Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Yeni guncellemelerle OYUNA DONUS yapıcaklar ıcın ?????

Yeni guncellemelerle OYUNA DONUS yapıcaklar ıcın bı calısmanız bı dusuncenız varmı yenı bır sw gelıcekmı.

yada oyuna gerı gelmelerı ıcın bı pus ındırımı.
    Last edited by BRATVA_CLAN; 06-06-2018 at 05:08 PM.

Banned
    Nickname
    CraftWORLD
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Türkçe yazabilir misin? Ayrıca bir mantık içerisinde yazmalısın yazılarını. Sen kendi anlatmak istediğini biliyorsun, ama karşındaki bilmiyor.

Junior Member
    Nickname
    ISivriSinek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Kardeşim,Türkçemizin önemi burada devreye ne kadar da güzel bir şekilde giriyor . Kime ne konuda yakındığını ben anlayamadım 3 kere okumuş olmama rağmen fakat yeni server bekliyorsun herhalde. Onca insan bir char dizmek için yatırım yapsın, oyun dengesini bulsun, herkes oynadığı oyundan keyif alsın ama bir tane paşamız çıksın diğer serverlerda yapamadığını burada yapacağına inansın ve herkesin emeği parası pulu bu beyefendimiz için çöp olsun. Lütfen artık böyle gereksiz konularla gündemi meşgul etmeyin.
    Last edited by Khenarth; 06-06-2018 at 08:27 PM.
    Dur, Dinle!
    Hep Konuşursan Hiçbir Şey Duyamazsın.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BRATVA_CLAN View Post
    Yeni guncellemelerle OYUNA DONUS yapıcaklar ıcın bı calısmanız bı dusuncenız varmı yenı bır sw gelıcekmı.

yada oyuna gerı gelmelerı ıcın bı pus ındırımı.
    Merhaba;
    Acilmis konulara goz atiniz;

Junior Member
    Quote Originally Posted by CraftWORLD View Post
    Türkçe yazabilir misin? Ayrıca bir mantık içerisinde yazmalısın yazılarını. Sen kendi anlatmak istediğini biliyorsun, ama karşındaki bilmiyor.
    Okdar cok doluyuz kı bı ucundan gıremıyoruz nası olsa bu konuyuda sılerler suan daha net olmustur sanırım.

Banned
    Nickname
    CraftWORLD
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by quverty891 View Post
    Kardeşim,Türkçemizin önemi burada devreye ne kadar da güzel bir şekilde giriyor . Kime ne konuda yakındığını ben anlayamadım 3 kere okumuş olmama rağmen fakat yeni server bekliyorsun herhalde. Onca insan bir char dizmek için yatırım yapsın, oyun dengesini bulsun, herkes oynadığı oyundan keyif alsın ama bir tane paşamız çıksın diğer serverlerda yapamadığını burada yapacağına inansın ve herkesin emeği parası pulu bu beyefendimiz için çöp olsun. Lütfen artık böyle gereksiz konularla gündemi meşgul etmeyin.
    Yazın terapi gibi geldi bana şu üstteki gördüğüm yazılardan sonra! Beynim rahatladı vallahi!

Junior Member
    Quote Originally Posted by quverty891 View Post
    bız gerı baslamayalım yanı olemı dıyorsun sw yı gectım barı pus ındırımı gelsın.

Junior Member
    yeni sunucu gelmeden pus indirimi gelmez, pus indirimi gelsede eski sunuculara başlayan kişi sayısı fazla olmaz. Millet artık akıllandı 20 - 30 bin tl verenlerin mezesi olmayı kabul etmiyor kimse bu yüzden pvp serverlarda uskodan daha çok user var..

Junior Member
    Quote Originally Posted by emo_nAcrFXgk View Post
    yeni sunucu gelmeden pus indirimi gelmez, pus indirimi gelsede eski sunuculara başlayan kişi sayısı fazla olmaz. Millet artık akıllandı 20 - 30 bin tl verenlerin mezesi olmayı kabul etmiyor kimse bu yüzden pvp serverlarda uskodan daha çok user var..
    bu ıs bole gıder dıyorsun yanı.

Junior Member
    Nickname
    ISivriSinek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CraftWORLD View Post
    Yazın terapi gibi geldi bana şu üstteki gördüğüm yazılardan sonra! Beynim rahatladı vallahi!
    Teşşekkür ederim

Quote Originally Posted by BRATVA_CLAN View Post
    bız gerı baslamayalım yanı olemı dıyorsun sw yı gectım barı pus ındırımı gelsın.
    Başla kardeşim, başlama diyen yok sana. Şuan yeni başlayan ve oyundan itemini yapmaya çalışan birçok insan var ve bununla beraber parasını basmış oynayan insan da var. Ben sana başlama demiyorum ama sen bu saydığım insanların parası ve emeği benim keyfim için çöp olsun diyorsun yani öyle mi diyorsun? Pus indirimi konusuna gelince gelmesini ben de istiyorum, oyundaki tüm userlar da istiyor keşke yapsalar.
    Dur, Dinle!
    Hep Konuşursan Hiçbir Şey Duyamazsın.