Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Exclamation Banlanan kişiler bu bölümde konu açamasın.

Banlanan kişiler burada konu açamasın. yanlışlıkla ban yiyeni görmedim bu zaman kadar hep mağdur ayakları çekiyorlar bize burda. tartışma bölümüne girip birşeyler okuyup görüş belirtmek istiyorum bıktık artık bu düzenbazlardan.oyun içinde huzursuzluk burada kuru kalabalık.

geniş düşün yıllarca emek vermiş birisi de olabilir herkesin neden ban yediğini yaptığı hataları öğrenmeye hakkı var

Senior Member
    Quote Originally Posted by ram_2s5WzZae View Post
    geniş düşün yıllarca emek vermiş birisi de olabilir herkesin neden ban yediğini yaptığı hataları öğrenmeye hakkı var
    Bence hakkı yok ban yediyse neden yedigini hangi hatayi yaptigini hangi koxpu hangi makroyu yada hangi kufru ettigini cok iyi biliyordur illa ogreneceksede burdan yazmasın bilet atsın kisisel olarak gorsun rezil olmusken üstüne bide herkese kendini birdaha rezil etmesin.

Senior Member
    İnsan Beşer Kuldur Şaşar İllaki Bi Haksız Ban Olabilir
    Kişilerin Hak Aramasını Engellemek kadar saçma bi düşünce olamaz
    dizin verilir kişi kaybolur bu kadar basit
    seni neden rahatsız ediyor bu durum anlamadım boşver takılsınlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ragnar_44 View Post
    Bence hakkı yok ban yediyse neden yedigini hangi hatayi yaptigini hangi koxpu hangi makroyu yada hangi kufru ettigini cok iyi biliyordur illa ogreneceksede burdan yazmasın bilet atsın kisisel olarak gorsun rezil olmusken üstüne bide herkese kendini birdaha rezil etmesin.
    edilmiş bi küfrü savunmam ama küfrü hak eden illaki kişiler oluyor tahrik unsurunu malesefki yönetim görmezden geliyor küfrün hiç bi sebebi olamaz düşüncesinden kaynaklı bu adam hak eden kişiye küfür ettiği için haksız ban yemiş olmuyor mu
    dilerimki seni oyunda delirten birisi olmasın

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hesapları kapatılan kişiler forumda konu açabilirler. Buna engel koymak doğru olmayacaktır.

Foruma konu açılır, gerekli yanıt verilir. Eğer forum kurallarını ihlal eden davranışlar sergiliyorsa forum hesabına da cezai işlem uygulanır. Spam yaparak destek ekibini meşgul ediyorsa oradan da yasaklanır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    edilmiş bi küfrü savunmam ama küfrü hak eden illaki kişiler oluyor tahrik unsurunu malesefki yönetim görmezden geliyor küfrün hiç bi sebebi olamaz düşüncesinden kaynaklı bu adam hak eden kişiye küfür ettiği için haksız ban yemiş olmuyor mu
    dilerimki seni oyunda delirten birisi olmasın
    Küfür edince adama msjda sinirin geciosa pes derim ben direk adama pm block atiom mesela işim olmaz yani..Ama Gm Kheanrtın dedigi gibi boyle olanlara 3 gun ban + Hapis yerine 3 günlük chat ve pm block verilse daha iyi olur maksat oyunu aksamasın 3 gun yeni serverlarda seni cok geride bırakabilir...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ragnar_44 View Post
    Küfür edince adama msjda sinirin geciosa pes derim ben direk adama pm block atiom mesela işim olmaz yani..Ama Gm Kheanrtın dedigi gibi boyle olanlara 3 gun ban + Hapis yerine 3 günlük chat ve pm block verilse daha iyi olur maksat oyunu aksamasın 3 gun yeni serverlarda seni cok geride bırakabilir...
    chat blocku kim takar bence iyi böyle 3 gün ban hapis yok sanırım

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Invulnerable55 View Post
    Banlanan kişiler burada konu açamasın. yanlışlıkla ban yiyeni görmedim bu zaman kadar hep mağdur ayakları çekiyorlar bize burda. tartışma bölümüne girip birşeyler okuyup görüş belirtmek istiyorum bıktık artık bu düzenbazlardan.oyun içinde huzursuzluk burada kuru kalabalık.
    [İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER]---TPT IP Macth-
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    cevap cuk oturmuş tebrikler haksız ban konusu bulmak