Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36
    Junior Member

Sebep yokken banlandım,ne olacak şimdi? Video mevcut buyrun.

Hiç bir sebep yokken saçma sapan bir uruk hai slotu,golemlerin orda 5 tane mob çıkıyor,bu slotta genie varken koxp mu açılır? Kimse yokksa macro mu açılır? Nedir yani tek mantıklı birşey söyleyin ya. Denemek için 15 dakikalığına bırakıyorum genie ye,sonra pat diye dc yiyorum. Karakterim res harici dc yemez şüphelenip video kaydı açıyorum ve görüyosunuz.
    Napıcam ben şimdi? Ne olucak benim emeğim yatırdığım para ? Bu kadar kolay mı adam harcamak ?

Video : https://www.youtube.com/watch?v=WLCf...ature=youtu.be

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

"D" sürücünüzde yer alan "Maden" adlı klasörün içerisindeki "ms***ns.exe" illegal programın kullanımı nedeniyle hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

"D" sürücünüzde yer alan "Maden" adlı klasörün içerisindeki "ms***ns.exe" illegal programın kullanımı nedeniyle hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.
    Konuyu kapatmayarak ibretlik mesajlar vermene hastayım. Parti kur oy vereyim. Cemaat kur müridin olayım

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Ayrıca masa üstünde steam hesaplarım diye metin dosyası var kaç tane varsa artık kendinizi rezil etmekten bıkmadınız ben nttgame her konuda eleştirirm para gözlerdir vs vs bir çok eksiği var oyunun ama haksız ban atacaklarına pek ihtimal vermiyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Korsan sunucularda kullanılan ve belirlenen saatte otomatik rpr basan maden macrosunun uskoda ne işe yarayacağını söyler misin?

Member taciiiiii's Avatar
    Nickname
    AirBone
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Putanyum
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    ya bişeyler anlatmaya çalışmışsında wind mod alıp koxp u silip video çekmek karşındakilerde salaktı inanıcanı mı sandın böyle birşey e bak adam ne yazmış

Gm Eryudes

adam senin pc nin D klasörünün içindeki dosyaya kadar hatta adına kadar söylüyor kime ne anlatıon kardeş ^^ legal oyna tavsiyemdir

Junior Member
    Nickname
    HAYVANADAM
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    hoşuma gitti bu konu

Junior Member
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Ayrıca masa üstünde steam hesaplarım diye metin dosyası var kaç tane varsa artık kendinizi rezil etmekten bıkmadınız ben nttgame her konuda eleştirirm para gözlerdir vs vs bir çok eksiği var oyunun ama haksız ban atacaklarına pek ihtimal vermiyorum.
    Kimsenin kendini rezil ettiği yok kardeşim,steam hesabımdan sanane? Pubg csgo hesaplarım seni rahatsız mı etti ? Steamko mu oynuyor gibi gözüküyorum? Neyin kafasını yaşıyosun ?

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BizzaTowN View Post
    Korsan sunucularda kullanılan ve belirlenen saatte otomatik rpr basan maden macrosunun uskoda ne işe yarayacağını söyler misin?
    Oyunumuz üzerinde açmadığınız programları göremiyor ve log dosyalarına erişemiyoruz. Bahsettiğiniz program ise Knight Onilne için yazılmış bir illegal programdır. Sahte sunucularda oynayarak zaten bir risk alıyorsunuz. Bunun üzerine orada bile illegal program kullanıyorum diye savunma yaparak oyunumuzda kullandığınız programı haklı göstermeye çalışıyorsunuz. Dediğimiz gibi hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by taciiiiii View Post
    ya bişeyler anlatmaya çalışmışsında wind mod alıp koxp u silip video çekmek karşındakilerde salaktı inanıcanı mı sandın böyle birşey e bak adam ne yazmış

Gm Eryudes

adam senin pc nin D klasörünün içindeki dosyaya kadar hatta adına kadar söylüyor kime ne anlatıon kardeş ^^ legal oyna tavsiyemdir
    İllegal oynadığımı nie düşünüyosun ? Belirli dakikada madeni durdurup rpr yapması için yapılmış olan maden macrosu uskoda ne işe yarar bi söylesene ? Ağzı olan konuşuyor arkadaş ne boş insan varmış