View Poll Results: PUS FİYATLARI GÜNCELLENMELİ

Voters
37. You may not vote on this poll
  • %25 İNDİRİM!!!

20 54.05%
  • PARASI OLAN OYNASIN!

17 45.95%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Junior Member

Pus fiyatlandirmasi

Herkese merhabalar,

Oyuna 3 sene sonra tekrar Olympia sunucusunda başlamaya karar verdim. Premium fiyatlarının çok fazla olduğunu; bıraktığım zaman Character Seal Scroll'un TL ederiyle şu an tam 2 katından fazla bir fiyata çıktığını gördüm. NPoints kullanabilmek ve karakterim için gerekli PUS itemlerini sağlamak için aşırı bir bütçe gerektiğini anladım.

Siz oyun yönetiminden, günlük kur bazlı fiyatlandırmayı kaldırıp, sabit kur ile işlem yapmanızı en azından biz oyuncular adına teşvik edici bir hamle olacağını düşünüyorum.

Günlük kur uygulanacaksa da en azından %25 indirim uygulanmasını; bu uygulanırsa karşılıklı kazanım (win-win) olacağına inanmaktayım. Kişisel talebimin birçok oyuncunun genel talebi olduğunu da bilmekteyim.

Teşekkür ederim.
    Last edited by Meayx; 06-09-2019 at 12:35 PM. Reason: Additional Information has been added.

Senior Member
    çoğu kişi gibi sende premiumsuz oyna zorlayanmı var

Senior Member J4s1us's Avatar
    %25 Bile kesmez.. En az %50 yapılması gerekiyor

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    çoğu kişi gibi sende premiumsuz oyna zorlayanmı var
    şu yorumları söylemekten vazgeçin bir gün gelir muhtaç kalırsınız indirim gelmezse kaçınılmaz son.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Kimse sana para ver demiyor, mesela Altar'da premiumsuz oyuna rahatlıkla girebiliyoruz, pk atıyoruz, günlük görevlerle itemleri az çok yapabiliyoruz.

Sabah + Akşam 2 jr kazansak 30m temiz para. DC pre trina satınca 2.5gb ediyor, 2,5gbyi zaten düzgün farm yapan adam 3 günde kasıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    şu yorumları söylemekten vazgeçin bir gün gelir muhtaç kalırsınız indirim gelmezse kaçınılmaz son.
    ben bi trade açmak için para ödedim o kadar

Senior Member
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    ben bi trade açmak için para ödedim o kadar
    sen premiumsuz sıra saysa bile girilmeyen serverları bilir misin öle bi devir vardı yeni serverlardan önce ?

sadece trade açmak yetmiyor yani

15 sıra sayıyor ancak hiç azalmıyor 0 düştüğünü görüyosun karakter seçme ekranı direk dc ey gidi günler yeni serverlar geldide rahatladı oyun

Senior Member
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Kimse sana para ver demiyor, mesela Altar'da premiumsuz oyuna rahatlıkla girebiliyoruz, pk atıyoruz, günlük görevlerle itemleri az çok yapabiliyoruz.

Sabah + Akşam 2 jr kazansak 30m temiz para. DC pre trina satınca 2.5gb ediyor, 2,5gbyi zaten düzgün farm yapan adam 3 günde kasıyor.
    dc preyle bitmiyor ben farm yaptığımda pre pot peri yada pet magic bag vip key sw sc bunlar jobdan joba farm düzenine harcadığın pota göre masrafların değişkenlik gösterir yaklaşık 3600 cash masrafım oluyordu walkri pathos eklemedim bile çünkü kendim kullanmıyorum

senin dediğinin olması için dc pre ve elle toplarım diyen bi kişi olması gerek

3600 Npoint Altar 7.2gb Vega 8.1gb Sirius 5.1gb Trinada 150 170 arası kadar sanırım oda vegada

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Pus fiyatlandırmasından ziyade dolar yüzünden npoint fiyatları bir hayli yüksek. Ama şöyle bir durumda var benim gibi oyunda bir hayli vakit harcayan birisi 1 haftada pus masrafını karşılayabiliyor. Eski bir serverda oynamama rağmen 3 aydır premium ve pathos masrafımı oyun içinde karşılayabiliyorum. Tabi benim kadar oyuna vakit ayıramayan kişilerin npoint almaktan başka çaresi kalmıyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Parasi olan oynasin!