Page 23 of 31 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 221 to 230 of 303
    Bu destek veren clanların cogunun yaz bitene kadar premium cash vs almamaları daha etkili olur diye dusunuyorum bi eylem gerekli

Maden drobunu arttırın 5 saatte 1 tane mi fragment atmaz saatlik kazanç 500-600k ya kadar indi

Junior Member
    Nickname
    Return4HalloW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Evolution
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    El-Morad
    Hiçbir Gm sallamamış sizi ahahah beter olun beter ağlayın zırlayın böyle konu açarak.
    Last edited by Perastis; 07-08-2020 at 05:32 PM.

Junior Member
    insanlar yıllar sonra pandemi sayesinde oyuna geri dönme fırsatı buldu ama siz ne yaptığınız o char alan char kasan item yapan arkadaşlars oyunun geldiği noktayı gösterdiniz eslantta gitti heryer farmer cz ye gitti her yer farmer adam bakıyor cz de 300-400 adam var pk ya bakıyor 2-3 er pt e nerde gerisi farm da kapasite arttırmak için 4-5 ler açıldı czler çoğaltıldı noldu ? ne değişti? arkadaşlar felodan feloya bowla getirdi charları ondan sonrası ya eslantta macroyla-koxpla farma devam yada bahçede macroyla afq farm darlayan yok zaten herkes sindirilmiş geri kalan ittifak adı altında 3er 5er saat verilip susturulmuş bebeler o clanların içinde bu durumdan rahatsız olanlarda var sesi çıkmıyor kimsenin de yakında size sağlam bir şey gelmesi lazım yeteri kadar sömürdünüz oyunu burası babanızın çiftliği değil şakamısınız siz bide utanmadan açtıkları konuya bak delosda adamlar geniesiz 24 saat macroyla farm atıyor orda saydığın clandaki oyuncuların %90 ı macro ve sadece pk da değil bahçedede afq farm atıyorsunuz eslanttan bahsetmiyorum bile orası başka bir alem bide neymiş cz ye eklenecekmiş eslant bosları isterseniz sizin clan kasalarına droplar otomatik gelsin boşuna elektrik felanda yakmayın prede çekmeyin olur mu istermisiniz? şu köşeyede kemikleri bırakıyorum teker teker alın tamam mı efendi olun azıcık burada bari suyunu çıkarmayın teker teker. aç çomarlar sizi nefesinizin kokusu buraya kadar geldi kesin sesinizi de bu kokuya bari maruz kalmayalım.
    Last edited by Perastis; 07-08-2020 at 08:46 PM.

Quote Originally Posted by Gelberi1 View Post
    insanlar yıllar sonra pandemi sayesinde oyuna geri dönme fırsatı buldu ama siz ne yaptığınız o char alan char kasan item yapan arkadaşlars oyunun geldiği noktayı gösterdiniz eslantta gitti heryer farmer cz ye gitti her yer farmer adam bakıyor cz de 300-400 adam var pk ya bakıyor 2-3 er pt e nerde gerisi farm da kapasite arttırmak için 4-5 ler açıldı czler çoğaltıldı noldu ? ne değişti? arkadaşlar felodan feloya bowla getirdi charları ondan sonrası ya eslantta macroyla-koxpla farma devam yada bahçede macroyla afq farm darlayan yok zaten herkes sindirilmiş geri kalan ittifak adı altında 3er 5er saat verilip susturulmuş bebeler o clanların içinde bu durumdan rahatsız olanlarda var sesi çıkmıyor kimsenin de yakında size sağlam bir şey gelmesi lazım yeteri kadar sömürdünüz oyunu burası babanızın çiftliği değil şakamısınız siz bide utanmadan açtıkları konuya bak delosda adamlar geniesiz 24 saat macroyla farm atıyor orda saydığın clandaki oyuncuların %90 ı macro ve sadece pk da değil bahçedede afq farm atıyorsunuz eslanttan bahsetmiyorum bile orası başka bir alem bide neymiş cz ye eklenecekmiş eslant bosları isterseniz sizin clan kasalarına droplar otomatik gelsin boşuna elektrik felanda yakmayın prede çekmeyin olur mu istermisiniz? şu köşeyede kemikleri bırakıyorum teker teker alın tamam mı efendi olun azıcık burada bari suyunu çıkarmayın teker teker. aç çomarlar sizi nefesinizin kokusu buraya kadar geldi kesin sesinizi de bu kokuya bari maruz kalmayalım.
    Buna bir +1 çakılır.
    Last edited by Perastis; 07-08-2020 at 08:46 PM.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    21k hit alan konuya cevap gelmeli diye düşünüyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by PetnaNerepla View Post
    21k hit alan konuya cevap gelmeli diye düşünüyorum.
    Cevabı ''Playerler'' den aldınız ya yeter arkadaşım bırakacakmısınız inanın Pandemi öncesi bi . git seydinmiz millet geldiği gibi oyundan geri kaçmazıdı.
    Oyun yöneticileri İllegal proğramla uğraşacağına biraz sizin gibi orc human CZ çay particilerine dersini verse idi CZ de CSV ye dönmez tekelcilik değil PK olurdu oyunda.
    Last edited by GamesDepot; 07-09-2020 at 08:50 AM.

Junior Member
    Konudan bağımsız yorum yapacağım; K2'den alınan oyundan sonra dönüştürülen oyun nispeten iyi de olsa 2008 zevkini vermiyor. 2008 hacklerle geçen bir dönem olsa da şimdi de genie adı altında hackler yapılıyor bu bariz. O zaman pk'da yapılırdı şimdi farmda yapılıyor tek değişiklik bu. Ama biz yine çocukken bile oynayabilirdik, paramız olmasa da. Şimdi oyuna girmek için bile para talep ediyorsunuz, doğrulama adı altında trade açmak için bile para. Bunu yapan oyun firması kalmadı. Ya oyunu parayla alır oynarsın ya da oyunu bedava indirip içeriklerini parayla alıp oynarsın. Ama "para yatırmak zorundasın" diyen bi mantığı şuan sadece birkaç oyunu saymazsak Knight Online yapmakta. (Oyun sektörünü iyi bilenlerdenim) Tüm dünyada oyuncuların eleştirilerine maruz kalan, neredeyse her şeye micro ödeme talep eden EA firması bu konuda rakibiniz olabilir. Dönüştürdüğünüz oyun bu. Haliyle her oyuncuyu kaybediyorsunuz. Çakma serverları araştırdım sizin için, özelden yazsanız söyleyebileceğim o serverlara gitseniz, sirius pazarı neyse o oyunun maradonu da o halde. Yani 1 server adam çakma pvpler'de pazar kurmuş. Bu sadece bir server. Daha niceleri var. Oyundan soğutmayı başardığınız o kadar çok adam var ki. Yayınlara çıkardığınız, kendini asas oynuyorum sanan, macroyla yıllarca kandıran, domenicovakko denen adamları pazara yollayacak kadar asas bilen adamlar şuan bu oyunu oynamıyor. Sağlamlar gitti kaldı elinizde çürük adamlar. Ben bile 2008'den sonra 2020'de girdim, 3 ay takılıp oyunun eski oyun olmadığını gözlerimle görüp çıktım. K2, MGame'den daha iyi bir firmaydı. Priest heal animasyonuna (pkda heal atılıyor mu atılmıyor mu farketmiyorsun çünkü o kadar saçma ve görünmez bir animasyon), warrior 80 skillinin kaldırılması saçmalığına, asasların pasifleştirilmesine baktığımda oyunu mahvettiler. Ctrl saçmalığını kaldırıp, asası pasifleştirmek yerine bu ctrl olayını direkt asas minöre uyarlasalardı oyun daha zevkli gelir, en azından asas oynayanlar bırakmazdı.

Size gelirsek konu açanlar; yayında ettiğiniz hakaretlerden sonra konu açıp sözünüzün dinleneceğini sanıyorsunuz ama boş bir çaba. Ben size hakaret etsem söylediklerimi dinler miydiniz? Onun gibi bir şey bu da işte. İlhan, "ittifakı da kaldıralım" dedi yayında, tamam onu da yazacağız dediniz laf arasında, maddelerin neresine yazdınız bunu ben göremedim? İşinize yarıyor bu. İnkar etmeyin. Oyunu düzeltmek mi istiyorsunuz? Önce kendinizden başlayın. Haklı olduğunuz tek kısım PUS fiyatları. PUS fiyatları indirilsin, gerisini oyuna getirmeseler de olur. Bak bu dediğimi fiyatları düşürürseler anlayacaksınız. Çünkü o zaman yaptığınız farm sizi kâr'a geçirecek. Herkesin payını aldığı yerde de kimse şikayet etmez

NTT açısından gelirsek; Yapacağınız hiçbir çalışma eski userleri geri getirmeyecektir farkındasınız. 2008 bir dönemdi, kapandı gitti. Geriye üniversite okuyamamış, ömrünü oyuna harcayıp sonra da heba olan gençler kaldı. Şuan ki yapacağınız çalışma sadece mevcut oyuncuları elinizde tutmak için olur. Oyun tamamiyle free olmadan yeni bir oyuncu dahi gelmeyecektir. Ha şunu da söyleyeyim, Mgame'e bağlısınız bu yüzden istediğiniz değişiklikleri yaptıramıyorsunuz. Bu istekleri size söylemeleri manasız. Siz sadece yayıncısınız. Yapımcıyla, yayıncıyı ayırt etmek gerek.

İyi forumlar.

Junior Member
    Talepler çok güzel beklentiler çok güzel , Ancak su gerçeği oyun içerisinde hiç bir arkadaşım unutmasın - Konunun altında paylaşılan clanlar ekipler bu oyunu bu hale getirdi. Nasıl mı ? Vega serverinde bowl ortasında birbirine vurmadan Felo Bekleyen SECRET-REVENGE-.... vs... İTTİFAK!!!! Yapmayın dedik yaptınız ! Sirius serverinde birbirine vurmayan ekipler. Rahatlıkla bahçe farmı yapan AOC farm yapan insanlar ... Aç gözlülüğünüzün sebebi ve sonucu bu. Simdi sizlere %90 oyuncu üzülmüyor. Neden mi? Yıldırdınız insanların oyun oynamasını pk atmasını farm yapmasını engellediniz. Simdi kendi boğulacaksınız . Buraya konu açtınız maddeler iyi ancak buraya gelmesindeki sebepler sizsiniz bunuda unutmayın. Bu maddelerin yapılmasını da cebinize daha fazla girsin diye yapmıyorsanız ben hiç birşey bilmiyorum ve sizi tanımamışım. Siz bu oyunu ne zaman ticaret amaçlı oynamazsanız o zaman zevk alırsınız
    Last edited by GamesDepot; 07-09-2020 at 08:52 AM.

Çok güzel beklentiler ve istekler ama sizin daha iyi ittifaklar yapabilmeniz için