Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member
    Quote Originally Posted by KirleticiAzog58 View Post
    Ben kuriana herhangi bir iyileşme geleceğini düşünmüyorum. Oynayan sayısı az ve karşı tarafa sıkıntı çıkarabilcek anti skilleri olduğu için mevcut oyuncu kitlesinin istekleri daha ağır basacaktır. Yönetimi anlıyorum bu konuda ne yaparsak yapalım bir ilerleme olmayacaktır. Azınlık olarak böyle sürünücez
    Azınlık olmak haksız olmak değildir.Kurian konusundaki tutumları ile ilgili başka konularda da yorumlar da bulundum.Malesef nttgame yönetimi kurian konusunda çok başarısız.Sebebi ise; diğer karakterleri oynayanların bir kısmının diase skilinden habersiz olması ve cure alamayacak kadar aciz olmalarından dolayı yakınmalarından kaynaklanmaktadır.

Ama iş kule etkinliğine geldiğinde verirler dibine kadar statları 255 mp'ye Tamamen duygusal bir durum

Aslında gerçek hayatında biriyle komşuluk, ticaret ya da arkadaşlık yapmak istiyorsan hiç zaman kaybetmeden knight online isimli oyunu öğretip oynatacaksın.Gerçek kişiliğini ve karakterini net şekilde ortaya çıkarmanın güzide yollarından biridir

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Ben zehir oynamak istiyorum , ama buna oyun izin vermiyor , karakter malesef pasif diyorum . herkez işine geleni söylüyor . girin portu karakteriyle atak oynayın diyorum , şuanda bu karakterle anca sapport tank oynaya bilirsin başka çaren yok . oda master 20 skılıne nerf gelmesse . benim asasım ve piriestim var ayrıca kurrianımlada VEGA serverında oynuyorum . videoda çekiyorum . sadece tank defansıf oynayabiliyorum . bu büyük haksızlık . videoya bakarsan ya farm yada cz bölgesi vur kaç , zaten yaratığa adama skıl bile atamıyorsun . tuhunder zıplama tutmuyor defını kırıyorsun beklıyorsun, sadece kesebildiğiniz adamlar . mageler warrıorlar asaslar okcular rahatça boss dönerken yaratık kesip karşı ırka vururken neden kurrianlar tank oynuyor ?

Last edited by GothiCaSasiN; 10-16-2020 at 02:39 PM.
    [PHP][/PHP]

Senior Member
    Quote Originally Posted by GothiCaSasiN View Post
    Ben zehir oynamak istiyorum , ama buna oyun izin vermiyor , karakter malesef pasif diyorum . herkez işine geleni söylüyor . girin portu karakteriyle atak oynayın diyorum , şuanda bu karakterle anca sapport tank oynaya bilirsin başka çaren yok . oda master 20 skılıne nerf gelmesse . benim asasım ve piriestim var ayrıca kurrianımlada VEGA serverında oynuyorum . videoda çekiyorum . sadece tank defansıf oynayabiliyorum . bu büyük haksızlık . videoya bakarsan ya farm yada cz bölgesi vur kaç , zaten yaratığa adama skıl bile atamıyorsun . tuhunder zıplama tutmuyor defını kırıyorsun beklıyorsun, sadece kesebildiğiniz adamlar . mageler warrıorlar asaslar okcular rahatça boss dönerken yaratık kesip karşı ırka vururken neden kurrianlar tank oynuyor ?

Malesef çoğu kurian, gelen nerflerden ve var olan sorunlarının uzunca bir zamana yayılmasına rağmen düzeltilmemesi sonucu kırgın ve küskün.

Şimdi benim merak ettiğim, bu alan skilleri kısıtlaması kurian sınıfıyla mı kalacak, yoksa alan skiline sahip diğer joblarda da uygulanacak mı?

Yoksa güncelleme sonrası yazılımsal bir hata düzeltilecek durumu söz konusu mu tek öğrenmek istediğimiz kurian clanı olarak bu..

Senior Member EraJacque16's Avatar
    aşırı uzun yazdığın için göz ucuyla okudum ama evet mage zehri stacklenmiyor şuan
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    aşırı uzun yazdığın için göz ucuyla okudum ama evet mage zehri stacklenmiyor şuan
    Stacklenmiyor derken, aynı anda atılan novalarda 3 mageden sonra 4. magenin de novasının failed verdiğini mi söylüyorsun?

Senior Member EraJacque16's Avatar
    nova zehir skilli değil, magede çok az sadece zehir olan skill var. 60 ve 70 flame novanın ikinci effecti zehir vurması. ama bir karakterde biriktirilebilen zehir yükü azalmış. dediğin gibi muhtemelen 3 zehirden sonrası rakipte birikmiyor ama novanın kendi dmgi vurur o ayrı bişey.
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    nova zehir skilli değil, magede çok az sadece zehir olan skill var. 60 ve 70 flame novanın ikinci effecti zehir vurması. ama bir karakterde biriktirilebilen zehir yükü azalmış. dediğin gibi muhtemelen 3 zehirden sonrası rakipte birikmiyor ama novanın kendi dmgi vurur o ayrı bişey.
    Anladım benim bahsettiğim farklı bir durum.Alan skillerini kapsıyor sadece.

Magelerin meteor skilleri, warriorların echo skilleri ve kurianların alan skilleri ile bağlantılı bir durum.

Siz mageler parti halinde novaları çiftleyip bastığınızda hepiniz aynı anda aynı skille hasar çıkarabiliyorsunuz.

Wariorlar da aynı anda aynı skilleri basarak yere vurabiliyorlar.Tabi bu skiller belli bir alanı kapsıyor.

Kurian karakterinde de 2 adet alan skili var.Biri 80 skili ve 8 kurianlı bir partide sadece 1 kişi bu skili kullanabiliyor, diğer 7 kişiden her hangi biri arkasından kullandığında skill effect olarak işlem yapıyor ama hasar çıkartmıyor ve restore de yapmıyor.

Diğer skilimiz ise 75 alan skili ki buda cooldown süresi olan bir skill.Düne kadar partinin her üyesi aynı anda bu alan skilini kullanabilirken, bu gün sadece aynı anda 3 kişi kullanabiliyor.

Demek istediğim bu güncelleme kurian karakterine geldiyse; mage ve warrior sınıflarına da getirilmeli.

İşlev aynı alanla hasar vermek, bir joba uygulanıpta diğerlerine uygulanmaması açıklanamayacak bir durum olduğu için oyun yönetiminden şu ana kadar bir açıklama ya da bir bildiri gelmedi.

Senior Member
    Gamemaster arkadaşlar alan becerisine sahip joblardan biri olan kurian karakterine gelen sınırlama ilgili diyebileceğiz, durumu açıklayabileceğiniz, kurabileceğiniz bir cümleniz yok mu?

Senior Member
    Quote Originally Posted by KirleticiAzog58 View Post
    Neplim basmak için ben ne paralar ödedim sonuç +7 yapıp kullanışsız item olduğu için 8e salladım yine hüsran
    Kullanışsız derken her krowaz silahı gibi serverler eskidikçe kullanılan eşyaların up gradeleri yükseldikçe +7 tabi yetersiz kalmaktadır.

Benim anlamadığım cz ve ardream haritalarında bizim bilmediğimiz görmediğimiz mage teamlar gibi kurian teamlar mı peydah oldu da serveri mi ezdiler de, bu alan nerfi geldi (sadece kurian sınıfına) çözemedim.

Genel uygulama desen değil, çünkü mage ve warriorlar hala czde çatır çatır ırk kaldırıyorlar.Kasıtlı yapılmış bir suikast ama bakalım sonu nasıl bitecek!