Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Yetkililer acil yardım

Arkadaşımın karakterinin mailini çalıp karakterin şifresini değiştirmişler. Karakteri banlayabilirmisiniz burdaysanız ?

Senior Member
    Discord'dan ulaşamadık ticket at dersenizde Her bilgiyi almışlar elimizde sadece telefon var otp var.

geçmiş olsun aynı şey benimde başıma geldi otp benim üzerimeydi bütün bilgileri eksiksiz verdim son 3 cash kosunu istediler ertesi gün çarım ring basılıp pazarda fahiş fiyata satılıyordu onunda resmini gönderdim bizi account baglar çarını geri veremeyiz dediler :S

Quote Originally Posted by EhliBeyTR View Post
    geçmiş olsun aynı şey benimde başıma geldi otp benim üzerimeydi bütün bilgileri eksiksiz verdim son 3 cash kosunu istediler ertesi gün çarım ring basılıp pazarda fahiş fiyata satılıyordu onunda resmini gönderdim bizi account baglar çarını geri veremeyiz dediler :S
    iyiymiş

Quote Originally Posted by LarvatumAscensorem View Post
    iyiymiş
    çarım çalındı diyorum iyiymiş diyorsun element uydurduğumu felan mı düşündün :/

Senior Member
    Yardım edicek yetkili yok mu hesabımızı alana kadar banlasanız ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam. Öncelikle bu gibi durumlarda hesap sahibinin konu açması gerekiyor. Ayrıca farklı bir hesaptan da olsa bilet göndermesi gerekiyor arkadaşınızın.

Senior Member
    biletten önce banlayamazmısınız iş işten geçtikten sonra anlamı kalmıcak.