Page 217 of 290 FirstFirst ... 117167207215216217218219227267 ... LastLast
Results 2,161 to 2,170 of 2894
    Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Başlık: Doktor bu ne? yani meraklı bir arkadaşımızın keyifle ve muhtemelen heyecanla açtığı bir "hayırdır bu sayaç ne ?" başlığı.

İlk Yorumlar: Gayet iyi. Yerinde. Herkesin temennileri.

Son Yorumlar: Leş...

Kavga etmeden, laf sokmadan, hakaret etmeden kendini ifade edemeyen insanların kesinlikle forumdan uzaklaştırılması lazım. Kaos ve polemikten beslenen insanlar tamamen "karanlığa" mahkum olmuş kişilerdir. Lütfen gereksiz yorumlardan kaçınalım.

Yeni server gelirse; bekleyenler mutlu olur. Gelmezse eski sunucudakiler. Neden birbirimizin mutsuzluğundan mutlu oluyoruz? Yok 2 gün sonra ağlayacaksınızlar; yok açılmazsa 10 yıl daha oynamayınlar. Yok efendim bekleyenler pazarcıdır diye yorum yapanlar... İnanın bu yaş ortalamasına göre çok sıkıntılı bir dialoğa sahip bir kitleyiz. Düzelmesi lazım.
    Demokrasilerde bir seçmenin cehaleti bütün halkın güvenliği için tehlikedir.

- John F. Kennedy

Senior Member
    Şu osko mudur nedir ne saçma biriyse son 20 sayfada yeni server gelmeyecek die aynı mesajı farklı karakterlerle 30 defa yazmış. Galiba bunak kendisi.

Yeni server gelmeyecek anladık bro farklı içeriğe geç hadi de forumu pisletme

Senior Member
    Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    Şu osko mudur nedir ne saçma biriyse son 20 sayfada yeni server gelmeyecek die aynı mesajı farklı karakterlerle 30 defa yazmış. Galiba bunak kendisi.

Yeni server gelmeyecek anladık bro farklı içeriğe geç hadi de forumu pisletme
    evet arkadaş forum moderatörü, oradna görüyor 30 farklı karkaterde yazdıgımı üstelik tek karkater gire biliyor diye bliyorum tek pc den dene bakalm bi gmail yada facebook tek hesap kabul ediyor.
    Last edited by osko; 01-14-2019 at 09:49 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by osko View Post
    evet arkadaş forum moderatörü, oradna görüyor 30 farklı karkaterde yazdıgımı üstelik tek karkater gire biliyor diye bliyorum tek pc den dene bakalm bi gmail yada facebook tek hesap kabul ediyor.
    Ne dediğin pek anlaşılmasada anladığım kısmına cevap vereyim. Farklı karakterden kastım cümlelerin farklı olması yani farklı hesap demedim. Farklı cümleler ile defalarca yeni sv yook diye yırtınmışsın. Tm yeni sv yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    Ne dediğin pek anlaşılmasada anladığım kısmına cevap vereyim. Farklı karakterden kastım cümlelerin farklı olması yani farklı hesap demedim. Farklı cümleler ile defalarca yeni sv yook diye yırtınmışsın. Tm yeni sv yok
    ((aynı mesajı)) farklı karakter(lerle) 30 defa yazmış. sen ne diyorsun yaaa

Senior Member MoonKhaNnnnn's Avatar
    Nickname
    JusticeCASTRO
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    2 gün sonra son yüz yılın efsane trolü ile karşılaşacağız bilginize...
    Havada bulut yok bu ne dumandır
    Mahlede ölen yok bu ne figandır
    Şu yemen elleri ne de yamandır

Sanatçıyım diyebilmek için, ustanı geçeceksin ve kendini geçecek bir öğrenci yetiştireceksin.

Banned
    Eski gm, moderatör yorumları ile ortalık karıştırılıyor

Sayaç bitince yeni server gelmez ama yeni server öncesi reklam olarak görüyorum.

Sayaç için oynayan çoğu oyuncu kızgın oyun ticarete dönüştüğü için piyasa çok etkilendi nttgame sayaç bitince bu oyuncuları öfkesini dindirecek şeyler açıklamalı.

Yeni server sayaç ile gelmesi gelmesi ya da sayaç yapıp yeni server değil denmemesi hatadır reklam ters tepebilir.
    Last edited by 4ntikor; 01-14-2019 at 10:12 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by osko View Post
    ((aynı mesajı)) farklı karakter(lerle) 30 defa yazmış. sen ne diyorsun yaaa
    Şimdi bunak olduğundan dolayı seni küçük düşğrmeyeceğim. Lakin şunuda söylemek isterim. Karakterin tek anlamı yokdur. Sadece hesap anlamına gelmemekdedir. İnternet ortamında karakter harfleri ifade edebilmekdediir.

Bknz. Şifre oluştururken “en az 6 en fazla 13 karakter giriniz”

Hadi uza. Daha fazla bunaklığının veerdiği bilgisizlik ve unutkanlığın ile uğraşmayacagm bu son cevabım.

Tm yeni sv yok sen çıkabilirsin konudan

Gelmez denmesinin sebebini anlamak gerçekten zor. Madem yeni server gelmicek neden metroda afişler var bunuda anlamak zor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Rara View Post
    Gelmez denmesinin sebebini anlamak gerçekten zor. Madem yeni server gelmicek neden metroda afişler var bunuda anlamak zor.
    güncelleme geliceğini işaret eder
    önceki sw açılışlarında sanki görende reklam verdilerde bunda geleceğini nerden çıkariyon