Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: Şeffaflık Hk.

Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Bu şeffaflık konusu ciddi manda gerek oyunun pvp yönü için gerek oyun içi ticareti için gereksede farm, kutu-gem-fragment kırma meselesi için KO gibi ciddi maddiyatın döndüğü ve insanların egolarını yarıştırdığı oyunda gerçek bir problem.

MMORPG oyunlarının pek çoğunda karşıdaki rakibin yahut yanınızdaki ekip arkadaşınızın itemlerini bir sağ tıklama ile öğrenebilirsiniz, yaratığın, rakibin, dostunuzun hp-def-ap-stat-skill dağılımına sağ tıkla bakabilirsiniz. Ama bu özellik KO da yok.

Hadi itemi geçtim yahu cz gibi bir haritada bir adamın sc, blue pot, undy sahibi olup olmadığını z ye aldığımda benim anlayabilmem gerekliki bende yok ise bende basayım, aylayım ve daha dengeli rekabet olsun. Vsde 1 defa ölen adam o kadar ego bağımlısıki dex sc, blue pot, allah ne verdiyse basıp tekrar vs gelebiliyor. Belki karşının bastığını bilseniz sizde basacaksınız ama bilmiyorsunuz.

Keza drop oranları değişmedi deniliyor lakin yıllardır standart hale gelmiş rakamlarda karakter farketmeksizin herkeste düşüş var, savaşı yapılan bazı slotlar bile boş sayılabilir.

Benzeri fragment-kutu drop oranları içinde olmalı. Yaz kardeşim süper kutudan draki pend çıkma oranı %2, olddan %1, str jevel %2 gibi gibi bir kaybın olmayacakki. Ama servera çok kutu giriyor, erimesi için drop oranlarını dahada kısayım der ve bunu oyuncuya bildirmezsen bu insanların emeğine girmek, oyuncuya zarar vermek olur. Günlük 9 m karşılığında denenen şans oyununda da bu şekilde, oranları verki insanlar ona göre denesin.
    bütün cümlelerine katılıyorum. karşıda ki adamın sc basmış mı und almış mı diye hpsini görmek için yüzde atıyoruz, diğer joblar ne yapacak.

Örneğim günlerdir bıktığım tbl ciler yüzünden a2 de chaos girdim mıllet 90 les alırken ben 40 les ile hileci oldum ban yedım ıste konusmaya degecek bır oyun yada sıstem yok
    Last edited by NativeBrutal; 09-11-2020 at 10:13 AM.

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Umarım bir yönetici gelip bu konuya cevap verir. Böylesine haklı eleştiriler karşısında insan gerçekten muhatap arıyor. Bulamayınca kendisini enayi gibi hissediyor.

Quote Originally Posted by Mihmer View Post
    Umarım bir yönetici gelip bu konuya cevap verir. Böylesine haklı eleştiriler karşısında insan gerçekten muhatap arıyor. Bulamayınca kendisini enayi gibi hissediyor.
    konuya cevap verebileceklerini sanmıyorum ''Knight Online şeffaf olmaması'' olan konu başlığını bile ''Şeffaflık'' olarak değiştirmişler. Olumsuz eleştiriye zerre açık değiller.

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by app_RhDx5CP4 View Post
    konuya cevap verebileceklerini sanmıyorum ''Knight Online şeffaf olmaması'' olan konu başlığını bile ''Şeffaflık'' olarak değiştirmişler. Olumsuz eleştiriye zerre açık değiller.
    Haklarını yiyemem, ben bile bir çok olumsuz gönderiler yayımladım ve bir tanesini bile silmediler. Fakat ne benim yazdıklarıma ne başkalarının yazdıklarına bir kere cevap verildiğini görmedim.
    https://i.hizliresim.com/Wm2wIR.png

Quote Originally Posted by Mihmer View Post
    Haklarını yiyemem, ben bile bir çok olumsuz gönderiler yayımladım ve bir tanesini bile silmediler. Fakat ne benim yazdıklarıma ne başkalarının yazdıklarına bir kere cevap verildiğini görmedim.
    Bi zahmet silmesinler, o kadar da uzun boylu değil

++++++++++++++++++

Senior Member
    4s kanunu.

Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    4s kanunu.
    bunu merak ettim umarım si-se-se-si değildir

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Char satışının yasaklanma sebebi eskiden herkes account ile char satıyordu doğal olarak cssden para kazanamıyorlardı satışlar css üzerinden olsun diye sözde satışı yasaklayıp cssyi ön plana çıkarttılar.Bir de css char slotunu boşaltmak için var diye bir yalan uydurmuşlar.Madem slot boşaltmak için var cssyi kaldır onun yerine char silmeyi sat.Ama tabiiki bu eşyayı kimse pusdan almayacağı için üstü kapalı bir şekilde char satışına da gb satışına da izin veriliyor.GB'nin değeri yok deniliyor satış yasak deniliyor by.nogame üzerinden yapılan satışlara 3 maymun oynanıyor.Yine yarım saat yazdım ama 5 dakika içerisinde yorumumu silmezler umarım.