Results 1 to 10 of 10

Thread: Mute hakkında

Member
    Nickname
    Chelles
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    USA
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

Mute hakkında

Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Böyle bir yaptırımı hesabınız için uygulamak bizim için de gerçekten üzücü ancak bunun geçerli ve diğer oyunculara rahatsızlık veren bir sebebi olduğunu anlamanızı istiyoruz.

Cheat Reports bölümünden gelen şikayetler sonucunda diğer kullanıcılara karşı kendinizi uygunsuz bir dil kullanarak ifade ettiğiniz için hesabınıza 3 günlük sessizlik cezası uygulanmıştır. Cezanız 2 gün içinde sona erecektir.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için Kullanıcı Sözleşmemize bağlı kalmayı unutmayınız:

yıllardır oynarım bu oyunu Hep PM block all Chat blok Nasıl oluyorda birini rahatsız etmişim ben anlamadım dün yazdım konu silindi
    neden mute aldıgım belli zaten Ticket kısmında onların istedigi gibi konuşmadım olayı kişiselleştirdiler ve bana 3 gün mute cezası verdiler
    Last edited by NativeBrutal; 05-12-2021 at 01:29 PM.

Member
    Nickname
    Chelles
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    USA
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Haksızsam zaten yazarsınız konuyu silip olayın üstünü kapatmaya çalışmassınız Korkuyorum Kişiselleştirip Krakterimi banlarlar diye .

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Destek sisteminin kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır. Ayrıca bu tarz cezalar %100 kanıt üzerinden işleme alınmaktadır.

Bilginize,

Member
    Nickname
    Chelles
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    USA
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Kanıt demiyoruz Keyfi bir ceza işlem söz konusu Ticket bölümünde konuşma tarzımdan dolayı bu ceza verildi olay kişiselleştirdi oradaki temsilci ve sonrada bana
    oyun içi birini rahatsız ettiginiz için diye cevap geldi yalan .

Senior Member
    Şahsi görüşüm tpt harici cr den dolayı yapılan cezalandırmalarda kanıt gösterilebilir bu arkadaş öyle ya da böyle birine küfür etmiş bunu bu arkadaşla paylaşmanın ne gibi sıkıntısı olabilir (şu gün şu saatte şu kullanıcıya şu cümleyi söylediğiniz için ceza aldınız gibisinden)hemde bu tür olaylar daha şeffaf olabilir

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by cekuu6 View Post
    Kanıt demiyoruz Keyfi bir ceza işlem söz konusu Ticket bölümünde konuşma tarzımdan dolayı bu ceza verildi olay kişiselleştirdi oradaki temsilci ve sonrada bana
    oyun içi birini rahatsız ettiginiz için diye cevap geldi yalan .
    Böyle bir ceza söz konusu dahi olamaz, eğer bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine tekrardan bir bilet gönderebilirsiniz. Fakat lütfen spam niteliğinde üst üste bilet göndermeyiniz,spam yapmak bilet sisteminden uzaklaştırılmanıza sebep verebilir.

Member
    Nickname
    Chelles
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    USA
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Böyle bir ceza söz konusu dahi olamaz, eğer bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine tekrardan bir bilet gönderebilirsiniz. Fakat lütfen spam niteliğinde üst üste bilet göndermeyiniz,spam yapmak bilet sisteminden uzaklaştırılmanıza sebep verebilir.

Dahil oldu işte bi oyun için yalan söylicek degilim . ayrına üst üste bilet gönderlimiyor belli bir sınırı var bunu siz bilmiyormusunuz ?

ben mute cezasında degilim 3 gün geçer biter ama bu tarz olaylar var keyfi banlama veya şirket politikasına degilde şahsi politikaya göre banlamalar veya cezalar uygulanıyor ozm

Member
    Nickname
    Chelles
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    USA
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by oguzhan526 View Post
    Şahsi görüşüm tpt harici cr den dolayı yapılan cezalandırmalarda kanıt gösterilebilir bu arkadaş öyle ya da böyle birine küfür etmiş bunu bu arkadaşla paylaşmanın ne gibi sıkıntısı olabilir (şu gün şu saatte şu kullanıcıya şu cümleyi söylediğiniz için ceza aldınız gibisinden)hemde bu tür olaylar daha şeffaf olabilir
    ben küfür etmedim kardeşim kimseyle küfür etmem muhattapta olmam solo takılıyorum bi tek bazı etkinliklere giriyorum JR BDW de sadece all chat açıyorum partyce oynamak için.

Member
    Nickname
    Chelles
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    USA
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Yani burada keyfi bir işlem söz konusu açık ve net ben kendimden eminim .

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    İtirazınıza bilet üzerinden devam edebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor.