Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 67
    Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    reb 10 bekliyordum hayal kırıklığı
    Onu daha uzun yıllar beklersin dostum gelince de sunucuda warrior rogue olarak 2 sınıf oynarsınız.

Nttgame afişleri son vurgununu yapmak için asmış bu kesinleşti. Ben demiştim çok beklentiye girmeyin diye.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sonersarial0 View Post
    yeni güncellemede cz karışıcak arkadaşlar diyen ben değildim kusura bakmayın tam olarak yine oyunun yarısını hayal kırıklığına uğrattınız saçma bir bekleyiş oldu bizim içinde az da olsa bi umudumuz vardı onuda öldürdünüz şimdi buraya gelmiş ne bekliyodunuz gibi dalga gecicek kıvamda bir cevap veren moderotor leader var sizde suc yok bizde suc var size güvenip bekledik bizde saolun nttgame yeni sw biliyoduk ama nerde czdeki yenilikler nerde cz karışması rekabet onları göremiyoruz kusura bakmayın yine insanları kandırdınız
    Bahsettiğin özellikler zaten gelecek onda bir sıkıntı yok ki bence vizyonunuzda sıkıntı var böyle sayaç afiş reklam vb arkasından cz güncellemesinin açıklanmasını beklediysen at gözlüğünü çıkartmalısın.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NOGODRE View Post
    Bahsettiğin özellikler zaten gelecek onda bir sıkıntı yok ki bence vizyonunuzda sıkıntı var böyle sayaç afiş reklam vb arkasından cz güncellemesinin açıklanmasını beklediysen at gözlüğünü çıkartmalısın.
    Tamam gelecekmiş anladıkta bu kadar heyecan yaratmaya gerek var mıydı sence iki yeni sunucu açıklamak için. Herkes büyük güncelleme paketi bekliyordu, çıka çıka iki sunucu çıktı. Bence sen çıkar at gözlüklerini.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NOGODRE View Post
    aynen kanka sen devam et böyle bir kaç milyarlık cash alıp yenı server hayvan kovala hadi

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Bir umut cash fiyatlarını düşürürler diye ön kaydı yaptırdık bekleyip göreceğiz çok yüksek cash.

yeni ırk gelebileceğini bile bi cok kişi düşünüyordu bu 2 sw nin durumuda akara manes le aynı olacak en azından korekodan 1 2 bişiler getirir insan sizin o reklamlarınıza bilmem kaç milyon para vermiştir ntt game bu reklamlara diyorlardı gördünüzmü beyler milyonları

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Boşuna heyecan yaptırdınız. Fiyasko

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Kingdom online görünce gözlerim yaşardı.

Empires of Knight Online

Junior Member
    +10 elit kesim buraya toplanmış