Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Kanıtsız Ban Yok Ama Neden Ban Yedik Dediğimizde Açıklama Yok!

Biri bize küfrettiğinde crye şikayet ederken kanıt yeterli değil tarih yok konuşmanın başı sonu yok onu yok bunu yok denirken.

Dün pazarda dururken charım dc yedi girmek istediğimde 3 gün swear dan ban yediğimi gördüm oyun içinde günlerdir pm blocklu geziyorum ki kimse bana yazmasın muhattab olmayayım diye ticket attım bana sadece benim küfrettiğim kısmı kesip atın bakalım ne küfretmişim ben göreyim diye cevap şöyle özetlersek ''kanıtsız delilsiz işlem yapmıyoruz sunulan delil yeterli kimseye bir kanıt sunmak zorunluluğumuz yok'' adam öldürenlere bile mahkemede bak evladım biz bu delillerle senı mahkum ediyoruz diye şahsın aleyhine olan deliller sunulurken ''kanıt sunmak zorunda değiliz'' demek garip.

Daha şu satten sonra o all chat pte chat bilmem ne oralardan 1 kelime yazarsam daha göreyim o zaman da crye şikayet etmesinler yazıyoruz iletişim kurmaya yanaşmıyor diye bu adam yazdık yazdık cevap yok afk diye. Ben Moradonda dururken yanımda geçen daha oyunda hiç görmediğim 83 lvl charn pmden *** diye attığı pmyi iş yoğunluğundan şikayet edememişken tüm gün oyunda pm blocklu gezen adamın kim neyini yakalamış da crye şikayet etmiş düşündürücü.

Allaha havale ediyorum ne diyeyim...
    Last edited by Khenarth; 01-11-2019 at 02:32 PM.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Daha haklı ban tebrikler diyeni görmedik moruq hep sebepsiz banliyorlar zaten dimi.d

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gokhanlarrrrrrr92 View Post
    Daha haklı ban tebrikler diyeni görmedik moruq hep sebepsiz banliyorlar zaten dimi.d
    Sen git başka yerde post kas moruq doğru düzgün okuduğunu anlamamışsın gelmiş yorum yapıyorsun benim oyunda bir illegal hareketim olsa bu kadar üstüne düşmem.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Kardeşim küfürden ban yemişsin illegal aktiviteden değil. Swear demişsin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by gokhanlarrrrrrr92 View Post
    sen olay hakkında ne biliyorsunda konuşuyosun kimin haklı kimin haksız olduğunu nerden biliyosun?
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 01-12-2019 at 12:37 AM.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by teelbo16 View Post
    sen olay hakkında ne biliyorsunda konuşuyosun kimin haklı kimin haksız olduğunu nerden biliyosun? boş konuşmak için konuşma amele !
    Küfrün haklılığı olmaz. Küfrettiysen cezayı yersin bu kadar basit. Sebep ne olursa olsun. Yasalara göre bile suç olan bişeyi oyunda klavye başında yapınca masum gibi mi geliyor size?

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    areste bir aralar bir adam vardı. ne zaman charı afk pazara bıraksam geldiğimde hep aynı küfür var. adam hal hatır sorar gibi başlayıp cümlenin sonuna güzelce küfrü yapıştırıyor arkadaşın dediği gibi. yoğunluktan vs. şikayet edemioruz tabi. biz etmeyince de adam her gün sövüyor. işin kötüsü çoğu clan arkadaşımda küfür yedi bu adamdan pazardayken

Junior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Küfrün haklılığı olmaz. Küfrettiysen cezayı yersin bu kadar basit. Sebep ne olursa olsun. Yasalara göre bile suç olan bişeyi oyunda klavye başında yapınca masum gibi mi geliyor size?
    senle muhattab olduğumu hatırlamıyorum.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by teelbo16 View Post
    senle muhattab olduğumu hatırlamıyorum.
    Burası herkese açık bir platform ve kuralları ihlal etmediğim sürece istediğim kişiye istediğim gibi istediğim cevabı yazarım. Hadi engelle bakayım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Burası herkese açık bir platform ve kuralları ihlal etmediğim sürece istediğim kişiye istediğim gibi istediğim cevabı yazarım. Hadi engelle bakayım.
    dostum umrumda bile değilsin. Ama hakkında bilmediğin şeyler için bu kadar emin konuşma bence küfür ettiğini yazının neresinde anladın?