabilir. Ama dikkat çekmek istediğim nokta başka.. Ben 5 sene emek verip bir karakter yaptım diyelim, adamın biri 1 günde parayı basıp beni geçebiliyorsa emek bunun neresinde? Veya 2012 - k2 döneminde bir anda ortaya çıkan edit +10 itemler hala piyasadayken, adil bir pk sistemi asla olmayacak. Yeni ve ya eski server olması hiç önemli değil. Eğer sistemde adil olmayan bir şeyler var ise hepimiz ortak olarak sesimizi duyurmalıyız.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Lorien07039 View Post
    CZ'de de farm yok ki, Aoc'u unut sana yar etmezler, Cardinal dropları artık yok, SG ve Troll dropları çok az, Hob goblin droplar çok az kasan yok orada, ancient treant dropları çok az. CZ'de farm yapmak zaten zor birde droplar çok düşük. nerede kasacaksınız ki yer yok. Eslant dropları biraz arttırılmalı.
    Cardinalde dropmu yok Saatte 8 m

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Luring yapılan güncellemeler arasında en iyi güncellemeydi ancak bazı moblarda yaşanan sorunlar zaman içinde düzeltilecektir diye düşünüyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member doltard1's Avatar
    Mage jobu harici krowazda farm yapiyormu yapılmıyor bı zahmet birakta diğer joblarda aocda SG ve cardinalde trolde boroda farm yapsın bı zahmett

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by StaticVoid View Post
    Selam,

Raven slotlarını nasıl lurelediğini gösterir misin, ben beceremiyorum da.

Buyur dostum.
    Aslında fr ile lurelemek daha güzel daha iyi ama alışman için biraz ice ile topla. Mp Rec staff kullanmazsan daha hızlı kesersin zaten slottan çıkan pot karşılıyor masrafı
    Not: Video tarihi ağustos 2019 (Sağ altta belli zaten)
    Last edited by xClarkKent; 08-17-2019 at 07:32 PM.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Banned
    Infractions
    0/2 (18)
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post

Buyur dostum.
    Aslında fr ile lurelemek daha güzel daha iyi ama alışman için biraz ice ile topla. Mp Rec staff kullanmazsan daha hızlı kesersin zaten slottan çıkan pot karşılıyor masrafı
    Not: Video tarihi ağustos 2019 (Sağ altta belli zaten)
    Skill dağılımını 70 70 vermişsin. Ben de 80 flame 45 ice 23 master var PK attığım için. Tek ice 45 ile böyle yapamıyorsun malesef.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Lure güncellemesi eksik fakat zamanla düzeltilen güzel bir güncelleme bence. Diğer taraftan 2. maddene hiç katılmıyorum kardeş. Her mobdan para kasıldığı dönemde yıllarca oyun oynamış fakat cz ye gel dediğimizde savaş sanıp lunara geçecek kadar czden bihaber insanlar vardı. Oyunda savaşmak yoktu herkes biryerde yok çöp yok bus kasıp satma derdindeydi oyunda. Ha bir de şimdi tutturulmuş ki czde itemli adamlara çerez edildik diye. Kardeş stone golemde mastodonda ya da trollde kasanların hepsi günde en az 10 saat o slotlarda kasıyor ve en ufak bi item değişimi yok adamlarda. Adam kastığını HİÇBİR ZAMAN chara yatırmıyor ki o kendilerini kesen adamlarla rekabet edebilsin. Bence czde itemli adamlara çerez olduk diyen insan sahtekardır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    en gereksiz guncellemeydi. 2-3 mobda kisitli tutulmasi gerekirken ctrl+a yonteminin secilmesi oyun yazilimcilarinin ne kadar beceriksiz oldugunu cok guzel ortaya koydu.